Xingtai Business Hotel

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο με συνεδριακό κέντρο - Κουαντζού

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Κουαντζού) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Xingtai Business Hotel).

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Εστιατόριο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (7)

  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Συνεδριακό κέντρο
  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Αποθήκευση αποσκευών
Η τρέχουσα τιμή είναι 37 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
28 Σεπ - 29 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 12 από 12 δωμάτια

Light Luxury Deluxe Suite

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Deluxe Single Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Standard Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Standard Room (2 Beds)

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Light Enjoyment Double Bed Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Light Enjoyment Twin Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Light Luxury Deluxe Executive Twin Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Light Luxury Deluxe Executive Double Bed Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Light Luxury Executive Double Bed Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Gaming Twin Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Business Room (2 Beds)

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Business Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
No. 592 Quan'an Middle Road, Jinjiang, Fujian, 362200

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραδοσιακά Μπλοκς Ουντιανσί - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Μουσείο Τέχνης Κουαντζού - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 12.8 χλμ.
  • Τζαμί Τσινγκτζίνγκ - 12 λεπτά με το αυτοκίνητο - 12.9 χλμ.
  • Ναυτικό Μουσείο Κουανζού - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.7 χλμ.
  • Ναός Kaiyuan - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.2 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Νησί Κινμέν (KNH) - 47,4 χλμ.
  • Κουαντζού (JJN-Τζιντζιάνγκ) - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο, 4,9 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός Quanzhou - 34 λεπτά με το αυτοκίνητο, 20,1 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Starbucks 星巴克 - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Memories Noodle House - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪刺桐别院 - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪德克士 - ‬19 λεπτά με τα πόδια
  • ‪McDonald's (麦当劳) - ‬5 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Xingtai Business Hotel

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Κουαντζού) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Xingtai Business Hotel).

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 164 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 2:00 μ.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Πρωινό διαθέσιμο (με χρέωση)

Απομακρυσμένη εργασία

  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Συνεδριακό κέντρο

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Υπηρεσίες γάμου

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2006
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Xingtai Business Hotel Hotel
Xingtai Business Hotel Jinjiang
Xingtai Business Hotel Hotel Jinjiang

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Xingtai Business Hotel);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Xingtai Business Hotel);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 2:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 2:00 μ.μ..

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Xingtai Business Hotel;

Το Xingtai Business Hotel βρίσκεται μόλις 13-λεπτ. με τα πόδια από Παραδοσιακά Μπλοκς Ουντιανσί.