Catedral Suites Jerez

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Χερέθ Ντε Λα Φροντέρα

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Χερέθ Ντε Λα Φροντέρα), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Catedral Suites Jerez).

Σχόλια

4,0 στα 10

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (2)

  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Κλιματισμό

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 3 από 3 δωμάτια

Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 15 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Basic Τρίκλινο Δωμάτιο

  • 15 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι

Basic Τετράκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Pl. del Arroyo 45, Jerez de la Frontera, Cádiz, 11403

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Αραβικά Λουτρά - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Καθεδρικός ναός της Jerez - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Πλατεία Arenal - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Οινοποιείο Bodega Tio Pepe - 4 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Κήποι Αλκαζάρ - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Χερέθ ντε λα Φροντέρα (XRY) - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο, 17,5 χλμ.
  • Χέρεθ ντε λα Φροντέρα (YJW-Σιδηροδρομικός Σταθμός της Χέρεθ ντε λα Φροντέρα) - 19 λεπτά περπάτημα, 1,6 χλμ.
  • Σταθμός του Χερέθ ντε λα Φροντέρα - 19 λεπτά περπάτημα, 1,6 χλμ.
  • Σταθμός του Πουέρτο ντε Σάντα Μαρία - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο, 12,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Bodegas Tio Pepe - ‬5 λεπτά με τα πόδια
  • ‪El Mirador Del Arenal - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪TalaBar - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Taberna Arenal / Taberna Jerez - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪La Esquinita De Algarve - ‬5 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Catedral Suites Jerez

  • Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Χερέθ Ντε Λα Φροντέρα), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Catedral Suites Jerez).

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 19 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.
    • Γρήγορο check-in/out διαθέσιμο
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email εντός 24 ώρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Πριν την άφιξή σας, πρέπει να κάνετε ηλεκτρονική εγγραφή μέσω ασφαλούς συνδέσμου
    • Θα σας ζητηθεί να προσκομίσετε στο κατάλυμα αντίγραφο επίσημου δελτίου ταυτότητας με φωτογραφία μετά την κράτηση
    • Απαιτείται από τους πελάτες να κατεβάσουν την εφαρμογή Whatsapp για κινητά του καταλύματος πριν από το check-in
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Εγκαταστάσεις

  • Εποχική εξωτερική πισίνα

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός και θέρμανση

Φρεσκαριστείτε

  • Μόνο ντουζιέρα

Τέλη και πολιτικές

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η εποχική πισίνα είναι ανοιχτή την εξής περίοδο: (01) Μαΐου - (30) Σεπτεμβρίου

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.

Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.

Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.

Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.

Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες

Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 1000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.

Κωδικός αναφοράς καταλύματος H/CA/02155

Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Catedral Suites Jerez Hotel

Catedral Suites Jerez Jerez de la Frontera

Catedral Suites Jerez Hotel Jerez de la Frontera

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Catedral Suites Jerez);

Ναι, θα βρείτε εποχική εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Catedral Suites Jerez);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Catedral Suites Jerez);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Catedral Suites Jerez).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Catedral Suites Jerez);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Γρήγορο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Catedral Suites Jerez και στη γύρω περιοχή;

Το Catedral Suites Jerez διαθέτει εποχική εξωτερική πισίνα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Catedral Suites Jerez;

Το Catedral Suites Jerez απέχει μόλις 1 λεπτ. με τα πόδια από Καθεδρικός ναός της Jerez και 3 λεπτ. με τα πόδια από Οινοποιείο Bodega Tio Pepe.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Catedral Suites Jerez

4,0

4,4

Καθαριότητα

2,6

Παροχές

4,0

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

4,6

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

De un año a otro ha cambiado mucho la limpieza , una pena ,con respeco al resto , todi muy bien
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Lo único que no hay recepcionista, ni nadie que te ayude.
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

No pude ir por problemas medicos yno me cambiaron las fechas y perdi el dinero fatal
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Horrible

Hice la reserva y semanas más tarde, me avisaron en google que el sitio tenia muy malas reseñas, todos los usuarios se quejaban de la falta de limpieza y mantenimiento. Las imágenes no tienen nada que ver. Intenté cancelar y solicitar el reembolso, el dueño solo dijo que las imágenes eran orientativas...no me vuelven a engañar
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Nada fue bien. Desde q llegamos todo fue mal no teníamos acceso habitación no nos habían dado clave para entrar. No contestaban a los teléfonos. Luego la habitación horrible olía fatal el baño y mucho olor a tabaco. Tampoco tenía luz solo en el baño. Aún estamos esperando q nos cambien la habitación
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Las informaciones de mi habitación no me han llegado antes de la entrada y el telefono facilitado no funcionaba. Ademas, la habitación no Vale el precio, huele mal
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

HORRIBLE POLICÍA ESTAFA

HORRIBLE tuvo que venir la Policía, 6 familias no podíamos acceder a las habitaciones.Totql dejadez de las funciones.
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

I wasn't given the correct code to enter, so if a cleaning lady hadn't been there, I wouldn't have been able to get in. My room was visibly dirty, and the main light didn't work, so the room was quite dim. I was glad I was only staying here one night.
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Fatal, deseando que me pasen el número para abrir la puerta y que me devuelvan el dinero, no vuelvo a ir nunca más, todo súper sucio, me entraba gente en la habitación porque se confundían y daban esa habitación a todo el mundo, preguntando a la gente cual era la clave de acceso, no me contestan ni al WhatsApp ni a las llamadas
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Veldig hyggelig personale. Sentralt. Veldig fine rom.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό