Center Break beach stay

Κατηγορία καταλύματος: 2
Πανσιόν - Γκριν Χεντ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Γκριν Χεντ), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Center Break beach stay). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Σχόλια

7,4 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Δραστηριότητες για παιδιά

Βασικές παροχές (5)

  • Υπηρεσία οροφοκομίας (κατόπιν αιτήματος)
  • Κοντά στην παραλία
  • Ξαπλώστρες (σεζλόνγκ)
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
Η τρέχουσα τιμή είναι 94 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
29 Αυγ - 30 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 6 από 6 δωμάτια

Classic Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Basic Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(2 σχόλια)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δωμάτιο, Μπαλκόνι

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 5 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια και 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Διαμέρισμα

  • Θέα στον κόλπο
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 6 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 2 Μονά Διώροφα Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Σουίτα

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Μονό Κρεβάτι και 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
1 Green Head Rd, Green Head, WA, 6514

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Κόλπος Dynamite Bay - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Κήπος Μνήμης Πάρκου Κλιφ - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.
  • Κεφαλή Καμπαβάρα - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Λέσχη Γκολφ Green Head - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Πάρκο Μνήμης Νταγκ Μόρφετ - 9 λεπτά με τα πόδια - 0.8 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Περθ (Per) - 178 λεπτά με το αυτοκίνητο, 259,9 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Green Head Gallery Cafe - ‬9 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Dynamite Diner - ‬2 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Center Break beach stay

  • Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Γκριν Χεντ), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Center Break beach stay). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 15 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 11:00 π.μ. έως 8:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Παιχνίδια

Τι να κάνετε

  • Παραλία σε κοντινή απόσταση
  • Γουίντ σέρφινγκ σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Ξαπλώστρες παραλίας

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση

Τι θα απολαύσετε

  • Μπαλκόνι ή βεράντα
  • Μοναδική επίπλωση

Φρεσκαριστείτε

  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))

Περισσότερα

  • Κατόπιν αιτήματος

Τέλη και πολιτικές

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 25.0 AUD ανά ημέρα

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 58386802070
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Center Break Stay Green Head
Center Break beach stay Aparthotel
Center Break beach stay Green Head
Center Break beach stay Aparthotel Green Head

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Center Break beach stay);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Center Break beach stay);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Center Break beach stay);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Center Break beach stay και στη γύρω περιοχή;

Ευχαριστηθείτε δραστηριότητες σε κοντινή απόσταση, όπως ψάρεμα και γουίντ σέρφινγκ.

Διαθέτει το Center Break beach stay εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει μπαλκόνι ή αίθριο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Center Break beach stay;

Το Center Break beach stay απέχει μόλις 3 λεπτ. με τα πόδια από Κόλπος Dynamite Bay και 9 λεπτ. με τα πόδια από Λέσχη Γκολφ Green Head.