City Rooms 74

Κατηγορία καταλύματος: 2
Υπάρχει bed & breakfast σε κοντινή απόσταση από: Ναυτικός Σταθμός Σαλέρνο

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (City Rooms 74), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Σαλέρνο και Ναυτικός Σταθμός Σαλέρνο. Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi και το δωρεάν πρωινό τοπικής κουζίνας που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ. και 10:00 π.μ..

Σχόλια

9,6 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (2)

  • Υπηρεσία οροφοκομίας (κατόπιν αιτήματος)
  • Κλιματισμό

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Καλωδιακή τηλεόραση
  • Netflix
  • Μίνι ψυγείο
Η τρέχουσα τιμή είναι 80 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
10 Οκτ - 11 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Deluxe Δωμάτιο, Θέα στην Πόλη

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(4 σχόλια)
  • Θέα στην πόλη
  • 17 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Comfort Δωμάτιο, Θέα στην Πόλη

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • Θέα στην πόλη
  • 13 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Corso Vittorio Emanuele 74, Salerno, SA, 84123

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Λουνγκομάρε Τριέστε - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Μαρίνα Masuccio Salernitano Marina - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Παραλία Σαλέρνο - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Καθεδρικός του Salerno - 12 λεπτά με τα πόδια - 1.0 χλμ.
  • Παραλία της Σάντα Τερέσα - 15 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Νάπολης (Nap) - 59 λεπτά με το αυτοκίνητο, 72 χλμ.
  • Σαλέρνο (QSR-Κόστα ντ'Αμάλφι) - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19,9 χλμ.
  • Σαλέρνο (ISR-Σιδηροδρομικός Σταθμός του Σαλέρνο) - 3 λεπτά περπάτημα, 0,3 χλμ.
  • Σταθμός Salerno - 4 λεπτά περπάτημα, 0,3 χλμ.
  • Σταθμός Duomo Via Vernieri - 13 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪La Madegra - ‬5 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Castorino Amore Espresso - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Bar Buco - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Bar Canasta - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Pizzeria Errico Porzio - ‬3 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

City Rooms 74

  • Σε αυτό το κατάλυμα (City Rooms 74), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Σαλέρνο και Ναυτικός Σταθμός Σαλέρνο. Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi και το δωρεάν πρωινό τοπικής κουζίνας που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ. και 10:00 π.μ..

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 2 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email εντός 24 ώρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό τοπικής κουζίνας καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ.–10:00 π.μ.

Προσβασιμότητα

  • Δάπεδο με πλακάκια στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 32 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια
  • Netflix
  • Υπηρεσίες streaming

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός και θέρμανση

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Δωμάτια με ηχομόνωση

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Μπιντές
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Χώρος εργασίας για λάπτοπ
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))

Φαγητό και ποτό

  • Μίνι ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων

Περισσότερα

  • Κατόπιν αιτήματος

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 3.00 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση, για έως 7 διανυκτερεύσεις. Ο φόρος αυτός δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 12 έτη.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Όλοι οι επισκέπτες, συμπεριλαμβανομένων των παιδιών, πρέπει να είναι παρόντες κατά το check-in και να επιδείξουν την επίσημη ταυτότητα ή το διαβατήριό τους

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 5000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος IT039007B100000000
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

City Rooms 74 Salerno
City Rooms 74 Bed & breakfast
City Rooms 74 Bed & breakfast Salerno

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (City Rooms 74);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (City Rooms 74);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (City Rooms 74).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (City Rooms 74);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το City Rooms 74;

Το City Rooms 74 απέχει μόνο 3 λεπτ. με τα πόδια από Σαλέρνο (ISR-Σιδηροδρομικός Σταθμός του Σαλέρνο) και 9 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Σαλέρνο.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα City Rooms 74

9,6

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

9,2

Παροχές

9,0

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,6

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Tudo perfeito, quarto novinho, rua de compras perto de tudo
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The breakfast was very convenient.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

방도 넓고 현대식에 깨끗하고, 침대도 푹신푹신해서 좋았습니다. 아침 식권으로 아래 카페에서 빵과 음료를 제공해주는 것도 정말 맛있었고, 웰컴드링크로 주신 미니 와인도 맛있었습니다. 어메니티도 다 갖추고 있어서 편했고, 샤워부스도 널찍해서 좋았습니다. 체크아웃 후 짐 보관도 가능하고, 공용공간에 커피머신과 전자렌지도 있어서 편리했습니다!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Siamo stati benissimo. L' host super disponibile e la stanza molto pulita.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Está hospedagem é moderna e tudo é digital. Apenas o café é extremamente simples e deve ser tomado no bar, abaixo e não oferece nenhum conforto. Todavia, a localização, o apartamento tudo é excelente um por isso é altamente recomendável
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Belle décoration, chambre moderne
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great convenient room in the center of Salerno. Walkable to the rail station and to the port. Pleasant modern design. Breakfast (a coffee and a pastry) is included in a cafe nearby. We really enjoyed our stay. Thank you!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Bra läge

Bra bas för vår vistelse som var 6 nätter, nära till kajen för att åka båten till Positano och Amalfi. Vi hittade en pool längsmed strandpromenaden som var jättehärlig och fick möjlighet att bada i havet. Gott om restauranger (vår favorit är Pinocchio). Mataffär runt hörnet och ganska stor kyl på rummet så lätt att förvara mat. 1 bakverk och 1 kaffe ingår till frukost.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Internet was great. Proscetto in frigde very nice. Would have likes more for breakfast but I’m Canadian. Didn’t care for the motion senstive light while sleeping.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Spacious , clean comfortable room and bathroom, AC , Television small refrigerator in room towel dryer rack , more than adequate lights all work well. Host was thoughtful In providing 2 bottles water, 1 bottle prosecco , teacups, glasses , dental kit, adequate shampoo, soap.tea and coffee in shared 2 room common area . Breakfast next door was functional . And other stuff can be purchased and were in expensive . Sper365 grocery right around the corner . Host, Marianna was very quick in her reply and very considerate . The large neon door entrance is the entrance just before Micheal bar& breakfast location at the corner of the crossstreet . The first time entry can be intimidating with main door, elevator, then 3 doors to get into the room . The second and third time entry was easier . No codes to press to leave the building . Great place - recommend highly
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Nice and clean. Simple breakfast in cafe outside
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Quarto muito confortável e limpo, com amenities fora do padrao da italia, ainda nos deram um mini espumante e águas, sistema de check in automatico mas com boa comunicacao da equipe, unica coisa ruim foi o aquecedor do quarto que era um pouco barulhento e o sensor de luz que emitia uma forte luz azul . Bem localizado e oferece um cafe na cafeteria na porta do predio que tem um delicioso corneto de pistache.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

2泊しました。前日にチェックインの情報が送られてくるのでドアのコードを使って部屋に入ります。部屋は広々として清潔で快適でした。ただ、2日目にサービスが入らず、お掃除やタオル、ゴミのケア、そして翌朝の朝食のバウチャーも提供されませんでした。
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Very nice place and very clean with plenty of lights
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό