Binh An Village Dalat Resort

Κατηγορία καταλύματος: 4
Ξενοδοχείο ιδανικό για οικογένειες με σπα και συνεδριακό κέντρο - Ξουαν Χουονγκ - Ντα Λατ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Ξουαν Χουονγκ - Ντα Λατ) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Binh An Village Dalat Resort). Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στη σάουνα, να γυμναστούν στο γυμναστήριο ή να πάρουν κάτι να φάνε στην καφετέρια. Προσφέρονται αίθριο και κήπο, ενώ οι ανέσεις μέσα στο δωμάτιο περιλαμβάνουν στεγνωτήρια και ψυγεία.

Δημοφιλείς παροχές

  • Σπα
  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Κλιματισμός
  • Γυμναστήριο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Βασικές παροχές (12)

  • Πλήρως εξοπλισμένο σπα
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Γυμναστήριο
  • Σάουνα
  • Room service
  • Καφετέρια
  • Συνεδριακό κέντρο
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Βεράντα
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Ενοικίαση αυτοκινήτων στο κατάλυμα

Για οικογένειες (6)

  • Παιδική χαρά στον χώρο του καταλύματος
  • Δωρεάν πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια
  • Κουζίνα
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστή τραπεζαρία
Η τρέχουσα τιμή είναι 169 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 9 από 9 δωμάτια

Family Suite

  • Θέα στο βουνό
  • Για 4 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια

Deluxe Suite

  • Θέα στο βουνό
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Villa Studio Two Bedrooms

  • Θέα στο βουνό
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 King Κρεβάτι

Suite

  • Θέα στο βουνό
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Villa Deluxe Two-Bedroom

  • Θέα στο βουνό
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι, 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 King Κρεβάτι

Villa Deluxe 1 Bedroom

  • Θέα στο βουνό
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Villa Studio One Bedroom

  • Θέα στο βουνό
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Four-Bedroom Villa

  • Θέα στο βουνό
  • Για 8 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια και 3 King Κρεβάτια

Family Villa, 2 Bedrooms, Lake View

  • Θέα στο βουνό
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Tuyen Lam Lake, Ward 4, Da Lat, 00000

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Λίμνη Tuyen Lam - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Τελεφερίκ Dalat - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.8 χλμ.
  • Λίμνη Xuan Huong - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.0 χλμ.
  • Τρελό Σπίτι Hằng Nga - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.1 χλμ.
  • Αγορά της Ντα Λατ - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.4 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ντα Λατ (DLI-Lien Khuong) - 40 λεπτά με το αυτοκίνητο, 31,9 χλμ.
  • Σταθμός του Νταλάτ - 30 λεπτά με το αυτοκίνητο, 13,9 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Λεωφορειάκι για τοπικές μετακινήσεις

Εστιατόρια

  • ‪Up coffee Da Lat - ‬16 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Tương Coffee & Vegetarian - ‬18 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Moto Laurie Cafe & Bistro - ‬17 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Happy Hill - ‬22 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Bánh căn Cô Dưỡng - ‬18 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Binh An Village Dalat Resort

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Ξουαν Χουονγκ - Ντα Λατ) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Binh An Village Dalat Resort). Οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στη σάουνα, να γυμναστούν στο γυμναστήριο ή να πάρουν κάτι να φάνε στην καφετέρια. Προσφέρονται αίθριο και κήπο, ενώ οι ανέσεις μέσα στο δωμάτιο περιλαμβάνουν στεγνωτήρια και ψυγεία.

Με μια ματιά

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ.
    • Γρήγορο check-in
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στο κατάλυμα μέσω ιδιωτικής εισόδου.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Πρωινό διαθέσιμο (με χρέωση)
  • Καφετέρια
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Room service

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Μίνι γκολφ
  • Παιδική χαρά
  • Παιχνίδια για παιδιά
  • Παιχνίδια

Τι να κάνετε

  • Τμήματα γιόγκα
  • Μίνι γκολφ
  • Ποδοσφαιράκι
  • Επιτραπέζια αντισφαίριση
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση
  • Ψάρεμα σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Συνεδριακό κέντρο

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Ενοικίαση αυτοκινήτων στον χώρο του καταλύματος
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Κομμωτήριο
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Πολύγλωσσο προσωπικό

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Κήπος
  • Χώρος για πικνίκ
  • Βεράντα
  • Γυμναστήριο
  • Σπα με πλήρεις υπηρεσίες
  • Σάουνα
  • Διαθέσιμες θυρίδες

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση LCD
  • Δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Ανεμιστήρας
  • Μίνι μπαρ
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού
  • Μπουρνούζια και παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα
  • Στεγνωτήριο

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Διατίθενται πτυσσόμενα κρεβάτια
  • Κλινοσκεπάσματα

Τι θα απολαύσετε

  • Μπαλκόνι
  • Τζάκι
  • Ξεχωριστές τραπεζαρίες

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο μπανιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Τηλέφωνο

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Κουζίνα
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος
  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό
  • Τραπεζαρία

Περισσότερα

  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά

Ειδικά χαρακτηριστικά

Σπα

Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τις θεραπείες περιποίησης του πλήρως εξοπλισμένου σπα σε ξενοδοχείο.

Τέλη και πολιτικές

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Απαιτούνται κρατήσεις για θεραπείες σπα, οι οποίες μπορούν να γίνουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα πριν την άφιξη στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης

Πολιτικές

Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού, σύστημα ασφαλείας και κουτί πρώτων βοηθειών.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Binh Village Dalat Resort
Binh An Village Dalat Da Lat
Binh An Village Dalat Resort Hotel
Binh An Village Dalat Resort Da Lat
Binh An Village Dalat Resort Hotel Da Lat

Συχνές ερωτήσεις

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Binh An Village Dalat Resort);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 2:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι. Γρήγορο check-in είναι διαθέσιμο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Binh An Village Dalat Resort και στη γύρω περιοχή;

Ευχαριστηθείτε δραστηριότητες σε κοντινή απόσταση, όπως ψάρεμα και πεζοπορία. Οι επιπλέον δραστηριότητες που περιλαμβάνει το κατάλυμα περιλαμβάνουν μαθήματα γιόκα. Μη χάσετε την ευκαιρία να χαλαρώσετε με μια περιοποίηση στο σπα και να απολαύσετε άλλες διαθέσιμες παροχές, όπως σάουνα και γυμναστήριο. Επίσης, το Binh An Village Dalat Resort διαθέτει χώρο για πικνίκ και κήπο.

Διαθέτει το Binh An Village Dalat Resort δωμάτια εξοπλισμένα με κουζίνες ή μικρές κουζίνες;

Ναι, υπάρχει διαθέσιμη κουζίνα σε κάθε δωμάτιο που περιλαμβάνει βραστήρα για καφέ/τσάι, ψυγείο και φούρνο μικροκυμάτων.

Διαθέτει το Binh An Village Dalat Resort εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει μπαλκόνι.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Binh An Village Dalat Resort;

Το Binh An Village Dalat Resort βρίσκεται μόλις 6-λεπτ. με τα πόδια από Λίμνη Tuyen Lam.