Ιδιώτης οικοδεσπότης

Desert Inn Mexicali

Κατηγορία καταλύματος: 3
Ξενοδοχείο με 2 εξωτερικές πισίνες - Mexicali

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Desert Inn Mexicali) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Mexicali). Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν σε μία από τις 2 εξωτερικές πισίνες, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ. και 11:00 π.μ..

Σχόλια

7,6 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (3)

  • 2 εξωτερικές πισίνες
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 2 από 2 δωμάτια

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Comfort Μονόκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Carretera Tijuana-Mexicali Km 9.5, Mexicali, BC, 21240

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Δημοτικό Πάρκο και Ζωολογικός Κήπος - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.8 χλμ.
  • Πόρτα Συνόρων Μεξικαλί Ι - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο - 21.4 χλμ.
  • Palenque Fex - 20 λεπτά με το αυτοκίνητο - 19.2 χλμ.
  • Αρένα Ταυρομαχιών Plaza de Toros Calafia - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο - 19.2 χλμ.
  • Αυτόνομο Πανεπιστήμιο της Μπάχα Καλιφόρνια - 23 λεπτά με το αυτοκίνητο - 24.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Μεξικάλι, Μπάχα Καλιφόρνια Νόρτε (MXL-Διεθνές Αεροδρόμιο General Rodolfo Sanchez Taboada) - 52 λεπτά με το αυτοκίνητο, 38,4 χλμ.
  • Ελ Σέντρο, Καλιφόρνια (IPL-Κομητεία Ιμπίριαλ) - 60 λεπτά με το αυτοκίνητο, 47,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Mariscos El Marinero - ‬10 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Coes Restaurant - ‬10 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Starbucks - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Tacos Morland - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Los Olivos - ‬13 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Desert Inn Mexicali

  • Αυτό το κατάλυμα (Desert Inn Mexicali) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Mexicali). Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν σε μία από τις 2 εξωτερικές πισίνες, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ. και 11:00 π.μ..

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 80 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 1:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν
    • Προσφέρει μπολ για τροφή και νερό

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ.–11:00 π.μ.

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο

Εγκαταστάσεις

  • 2 εξωτερικές πισίνες

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές))

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός ιδιώτη οικοδεσπότη (ο οποίος δεν ενεργεί εντός των πλαισίων της ελεύθερου επαγγέλματός του, της επιχειρηματικής του δραστηριότητας ή της εργασίας του). Συνεπώς, η ευρωπαϊκή νομοθεσία για την προστασία του καταναλωτή, συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος υπαναχώρησης, δεν θα ισχύει για την κράτησή σας. Για την κράτησή σας θα ισχύει η πολιτική ακύρωσης που ορίζει ο ιδιώτης οικοδεσπότης.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες

Επίσης γνωστό ως

Desert Inn Mexicali Hotel
Desert Inn Mexicali Mexicali
Desert Inn Mexicali Hotel Mexicali

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Desert Inn Mexicali);

Ναι, θα βρείτε 2 εξωτερικές πισίνες.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Desert Inn Mexicali);

Ναι, το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν. Μπολ με τροφή και νερό είναι στη διάθεσή σας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Desert Inn Mexicali);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Desert Inn Mexicali);

Ώρα έναρξης check-in: 1:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Desert Inn Mexicali);

Όχι, ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά τα ακόλουθα είναι σε κοντινή απόσταση: Καζίνο Caliente (16 λεπτά με το αυτοκίνητο) και Καζίνο Arenia Casino (17 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Desert Inn Mexicali και στη γύρω περιοχή;

Το Desert Inn Mexicali διαθέτει 2 εξωτερικές πισίνες.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Desert Inn Mexicali

7,6

Καλό

8,6

Καθαριότητα

8,4

Παροχές

8,0

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

8,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very roomy, parking accesible, good cooffe, clean
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beds were very comfortable, not hard at all.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Limpio y cómodo.

Muy limpio y cómodo, tiene lo necesario para descanzar. Sí volvería.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Me encanto sin duda regresaria
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Anteriormente era La Hacienda, pero rehabilitaron las habitaciones y quedaron de lujo !! Excelente descanso y buen café !!!
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Su ubicación muy apartada de la ciudad y junto a la carretera con mucho ruido y no se siente seguridad
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

La limpieza deja lucjo que desear encontre botes de cervezas vacios en mi habitación, paredes en la estado, el personal a las 7am cantando y moviendo carros de limpieza, se supone que uno quiere descansar.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Hotel que parece Motel

Hotel a pie de carretera, parece más un motel que hotel. Muy alejado de la ciudad, las habitaciones no tienen clóset. No lo considero adecuado para viajes de negocios.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

La música muy alta hasta tarde.
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Horrible experience! Dog attack.

Immediately apon arrival, a mid size dog, came into our room ( door was open as we were bringing things in) dog attacked my little dog. We were told this was the hotels guard dog. Then Christmas night, the people next door partied very loudly until 5:30 am, keeping us awake all night!! Complained to front desk, but they sudnt speak English.
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό