Ολόκληρο διαμέρισμα

Ocean The Hill

Κατηγορία καταλύματος: 3
Κατάλυμα τύπου διαμερίσματα (Taean) με μικρές κουζίνες και μπαλκόνια

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Ocean The Hill) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Taean). Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν στην εποχική εξωτερική πισίνα, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία. Τα διαμερίσματα διαθέτουν μικρές κουζίνες και μπαλκόνια.

Σχόλια

9,4 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Μικρή κουζίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Χώρος lounge

Βασικές παροχές (5)

  • 34 διαμερίσματα
  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Βεράντα
  • Χώρος για πικνίκ
  • Ψησταριά με κάρβουνα

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Μικρή κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστή τραπεζαρία
  • Ξεχωριστό καθιστικό
  • Βεράντα
  • Έλεγχος κλιματισμού στο δωμάτιο (κλιματιστικό)

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 8 από 8 δωμάτια

17 Pyeong

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(2 σχόλια)
  • Θέα στη θάλασσα
  • 50 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Separate 20 Pyeong

  • Θέα στη θάλασσα
  • 66 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

A one bed type 20 Pyeong

  • Θέα στη θάλασσα
  • 66 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

a double-decker type 30 Pyeong

  • Θέα στη θάλασσα
  • 99 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 6 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 King Φουτόν
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

36 Pyeong

  • Θέα στη θάλασσα
  • 119 τ.μ.
  • 3 υπνοδωμάτια
  • Για 8 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 2 King Φουτόν
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

17 Pyeong

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Separate 20 Pyeong

  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

A One Bed Type 20 Pyeong

  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
239-130 Deureuni-gil, Nam-myeon, Taean, Chungcheongnam-do, 32158

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Λιμάνι του Anmyeondo - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.4 χλμ.
  • Παραλία Ggotji - 21 λεπτά με το αυτοκίνητο - 18.1 χλμ.
  • Παραλία Γιέονπο - 34 λεπτά με το αυτοκίνητο - 38.0 χλμ.
  • Παραλία Μαλίπο - 41 λεπτά με το αυτοκίνητο - 44.6 χλμ.
  • Παραλία Νταέτσεον - 50 λεπτά με το αυτοκίνητο - 52.9 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪대성식관 - ‬14 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪안면식당 - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪카페 간월 - ‬16 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪간월도영양굴밥집 - ‬15 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪조약돌노래방 - ‬16 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Ocean The Hill

  • Αυτό το κατάλυμα (Ocean The Hill) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Taean). Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν στην εποχική εξωτερική πισίνα, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία. Τα διαμερίσματα διαθέτουν μικρές κουζίνες και μπαλκόνια.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος καταλύματος

    • 34 διαμερίσματα
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 π.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 20
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες που σχεδιάζουν να φτάσουν εκτός του κανονικού ωραρίου check-in πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Πριν την άφιξή σας, πρέπει να κάνετε ηλεκτρονική εγγραφή μέσω ασφαλούς συνδέσμου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 20 ετών
PETS

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Πισίνα/Σπα

  • Εποχική εξωτερική πισίνα

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, με ταχύτητα 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης (στάθμευση χωρίς παρκαδόρο) στον χώρο του καταλύματος

Μικρή κουζίνα

  • Ψυγείο
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά

Μπάνια

  • Ντουζιέρα
  • Παρέχονται πετσέτες
  • Σαπούνι
  • Σαμπουάν
  • Χαρτί υγείας

Κύριοι χώροι

  • Τραπεζαρία
  • Καθιστικό

Εξωτερικοί χώροι

  • Μπαλκόνι
  • Βεράντα
  • Ψησταριά με κάρβουνα
  • Χώρος για πικνίκ
  • Υπαίθριος χώρος δραστηριοτήτων αναψυχής
  • Δωρεάν καυσόξυλα
  • Διάδρομος προς το νερό

Δυνατότητα χειρισμού του κλιματισμού

  • Κλιματισμός

Κατοικίδια

  • Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια

Προσβασιμότητα

  • Χωρίς ασανσέρ

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)

Γενικά

  • 34 δωμάτια

Τέλη και πολιτικές

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η εποχική πισίνα είναι ανοιχτή την εξής περίοδο: (24) Ιουλίου - (20) Αυγούστου

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Ocean The Hill Taean
Ocean The Hill Condominium resort
Ocean The Hill Condominium resort Taean

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Ocean The Hill);

Ναι, θα βρείτε εποχική εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Ocean The Hill);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Ocean The Hill);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Ocean The Hill);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 π.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Ocean The Hill και στη γύρω περιοχή;

Το Ocean The Hill διαθέτει εποχική εξωτερική πισίνα και χώρο για πικνίκ.

Διαθέτει το Ocean The Hill κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει μικρή κουζίνα που περιλαμβάνει ψυγείο και σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά.

Διαθέτει το Ocean The Hill εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε διαμέρισμα περιλαμβάνει μπαλκόνι.