The Room 44

Υπάρχει hostel σε βολική απόσταση από: Θεματικό Πάρκο Miniatur Wunderland

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (The Room 44), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Θεματικό Πάρκο Miniatur Wunderland και Κέντρο Κρουαζιέρας Αμβούργου. Επίσης, σε απόσταση 5 λεπτών με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Συναυλιακός χώρος Elbe Philharmonic Hall και Δημαρχείο του Αμβούργου. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Σταθμός U-Bahn Steinstrasse βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός S-Bahn Hammerbrook βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών.

Σχόλια

6,4 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Βασικές παροχές (1)

  • Υπηρεσία οροφοκομίας (κατόπιν αιτήματος)
Η τρέχουσα τιμή είναι 68 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
2 Αυγ - 3 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double), 1 Διπλό Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

  • 7 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double), 1 Διπλό Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

  • 15 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Comfort Μεζονέτα, 1 Διπλό Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Classic Μονόκλινο Δωμάτιο, 1 Μονό Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

  • 7 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Amsinckstraße 44, Hamburg, HH, 20097

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Χονδρική Αγορά Αμβούργου - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Θέατρο Mehr!-Theater am Großmarkt - 9 λεπτά με τα πόδια - 0.8 χλμ.
  • Μενκεμπέργκστρασε - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Θεματικό Πάρκο Miniatur Wunderland - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.
  • Δημαρχείο του Αμβούργου - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Αμβούργου Φίνκενβέρντερ (XFW) - 41 λεπτά με το αυτοκίνητο, 23,3 χλμ.
  • Αεροδρόμιο του Αμβούργου (HAM) - 42 λεπτά με το αυτοκίνητο, 13,5 χλμ.
  • Αεροδρόμιο του Λίμπεκ (LBC) - 67 λεπτά με το αυτοκίνητο, 77,8 χλμ.
  • Κεντρικός Σταθμός Αμβούργου - 13 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Αμβούργο (ZMB-Κεντρικός Σιδηροδρομικός Σταθμός του Αμβούργου) - 16 λεπτά περπάτημα, 1,3 χλμ.
  • Σταθμός HafenCity Universität Hamburg - 22 λεπτά περπάτημα, 1,9 χλμ.
  • Σταθμός U-Bahn Steinstrasse - 9 λεπτά περπάτημα, 0,7 χλμ.
  • Σταθμός S-Bahn Hammerbrook - 9 λεπτά περπάτημα, 0,8 χλμ.
  • Σταθμός Steinstraße - 10 λεπτά περπάτημα, 0,9 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Maya Kaffeerösterei - ‬11 λεπτά με τα πόδια
  • ‪RoofDrop Bar - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪The Garden's Table - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Viva Cantina - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Oberhafen-Kantine - ‬12 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

The Room 44

  • Σε αυτό το κατάλυμα (The Room 44), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Θεματικό Πάρκο Miniatur Wunderland και Κέντρο Κρουαζιέρας Αμβούργου. Επίσης, σε απόσταση 5 λεπτών με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Συναυλιακός χώρος Elbe Philharmonic Hall και Δημαρχείο του Αμβούργου. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Σταθμός U-Bahn Steinstrasse βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός S-Bahn Hammerbrook βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 46 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 9:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email εντός 24 ώρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 48 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι επισκέπτες μπορούν να επιλέξουν είτε να καθαρίσουν μόνοι τους το κατάλυμα πριν το check-out είτε να πληρώσουν μια επιπρόσθετη χρέωση καθαρισμού ύψους 28 EUR κατά το check-out
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Παροχές δωματίου

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))

Περισσότερα

  • Κατόπιν αιτήματος (επιπλέον χρέωση)

Τέλη και πολιτικές

Επιστρέψιμες εγγυήσεις

  • Το κατάλυμα θα συλλέξει μια εγγύηση σε περίπτωση ζημιάς ύψους 250 EUR πριν το check-in

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος, ο οποίος συλλέγεται στο κατάλυμα. Ενδεχομένως να ισχύουν εξαιρέσεις ή εκπτώσεις. Για περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 3.60 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος Amsinckstraße 44, Citysurfer GmbH, The Room.44, DE309947340, +49 1573 5983303, 12-1234567-01
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

The Room 44 Hamburg
The Room 44 Hostel/Backpacker accommodation
The Room 44 Hostel/Backpacker accommodation Hamburg

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (The Room 44);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (The Room 44);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (The Room 44).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (The Room 44);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 9:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το The Room 44;

Το The Room 44 απέχει μόνο 9 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός U-Bahn Steinstrasse και 8 λεπτ. με τα πόδια από Θέατρο Mehr!-Theater am Großmarkt.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα The Room 44

6,4

Καλό

6,4

Καθαριότητα

6,6

Παροχές

6,0

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

5,6

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Topp, fint ställe, tyst och bekväm.
Anton, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Everything was great and beautiful! The place was clean, and cozy.The location was perfect close to both the city center and the train station. We had a wonderful stay.
Karin, ταξίδι 5 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Rundum zufrieden
Jochen, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Die dusche und das wc auf dem Flur waren winzig.
Markus, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Sehr gut!!
Jean, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

The interior of the building was a bit dark, but the room had all the essentials. The check-in staff were calm and helpful. The hotel had playful, edgy, and provocative neon signs inside. The overall vibe was quirky.
Sano, ταξίδι 5 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Pool bersifft, Bad nicht sauber!
Ute, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Wir haben extra das große arpatment gebucht und die untere Etage leider überhaupt nicht genutzt da das Bett/Sofa leider sehr dreckig war.. Flecken vom Vorgänger etc.
Tess, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Unfassbar verbaut und verbastelt. Natürlich kein eigenes Bad - kein persönlicher Kontakt zu irgendwem ….. für den Backpacker der keine Plane über seinem Kopf haben möchte, noch ok. Koffer konnten im Comfort-Doppelzimmer nicht geöffnet werden ( 2 Stück), ohne hinein zu treten. Fazit: Gerne nie wieder!
S., ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Mega fedt ophold. Dog lidt forvirret ovre det ikke er et rigtigt hotel, men det var helt okay.😄
Topper, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Kein eigenes WC und keine eigene Dusche, dazu war es noch sehr dreckig. Bin mit meinem Partner verreist und empfehle dies nicht, die Räume sind sehr hellhörig und man hat keinen Funken Privatsphäre.
Nadine, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Bra
Isak, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Gtge zu h
Elias, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Zimmer gut, Dusche kaum benutzbar, sonst okay, leider kein Ansprechpartner irgendwo bezüglich der Box für Gepäckablage, checkout fragen wegen Selbstreinigung wie online stand…
Emely, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

👍
Joseph, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Anthony, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Minik, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Yaping, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Mikhail, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Nicole, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Hilde Hildrum, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης