Ολόκληρο διαμέρισμα·Ιδιώτης οικοδεσπότης

2BR Urban Comfort 2 King Beds & Movie Nights

Κατάλυμα με 3.0 αστέρια
Διαμέρισμα με κουζίνα, κοντά σε Πάρκο Centennial Olympic

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με τα πόδια από: Πανεπιστήμιο του Κράτους της Georgia και Πάρκο Centennial Olympic. Τα διαμερίσματα διαθέτουν κουζίνες, τηλεοράσεις Smart και δωρεάν WiFi. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Peachtree Center Station βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Civic Center βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών.

Σχόλια

6,0 στα 10
Καλό

Ολόκληρο διαμέρισμα

1 μπάνιοΓια 4 άτομα

Δημοφιλείς παροχές

  • Κουζίνα
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (5)

  • Πρόσβαση σε εξωτερική πισίνα
  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ασανσέρ
  • Ψηφιακή τηλεόραση
  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο (με χρέωση)
Η τρέχουσα τιμή είναι 263 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
10 Αυγ - 11 Αυγ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
215 Piedmont Ave NE, 308, Atlanta, GA, 30308

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πανεπιστήμιο του Κράτους της Georgia - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • ΑμέρικασΜαρτ - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Πάρκο Centennial Olympic - 12 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Μουσείο World of Coca-Cola - 14 λεπτά με τα πόδια - 1.2 χλμ.
  • Ενυδρείο της Τζόρτζια - 17 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ατλάντα, Τζόρτζια (FTY-Κομητεία Φούλτον) - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19 χλμ.
  • Ατλάντα, Τζόρτζια (PDK-DeKalb-Peachtree) - 28 λεπτά με το αυτοκίνητο, 23 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Ατλάντα Hartsfield-Jackson (Atl) - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19,6 χλμ.
  • Σταθμός Peachtree της Ατλάντα - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο, 6,3 χλμ.
  • Σταθμός Peachtree Center Station - 7 λεπτά περπάτημα, 0,6 χλμ.
  • Σταθμός Civic Center - 14 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Σταθμός Five Points Station - 17 λεπτά περπάτημα, 1,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Trader Vic's - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Starbucks - ‬7 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Checkers - ‬5 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Hsu's Gourmet - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Dunkin’ - ‬4 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

2BR Urban Comfort 2 King Beds & Movie Nights

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με τα πόδια από: Πανεπιστήμιο του Κράτους της Georgia και Πάρκο Centennial Olympic. Τα διαμερίσματα διαθέτουν κουζίνες, τηλεοράσεις Smart και δωρεάν WiFi. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Peachtree Center Station βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Civic Center βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος καταλύματος

    • 1 διαμέρισμα
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 25
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι επισκέπτες που προγραμματίζουν να φτάσουν εκτός των κανονικών ωρών check-in θα λάβουν ένα email με οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 72 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Πριν την άφιξή σας, πρέπει να κάνετε ηλεκτρονική εγγραφή μέσω ασφαλούς συνδέσμου
    • Θα σας ζητηθεί να προσκομίσετε στο κατάλυμα αντίγραφο επίσημου δελτίου ταυτότητας με φωτογραφία μετά την κράτηση
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 4:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 25 ετών
PETS

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια (μόνο σκύλοι, έως 18 κιλά ανά κατοικίδιο)*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα μόνο κατόπιν αιτήματος
    • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα (20 USD ανά διανυκτέρευση)
VPN_KEY

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Πισίνα/Σπα

  • Εξωτερική πισίνα

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, με ταχύτητα 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος μόνο κατόπιν αιτήματος
  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος (20 USD ανά διανυκτέρευση)

Κουζίνα

  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος
  • Πλυντήριο πιάτων
  • Χαρτοπετσέτες
  • Είδη καθαρισμού
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Καταψύκτης

Μπάνια

  • 1 μπάνιο
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Σαμπουάν
  • Παρέχονται πετσέτες
  • Σαπούνι
  • Χαρτί υγείας
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση Smart 65 ιντσών με ψηφιακά κανάλια
  • Netflix
  • Hulu
  • Υπηρεσίες streaming
  • Παιχνίδια

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Χώροι εργασίας

  • Χώρος εργασίας για λάπτοπ

Άνεση

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών
  • Δέχεται κατοικίδια
  • 75 USD ανά κατοικίδιο, ανά διαμονή
  • Έως και 18 κιλά ανά κατοικίδιο
  • Επιτρέπονται μόνο οι σκύλοι

