Tinapa Suites

Κατηγορία καταλύματος: 2
Υπάρχει πανσιόν σε κοντινή απόσταση από: Στάδιο Ετίχαντ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Tinapa Suites), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Αρένα Ζωντανών Συναυλιών Co-op και Συναυλιακός Χώρος O2 Apollo Manchester. Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Ολντ Τράφορντ (στάδιο) και Στάδιο Ετίχαντ.

Σχόλια

8,2 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (2)

  • Υπηρεσία οροφοκομίας (κατόπιν αιτήματος)
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (4)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Καλωδιακή τηλεόραση
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
Η τρέχουσα τιμή είναι 68 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
31 Αυγ - 1 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Basic Μονόκλινο Δωμάτιο, Θέα στην Πόλη

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • Θέα στην πόλη
  • 10 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 15 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Θέα στην Πόλη

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • Θέα στην πόλη
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
853 Ashton Old Rd, Manchester, England, M11 2NL

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Μονή The Monastery - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.3 χλμ.
  • Στάδιο Ετίχαντ - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.7 χλμ.
  • Ποδηλατοδρόμιο του Μάντσεστερ - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.7 χλμ.
  • Βελόδρομο Μάντσεστερ - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.7 χλμ.
  • Αρένα Ζωντανών Συναυλιών Co-op - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.1 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο του Μάντσεστερ (MAN) - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο, 26,1 χλμ.
  • Λίβερπουλ (LPL-John Lennon) - 60 λεπτά με το αυτοκίνητο, 56,3 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός Ashburys του Μάντσεστερ - 14 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Γκόρτον - Μάντσεστερ - 19 λεπτά περπάτημα, 1,6 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Μπελ Βιου - Μάντσεστερ - 20 λεπτά περπάτημα, 1,7 χλμ.
  • Στάση Τραμ Clayton Hall - 17 λεπτά περπάτημα, 1,5 χλμ.
  • Στάση Τραμ Edge Lane - 23 λεπτά περπάτημα, 1,9 χλμ.
  • Στάση Τραμ Velopark - 23 λεπτά περπάτημα, 1,9 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪The Townley - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Asda Café - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Eastlands Bar - ‬16 λεπτά με τα πόδια
  • ‪KFC - ‬20 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Mary D's - ‬19 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Tinapa Suites

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Tinapa Suites), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Αρένα Ζωντανών Συναυλιών Co-op και Συναυλιακός Χώρος O2 Apollo Manchester. Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Ολντ Τράφορντ (στάδιο) και Στάδιο Ετίχαντ.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 18 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 1:00 μ.μ. έως 10:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 7:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Η πιστωτική κάρτα που χρησιμοποιήθηκε για την κράτηση πρέπει να παρουσιαστεί από τον κάτοχό της κατά το check-in, μαζί με έγγραφο ταυτότητας που περιλαμβάνει φωτογραφία, και η διευθέτηση τυχόν θεμάτων πρέπει να συντονιστεί με το κατάλυμα πριν από την άφιξη
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
    • Κατά το check-in, όλοι οι πελάτες, συμπεριλαμβανομένων των παιδιών, θα πρέπει να προσκομίσουν έγκυρο δελτίο ταυτότητας που να έχει εκδοθεί από κρατική αρχή.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν ασφαλής χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Περιορισμένος χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
    • Το κατάλυμα επίσης παρέχει τη δυνατότητα στάθμευσης εκτός του δρόμου
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Προσβασιμότητα

  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 32 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Θέρμανση
  • Βραστήρας νερού

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps)

Περισσότερα

  • Κατόπιν αιτήματος

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Check-in αργά μεταξύ 10:00 μ.μ. - 11:30 μ.μ. μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση 20 GBP

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Tinapa Suites Guesthouse
Tinapa Suites Manchester
Tinapa Suites Guesthouse Manchester

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Tinapa Suites);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Tinapa Suites);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Οι θέσεις στάθμευσης μπορεί να είναι περιορισμένες.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Tinapa Suites);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Tinapa Suites);

Όχι, Αυτός ο ξενώνας δεν έχει καζίνο, αλλά το ακόλουθο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση Καζίνο Manchester235 (8 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Tinapa Suites;

Το Tinapa Suites βρίσκεται σε Όπενσοου, μόλις 16 λεπτ. με τα πόδια από Μονή The Monastery.