Ιδιώτης οικοδεσπότης

Vallarta Live Hotel

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο με εξωτερική πισίνα, κοντά σε Τερματικός Σταθμός Κρουαζιεροπλοίων

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Vallarta Live Hotel), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Τερματικός Σταθμός Κρουαζιεροπλοίων και Malecon (ιστορική τοποθεσία). Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν στην εξωτερική πισίνα, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Όρμος Banderas και Προβλήτα Los Muertos.

Σχόλια

9,8 στα 10, Από τα αγαπημένα των πελατών
Κορυφαία βαθμολογία από τους ταξιδιώτες

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (5)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εξωτερική πισίνα
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Ασανσέρ
  • Έλεγχος κλιματισμού στο δωμάτιο (κλιματιστικό)
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
Η τρέχουσα τιμή είναι 70 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
23 Σεπ - 24 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 5 από 5 δωμάτια

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

9,8 στα 10
Εξαιρετικό
(13 σχόλια)
  • 30 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Deluxe Δωμάτιο

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • 33 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

King Deluxe

  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα

Δωμάτιο

  • Για 10 άτομα

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
219 Av Fluvial Vallarta Díaz Ordaz, Puerto Vallarta, Jal., 48312

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πλατεία Caracol - 9 λεπτά με τα πόδια - 0.8 χλμ.
  • Παραλία Ξενοδοχειακής Ζώνης - 14 λεπτά με τα πόδια - 1.2 χλμ.
  • Λα Ίσλα - 16 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.
  • Πλάγια ντε Ορο - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.6 χλμ.
  • Παραλία Playa Las Glorias - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Διεθνές Λεωφορείο Gustavo Diaz Ordaz) - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο, 7,8 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Bestial - ‬5 λεπτά με τα πόδια
  • ‪The Sports Bar Pv - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Coco Machete - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪El Jardin De La Versalles - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪La Tosca - ‬7 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Vallarta Live Hotel

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Vallarta Live Hotel), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Τερματικός Σταθμός Κρουαζιεροπλοίων και Malecon (ιστορική τοποθεσία). Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν στην εξωτερική πισίνα, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Όρμος Banderas και Προβλήτα Los Muertos.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 28 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:30 μ.μ.
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:30 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 7:00 π.μ. έως 10:30 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 10:30 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Περιορισμένος χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
    • Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε απόσταση περίπου 15 μέτρων
    • Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Κουνουπιέρες
  • Εξωτερική πισίνα

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 140

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με ψύξη

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές))

Φαγητό και ποτό

  • Μίνι ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Τέλη και πολιτικές

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η πισίνα είναι ανοιχτή από 8:00 π.μ. έως 8:00 μ.μ.

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός ιδιώτη οικοδεσπότη (ο οποίος δεν ενεργεί εντός των πλαισίων της ελεύθερου επαγγέλματός του, της επιχειρηματικής του δραστηριότητας ή της εργασίας του). Συνεπώς, η ευρωπαϊκή νομοθεσία για την προστασία του καταναλωτή, συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος υπαναχώρησης, δεν θα ισχύει για την κράτησή σας. Για την κράτησή σας θα ισχύει η πολιτική ακύρωσης που ορίζει ο ιδιώτης οικοδεσπότης.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες

Επίσης γνωστό ως

Vallarta Live Hotel Hotel
Vallarta Live Hotel Puerto Vallarta
Vallarta Live Hotel Hotel Puerto Vallarta

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Vallarta Live Hotel);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα. Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πισίνα από 8:00 π.μ. έως 8:00 μ.μ..

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Vallarta Live Hotel);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Vallarta Live Hotel);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Οι θέσεις στάθμευσης μπορεί να είναι περιορισμένες.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Vallarta Live Hotel);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:30 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:30 π.μ..

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Vallarta Live Hotel);

Όχι, Αυτό το ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά τα ακόλουθα είναι σε κοντινή απόσταση: Καζίνο Λάιφ Δε Μαριν Κορ Βαγιάρτα (3 λεπτά με το αυτοκίνητο) και Καζίνο Βαγιάρτα (4 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Vallarta Live Hotel και στη γύρω περιοχή;

Το Vallarta Live Hotel διαθέτει εξωτερική πισίνα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Vallarta Live Hotel;

Το Vallarta Live Hotel βρίσκεται σε Ντίας Όρντας, μόλις 14 λεπτ. με τα πόδια από Όρμος Banderas και 12 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Ξενοδοχειακής Ζώνης.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Vallarta Live Hotel

9,8

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

9,4

Παροχές

9,8

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,8

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great location.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Todos muy amables, me orientaron para hacer mi estancia muy placentera, buena ubicación, el lugar muy limpio, todo excelente.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

excelente ubicacion para opciones de comer, muy centrico
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

new hotel in convenient quiet location
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excelente hotel y a un muy buen precio claro que volvería !!!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This is a new Hotel, everything was excellent
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Muy cómodo y muy amable el personal
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fantastic neighbourhood, reasonable walk to the beach and tons of great restaurants nearby
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Bonitas habitaciones y nuevas
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Muy ordenadas y limpias las instalaciones en general. Hay negocios de todo tipo muy cercanos, buena opción para estancia.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Quiet, boutique hotel in an area outside the touristy area but accessible to lots of cafes and restaurants.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Quiet, well maintained boutique hotel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Gran hotel, incluso me permitieron hacer check out una hora despues lo que me sirvio muchisimo despues de correr el marathon
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Enjoy the stay!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fabulous hotel, attentive staff, great location. This is a perfect hotel for people interested in a quieter part of Puerto Vallarta yet close to everything. The rooftop pool is a great place to enjoy the city and sunsets.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Shops nearby
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Really nice, smaller place - clean and newer -in a quieter residential area a short walk to beach and shopping - oxxo next door —appreciated the in room fridge & microwave — beds on very firm side —close to super cafes and restaurants - awesome service staff!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

excelente ubicación zona bonita su hotel muy limpio servicio excelente bonitos cuartos agradecemos a todo su personal gracias
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

We enjoyed our stay here immensely. The service was excellent. Very clean rooms. Nice restaurants and coffee shops were very close by. Costco was a short walk away.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hotel staff was super helpful when I asked about directions, where to eat etc. They also arranged for a taxi. Great service.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Todo excelente
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Room was very clean ,staff very good
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Everything is excellent! Clean room, outstanding staff. They brought good food in for all the guests while we were on lockdown. Highly recommend staying here.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This is a new hotel and it feels like new. The only downside would about it would be that it's about 15-20 minutes walk to the beach. But the neibourhood is more upscale than ZR or Centro. Many stores and restaurants close by. Staff is great as well.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This is a really nice hotel. The staff and management are so nice and kind. The place is kept spotlessly clean and the staff will do their best to accommodate your needs. We really enjoyed the pool deck and the pool. The area - Fluvial and Versalles - offer so many excellent restaurants and cafes. I would definitely stay here again