Lampost Boutique Hotel

Κατηγορία καταλύματος: 2
Υπάρχει ξενοδοχείο σε βολική απόσταση από: Παραλία Αραμπόλ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα ( Lampost Boutique Hotel ), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Αραμπόλ. Οι επισκέπτες θα απολαύσουν παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Βασικές παροχές (1)

  • Κήπος

Επιλογές δωματίων

Deluxe Δωμάτιο, Θέα στον Κήπο

  • Θέα στον κήπο
  • 23 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Premier Δωμάτιο, Θέα στην Πισίνα

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Premium Δωμάτιο, Θέα στον Κήπο

  • Θέα στον κήπο
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
H.no 557 Pernem, Arambol, GA, 403524

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραλία Αραμπόλ - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.2 χλμ.
  • Ναός Ρέντι Γκανπάτι - 12 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.9 χλμ.
  • Φρούριο Tiracol Fort - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.3 χλμ.
  • Παραλία Ashvem - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.7 χλμ.
  • Κέριμ Μπιτς - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.6 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Νέο Διεθνές Αεροδρόμιο της Γκόα (GOX) - 45 λεπτά με το αυτοκίνητο, 26,8 χλμ.
  • Αεροδρόμιο Dabolim (GOI) - 99 λεπτά με το αυτοκίνητο, 68,9 χλμ.
  • Σταθμός Pernem - 33 λεπτά με το αυτοκίνητο, 15 χλμ.
  • Σταθμός Sawantwadi Road - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο, 24,8 χλμ.
  • Σταθμός Zarap - 38 λεπτά με το αυτοκίνητο, 37,9 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Jai Ganesh fast food - ‬16 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Cookie Walla - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Red Monkeys - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Rustic Charm - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Kinara restaraunt - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Lampost Boutique Hotel

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα ( Lampost Boutique Hotel ), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Αραμπόλ. Οι επισκέπτες θα απολαύσουν παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 30 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 12:30 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 7:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος

Παροχές δωματίου

Φρεσκαριστείτε

  • Κοινόχρηστο μπάνιο

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps)

Τέλη και πολιτικές

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 1000.0 INR ανά ημέρα

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται μετρητά.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος H0TN007535
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

La Utopia Resort Hotel
La Utopia Resort Arambol
La Utopia Resort Hotel Arambol

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα ( Lampost Boutique Hotel );

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος ( Lampost Boutique Hotel );

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα ( Lampost Boutique Hotel );

Ώρα έναρξης check-in: 12:30 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 7:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος ( Lampost Boutique Hotel );

Όχι, Αυτό το ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά το ακόλουθο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση Καζίνο Παλμς (25 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Lampost Boutique Hotel και στη γύρω περιοχή;

Το Lampost Boutique Hotel διαθέτει κήπο.