Ιδιώτης οικοδεσπότης

SMJ GRAND HOTEL & MAHAL

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Μαντουραντακάμ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Μαντουραντακάμ), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (SMJ GRAND HOTEL & MAHAL).

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Ρεσεψιόν 24/7
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (6)

  • Υπηρεσία οροφοκομίας (κατόπιν αιτήματος)
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Κοινόχρηστο σαλόνι
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Αίθουσα δεξιώσεων

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 10 από 10 δωμάτια

Deluxe Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Executive Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Executive Τρίκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι

Family Τετράκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 5 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια

Premium Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 5 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια

Standard Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Family Στούντιο-Σουίτα

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 5 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
107, 3B2,, Grand Southern Trunk Rd, Madurantakam, TN, 603301

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Ναός Μαϊλάμ Μουρούγκαν - 44 λεπτά με το αυτοκίνητο - 38.0 χλμ.
  • Ναός Varadharaja Perumal - 59 λεπτά με το αυτοκίνητο - 50.9 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ποντιτσέρι (PNY) - 72 λεπτά με το αυτοκίνητο, 72,7 χλμ.
  • Σταθμός Melmaruvathur του Τσενάι - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,9 χλμ.
  • Σταθμός Acharapakkam του Τσενάι - 11 λεπτά περπάτημα, 0,9 χλμ.
  • Σταθμός Tozhuppedu - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο, 12,6 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪99 Km Coffee (New) - ‬15 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Mcdonald's Melmaruvathur - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪99km Coffee Magic - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Shree Ganapthy Vilas - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Manna Mess - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

SMJ GRAND HOTEL & MAHAL

  • Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Μαντουραντακάμ), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (SMJ GRAND HOTEL & MAHAL).

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 60 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 3:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες γάμου

Εγκαταστάσεις

  • Τζάκι στο λόμπι
  • Κοινόχρηστο καθιστικό
  • Αίθουσα συνεστιάσεων

Παροχές δωματίου

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps)

Περισσότερα

  • Κατόπιν αιτήματος

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός ιδιώτη οικοδεσπότη (ο οποίος δεν ενεργεί εντός των πλαισίων της ελεύθερου επαγγέλματός του, της επιχειρηματικής του δραστηριότητας ή της εργασίας του). Συνεπώς, η ευρωπαϊκή νομοθεσία για την προστασία του καταναλωτή, συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος υπαναχώρησης, δεν θα ισχύει για την κράτησή σας. Για την κράτησή σας θα ισχύει η πολιτική ακύρωσης που ορίζει ο ιδιώτης οικοδεσπότης.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες

Επίσης γνωστό ως

SMJ GRAND HOTEL MAHAL
SMJ GRAND HOTEL & MAHAL Hotel
SMJ GRAND HOTEL & MAHAL Madurantakam
SMJ GRAND HOTEL & MAHAL Hotel Madurantakam

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (SMJ GRAND HOTEL & MAHAL);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (SMJ GRAND HOTEL & MAHAL);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (SMJ GRAND HOTEL & MAHAL).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (SMJ GRAND HOTEL & MAHAL);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 3:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.