Προσβασιμότητα

  • Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Χαλιά στο δωμάτιο
  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 91
  • Ξύλινο δάπεδο στο δωμάτιο
  • Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο

Κύρια σημεία της περιοχής

  • Κοντά στο αεροδρόμιο
  • Κοντά σε σταθμό μετρό
  • Κοντά σε σταθμό τρένων
  • Στο κέντρο της πόλης
  • Κοντά σε νοσοκομείο
  • Κοντά σε ζωολογικό κήπο

Δραστηριότητες

  • Εξωτερική πισίνα
  • Θεματικά πάρκα στην περιοχή
  • Καζίνο στην περιοχή

Παροχές ασφαλείας

  • Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα)
  • Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
  • Πυροσβεστήρας
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Σύστημα ασφαλείας
  • Φωτισμός στον εξωτερικό χώρο

Γενικά

  • Μοναδική διακόσμηση
  • Μοναδική επίπλωση

Τέλη και πολιτικές

Επιστρέψιμες εγγυήσεις

  • Το κατάλυμα θα συλλέξει μια εγγύηση σε περίπτωση ζημιάς ύψους 250 USD πριν το check-in
  • Η εγγύηση για ζημιές που ζητάει αυτό το κατάλυμα πρέπει να πληρωθεί μέσω ενός ασφαλούς συνδέσμου, μέσα σε 24 ώρες μετά την κράτηση. Για να γίνει check in, απαιτείται να έχει ήδη καταβληθεί η εγγύηση για ζημιές .

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Διοικητικό τέλος: 35 USD ανά κατάλυμα, ανά διαμονή

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 75 USD ανά κατοικίδιο, ανά διαμονή

Στάθμευση

  • Η στάθμευση χωρίς παρκαδόρο κοστίζει 20 USD (ανά διανυκτέρευση)
  • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με αυτό το κατάλυμα εκ των προτέρων, για να κλείσουν στάθμευση στον χώρο του καταλύματος

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός ιδιώτη οικοδεσπότη (ο οποίος δεν ενεργεί εντός των πλαισίων της ελεύθερου επαγγέλματός του, της επιχειρηματικής του δραστηριότητας ή της εργασίας του). Συνεπώς, η ευρωπαϊκή νομοθεσία για την προστασία του καταναλωτή, συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος υπαναχώρησης, δεν θα ισχύει για την κράτησή σας. Για την κράτησή σας θα ισχύει η πολιτική ακύρωσης που ορίζει ο ιδιώτης οικοδεσπότης.
Τα πάρτι και οι ομαδικές εκδηλώσεις στους χώρους του καταλύματος απαγορεύονται αυστηρώς.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, σύστημα ασφαλείας, κουτί πρώτων βοηθειών και φωτισμός στον εξωτερικό χώρο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πληρωμές μέσω κινητών συσκευών και μετρητά.
Στις επιλογές πληρωμής από κινητές συσκευές περιλαμβάνονται: Cash App.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί σκύλους, με μέγιστο βάρος 18 κιλά ανά κατοικίδιο. Ισχύει χρέωση ύψους 75 USD ανά κατοικίδιο, ανά διαμονή. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (διαμέρισμα);

Ναι. Η στάθμευση χωρίς παρκαδόρο κοστίζει 20 USD ανά διανυκτέρευση.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 4:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο 2BR Urban Comfort 2 King Beds & Movie Nights και στη γύρω περιοχή;

Το 2BR Urban Comfort 2 King Beds & Movie Nights διαθέτει πρόσβαση σε εξωτερική πισίνα.

Διαθέτει το 2BR Urban Comfort 2 King Beds & Movie Nights κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα και περιλαμβάνει σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά και καταψύκτη.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το 2BR Urban Comfort 2 King Beds & Movie Nights;

Το 2BR Urban Comfort 2 King Beds & Movie Nights βρίσκεται σε Κέντρο Πόλης της Ατλάντα, μόλις 7 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός Peachtree Center Station και 13 λεπτ. με τα πόδια από Πάρκο Centennial Olympic.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα 2BR Urban Comfort 2 King Beds & Movie Nights

6,0

Καλό

4,8

Καθαριότητα

10

Παροχές

10

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Good place would go again.
Marcus, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

6/10 Καλό

The condo was NOT luxury! It was OK as far as beds, towels, but the floor and the window sills and corners were FULL OF dust and grime. They were very slow to communicate, but we did finally get into the building. I would not stay there again.
widowsill I wiped with clorox cloth
Barbara, ταξίδι 5 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

2/10 Κακό

Cheyann, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων