Vallér Parque Hotel Executive

Κατηγορία καταλύματος: 3
Ξενοδοχείο με εστιατόριο και μπαρ/lounge - Λαχεάντο

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Λαχεάντο) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Vallér Parque Hotel Executive). Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ η καφετέρια είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό.

Σχόλια

9,8 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός
  • Μπαρ

Βασικές παροχές (6)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Καφετέρια
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κήπος
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Ασανσέρ
  • Καλωδιακή τηλεόραση
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
Η τρέχουσα τιμή είναι 60 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
18 Οκτ - 19 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 3 από 3 δωμάτια

Executive Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

8,8 στα 10
Άριστο
(3 σχόλια)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Δίκλινο Δωμάτιο (Twin)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Τρίκλινο Δωμάτιο

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(2 σχόλια)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
RUA NOSSA SENHORA DO CARAVAJO, 158, Lajeado, RIO GRANDE DO SUL, 95913-346

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Μουσείο Regional do Livro Univates - 17 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.
  • Univates - Πολιτιστικό Κέντρο - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Δημοτικό Μουσείο Ιστορίας Bruno Born - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Shopping Lajeado - 2 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.4 χλμ.
  • Πανεπιστημιακό Μουσείο Φυσικής Επιστήμης Univates - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.6 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Casa de Chá Christiana Garcia - ‬16 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Marreta - ‬19 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Leopoldo 47 - ‬16 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Minato Mirai Sushi & Temaki - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Padaria Pão Quente - ‬19 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Vallér Parque Hotel Executive

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Λαχεάντο) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Vallér Parque Hotel Executive). Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ η καφετέρια είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 95 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 1:00 μ.μ. έως 12:30 π.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Οι γονείς πρέπει να φέρουν το πιστοποιητικό γέννησης του παιδιού, καθώς και την ταυτότητά του με φωτογραφία*
    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ μεταξύ 6:30 π.μ.–10:00 π.μ. τις καθημερινές και 6:30 π.μ.–10:00 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Καφετέρια

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 13
  • Ξύλινο δάπεδο στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Μπιντές
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές))

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Οι γονείς ή ο νόμιμος κηδεμόνας που ταξιδεύουν με παιδί κάτω των 18 χρόνων πρέπει να προσκομίσουν το πιστοποιητικό γέννησης και την ταυτότητα (με φωτογραφία) ή διαβατήριο του παιδιού κατά το check-in. Για διεθνείς ταξιδιώτες προς τη Βραζιλία, εάν μόνο ένας γονέας ταξιδεύει με το παιδί, τότε αυτός ο γονέας πρέπει επίσης να προσκομίσει, πέρα από το πιστοποιητικό γέννησης και την ταυτότητα με φωτογραφία του παιδιού, εξουσιοδότηση ταξιδιού υπογεγραμμένη και από το δεύτερο γονέα που να περιέχει συμβολαιογραφική πιστοποίηση της υπογραφής. Σε περίπτωση που οι γονείς ή ο νόμιμος κηδεμόνας (ό,τι από τα δύο ισχύει) δεν μπορούν ή δεν επιθυμούν να δώσουν αυτή την εξουσιοδότηση, απαιτείται δικαστική άδεια. Οι επισκέπτες που σκοπεύουν να ταξιδέψουν με παιδιά στη Βραζιλία θα πρέπει, πριν ταξιδέψουν, να συμβουλευτούν το Προξενείο της Βραζιλίας για περαιτέρω πληροφορίες.

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 40.118.287/0001-73
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Vallér Parque Hotel Executive);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Vallér Parque Hotel Executive);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Vallér Parque Hotel Executive);

Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Vallér Parque Hotel Executive και στη γύρω περιοχή;

Το Vallér Parque Hotel Executive διαθέτει κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Vallér Parque Hotel Executive) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Vallér Parque Hotel Executive;

Το Vallér Parque Hotel Executive απέχει μόλις 20 λεπτ. με τα πόδια από Δημοτικό Μουσείο Ιστορίας Bruno Born και 17 λεπτ. με τα πόδια από Μουσείο Regional do Livro Univates.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Vallér Parque Hotel Executive

9,8

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

9,0

Παροχές

9,8

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,8

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Tudo muito perfeito, desde a recepção, camareiras, café da manhã, assim que o restaurante estiver funcionando será um dos melhores que já me hospedei.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hotel novo, quarto pequeno mas confortável, super atendeu a necessidade. Café da manhã bom. Ótima opção para uma estadia rápida. Recomendo.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Will stay again
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hotel novinho, muito lindo e limpo, quarto excelente, café da manhã maravilhoso! Já quero voltar
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Quarto limpo, bem organizado, ótima localização, funcionários atenciosos. Recomendo.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Hotel novo. Acústica nos quartos bem ruim. Internet muito ruim de noite.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Td certo
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Bom quarto porém peça por ter apenas um único elevador
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

nuevo
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Faltou limpeza nos espelhos.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Quarto muito pequeno! Não tem serviço de quarto. No geral, um hotel bom mas nada extraordinário.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Quarto limpo, bom café da manhã, equipe atenciosa próximo a restaurantes e bares.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Maravilhoso este hotel! Quarto perfeito, chuveiro com água forte, colchão da cama bom, limpeza perfeita e café da manhã perfeito!
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

O quarto é muito confortável e novo. A estrutura do hotel também é bem recente, e sua localização é ótima. O espaço do estacionamento é perfeito. O problema do hotel é o café da manhã, que é péssimo. Tivemos que tomar café da manhã fora do hotel.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Quarto limpo bem agradável equipe super atenciosa e café da manhã espetacular
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Agua quente terminou no meio do banho as 20 h e so voltou pela manhã.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Muito bom o Hotel. Recomendo a todos
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Serviço, quarto, e demais comodidades tudo impecável, quando estiver funcionando o restaurante vai ser um dos melhores que já fiquei.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Café da manhã muito bom. Estacionamento no local gratuito.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Vantagens do hotel é que é bem novo, atualizado em termos de móveis e instalações. A garagem é incluída e facil de manobrar. Cafe da manha ok (ovos nao sao frescos, parece daqueles de caixinha, mas compatível com o preço da hospedagem) Desvantagens: afastado da área central, nao tem chaleira elétrica ou cafeteira no quarto (mas tem cafe na recepção), nao dao água cortesia (É pela gentileza, nem é pelo custo), so tem 2 travesseiros, podia ter um reserva.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Ótima estadia com excelente atendimento por parte de toda equipe e o café da manhã muito bom. Recomendo.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hotel muito novo, com excelente estrutura e atendimento! Ótima opção para hospedagem em Lajeado.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Impecável
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Tranquila

Tudo muito limpo, e o pessoal é muito atencioso e prestativo
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό