Vila Gale Atlantico

Κατάλυμα με 2.0 αστέρια
Ξενοδοχείο με εξωτερική πισίνα, κοντά σε Παραλία Salgados

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας εδώ (Vila Gale Atlantico), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Gale και Παραλία Salgados. Οι επισκέπτες μπορούν να πλατσουρίσουν στην εξωτερική πισίνα ή να πάρουν κάτι να φάνε στο εστιατόριο. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Πλατεία της παλιάς πόλης Albufeira και Albufeira Marina (Λιμάνι).

Σχόλια

8,2 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Πρόσβαση στο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Γυμναστήριο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Βασικές παροχές (6)

  • Εστιατόρια
  • Εξωτερική πισίνα
  • Ασύρματο ίντερνετ στο επίπεδο του λόμπι
  • Γυμναστήριο
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 19 από 19 δωμάτια

Standard Single Room

  • Για 1 άτομο
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Twin Room With Sea View

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Classic Twin Room With Garden View

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Twin With Extra Child Bed

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Twin Sea View With Extra Adult Bed

  • Για 3 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Twin Sea View With Extra Child Bed

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Twin Room With Extra Bed

  • Για 3 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Single Room With Sea View

  • Για 1 άτομο
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Senior Suite

  • Για 4 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Junior Suite

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Suite Junior With Extra Adult Bed

  • Για 3 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Junior Suite With Garden View (2 Adults + 2 Children)

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Senior Suite With Sea View (4 Adults + 2 Children)

  • Για 4 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Suite Junior 2 + 2

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Twin Room

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Twin With Extra Adult Bed

  • Για 3 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Junior Suite With Sea View (2 Adults + 2 Children)

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Room for 2 Adults + 1 Child

  • Για 3 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Junior Suite (2 Adults + 1 Child)

  • Για 2 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Apt. 2436, Guia, Faro District, 8200 995

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πράια ντα Γκαλέ Ανατολή - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.
  • Παραλία Gale - 11 λεπτά με τα πόδια - 0.9 χλμ.
  • Παραλία Galé στα Δυτικά - 11 λεπτά με τα πόδια - 0.9 χλμ.
  • Παραλία Salgados - 14 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Γήπεδο Γκολφ Ερδάδε ντος Σαλγκάδος - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.9 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Πορτιμάο (PRM) - 33 λεπτά με το αυτοκίνητο, 32,8 χλμ.
  • Φάρο (FAO-Διεθνές Αεροδρόμιο του Φάρο) - 45 λεπτά με το αυτοκίνητο, 48,7 χλμ.
  • Σταθμός Tunes - 20 λεπτά με το αυτοκίνητο, 13,1 χλμ.
  • Σταθμός Αλμπουφέιρα - Φερέιρας - 20 λεπτά με το αυτοκίνητο, 14,7 χλμ.
  • Σταθμός της Σίλβες - 21 λεπτά με το αυτοκίνητο, 20,7 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Oceano Supermercados - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Market Kitchen - ‬18 λεπτά με τα πόδια
  • ‪W Lounge - ‬18 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Kuaze Na Praia - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Pôr-do-Sol - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Vila Gale Atlantico

  • Κατά τη διαμονή σας εδώ (Vila Gale Atlantico), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Gale και Παραλία Salgados. Οι επισκέπτες μπορούν να πλατσουρίσουν στην εξωτερική πισίνα ή να πάρουν κάτι να φάνε στο εστιατόριο. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Πλατεία της παλιάς πόλης Albufeira και Albufeira Marina (Λιμάνι).

Με μια ματιά

DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
WIFI

Ίντερνετ

    • Ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους*

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Εστιατόριο

Υπηρεσίες

  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Γυμναστήριο
  • Εξωτερική πισίνα

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Στους κοινόχρηστους χώρους προσφέρεται WiFi με επιπλέον χρέωση

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Vila Gale Atlantico);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Vila Gale Atlantico και στη γύρω περιοχή;

Το Vila Gale Atlantico διαθέτει εξωτερική πισίνα και γυμναστήριο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Vila Gale Atlantico) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Vila Gale Atlantico;

Το Vila Gale Atlantico απέχει μόλις 9 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Gale και 16 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Salgados.

Σχόλια

8,2

Πολύ καλό