Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza)

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Κουκά

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Κουκά) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza)).

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Εστιατόριο
  • Σημείο φόρτισης ηλεκτρικού οχήματος

Βασικές παροχές (3)

  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Αποθήκευση αποσκευών

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 9 από 9 δωμάτια

Family Suite

  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια και 1 Queen Κρεβάτι

Selected Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Handpicked Twin Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Basic Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Selected 2-bed Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Business Standard Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Basic 2-bed Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Budget Standard Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Elegant Queen Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
No. 1 Youyi Road, Kuqa, Xinjiang, 842000

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παλιά Πόλη Τσινγκσί Α'ερ - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.1 χλμ.
  • Αρχαία Πόλη Χουτιάν Α'ντα - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Ερείπια Αρχαίας Πόλης Τζουνζί - 1 λεπτό με το αυτοκίνητο - 1.2 χλμ.
  • Βασιλικό Παλάτι Κούτσε - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.9 χλμ.
  • Τζαμί Kuqa - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Κουκά (KCA) - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο, 2,8 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪KFC 肯徳基 - ‬17 λεπτά με τα πόδια
  • ‪库车阿力木夹馅面食馆 - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪木烤全羊美食馆 - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪止克西姆新疆宴 - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪清味轩大盘鸡 - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza)

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Κουκά) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza)).

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 120 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 8:00 π.μ.
    • Ώρα check-out: 2:00 μ.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Χώρος στάθμευσης

    • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα (ισχύουν τέλη)
    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Πρωινό διαθέσιμο (με χρέωση)

Υπηρεσίες

  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2014

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ

Τέλη και πολιτικές

Στάθμευση

  • Με επιπλέον χρέωση προσφέρεται στάθμευση χωρίς παρκαδόρο

Πολιτικές

Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες
Στις επιλογές πληρωμής από κινητές συσκευές περιλαμβάνονται: Alipay και WeChat Pay.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Kuqa Xinyu Guiz Plaza Kuqa
Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza) Kuqa
Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza) Hotel
Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza) Hotel Kuqa

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza));

Ναι, διατίθεται στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος (ισχύουν χρεώσεις). Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza));

Μπορείτε να κάνετε check-in από 8:00 π.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 2:00 μ.μ..

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza);

Το Kuqa Xinyu Hotel (Guiz Plaza) απέχει μόλις 11 λεπτ. με τα πόδια από Αρχαία Πόλη Χουτιάν Α'ντα και 7 λεπτ. με τα πόδια από Παλιά Πόλη Τσινγκσί Α'ερ.