Hotel Shera Residency

Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Ξενοδοχείο - Βομβάη

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Hotel Shera Residency) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Γενικό Προξενείο Η.Π.Α.. Επίσης, αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται 9,3 χλμ. από: Παραλία Juhu. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός της Σάκι Νάκα βρίσκεται σε απόσταση 4 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Asalpha βρίσκεται σε απόσταση 12 λεπτών.

Σχόλια

4,0 στα 10

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Ρεσεψιόν 24/7
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (4)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Αποθήκευση αποσκευών

Επιλογές δωματίων

Classic Δωμάτιο

  • 9 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
1, Rustom market, Link road, Ashirwad, book Lokmanya Tilak Nagar, Saki Naka, Mumbai, Maharashtra, 400072

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εμπορικό Κέντρο Phoenix Market City - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.8 χλμ.
  • Γενικό Προξενείο Η.Π.Α. - 18 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.2 χλμ.
  • Κέντρο Συνεδρίων Jio World - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.2 χλμ.
  • Παραλία Juhu - 23 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.6 χλμ.
  • Συνεδριακό και Εκθεσιακό Κέντρο Bombay Convention & Exhibition Centre - 26 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.3 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Chhatrapati Shivaji (Bom) - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,3 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Ναβί Μουμπάι (NMI) - 61 λεπτά με το αυτοκίνητο, 31,4 χλμ.
  • Σταθμός Andheri της Μουμπάι - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο, 6 χλμ.
  • Σταθμός Ghatkopar της Μουμπάι - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,1 χλμ.
  • Σταθμός Vikhroli της Μουμπάι - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο, 5,9 χλμ.
  • Asalpha - 12 λεπτά περπάτημα, 1 χλμ.
  • Σταθμός της Σάκι Νάκα - 4 λεπτά περπάτημα, 0,4 χλμ.
  • Σταθμός Marol Naka - 17 λεπτά περπάτημα, 1,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Cafe Crema - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Poptates,Sakinaka - ‬7 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Chakra Restaurant & Bar - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪British Brewing Company - ‬13 λεπτά με τα πόδια
  • ‪The Studs - ‬7 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hotel Shera Residency

  • Αυτό το κατάλυμα (Hotel Shera Residency) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Γενικό Προξενείο Η.Π.Α.. Επίσης, αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται 9,3 χλμ. από: Παραλία Juhu. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός της Σάκι Νάκα βρίσκεται σε απόσταση 4 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Asalpha βρίσκεται σε απόσταση 12 λεπτών.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 18 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 2 ορόφους

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2020

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 32 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Τηλέφωνο ντουζιέρας βροχής
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps)
  • Τηλέφωνο

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Hotel Shera Residency Hotel
Hotel Shera Residency Mumbai
Hotel Shera Residency Hotel Mumbai

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Shera Residency);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Hotel Shera Residency);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Hotel Shera Residency).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Shera Residency);

Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hotel Shera Residency;

Το Hotel Shera Residency βρίσκεται σε Saki Naka, μόλις 4 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός της Σάκι Νάκα.

Σχόλια

4,0