Ολόκληρο διαμέρισμα
NEW Luxury Condo Rooftop Terrace EV Charger
Κατηγορία καταλύματος: 2
Διαμέρισμα - Wake Forest
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για NEW Luxury Condo Rooftop Terrace EV Charger





Αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τ η διαμονή σας εδώ (Wake Forest).
Σχόλια
1010 στα 10
Εξαιρετικό
Ολόκληρο διαμέρισμα
4 υπνοδωμάτια3 μπάνιαΓια 9 άτομα
Δημοφιλείς παροχές
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Δραστηριότητες για παιδιά
Βασικές παροχές (1)
Βασικές παροχές (1)
- 6 διαμερίσματα
Η τρέχουσα τιμή είναι 438 €
438 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
21 Σεπ - 22 Σεπ
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

Clarion Pointe Wake Forest - Raleigh North
Wake Forest
Clarion Pointe Wake Forest - Raleigh North
Wake Forest
- Πισίνα
- Δωρεάν πρωινό
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
7.6 στα 10, Καλό, 1.016 σχόλια
7,6
Καλό
1.016 σχόλια
Η τιμή είναι 101 €
101 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
13 Σεπ - 14 Σεπ

Hampton Inn Raleigh / Town Of Wake Forest
Wake Forest
Hampton Inn Raleigh / Town Of Wake Forest
Wake Forest
- Πισίνα
- Δωρεάν πρωινό
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
8.8 στα 10, Άριστο, 1.013 σχόλια
8,8
Άριστο
1.013 σχόλια

TRU BY Hilton Wake Forest Raleigh North
Wake Forest
TRU BY Hilton Wake Forest Raleigh North
Wake Forest
- Πισίνα
- Δωρεάν πρωινό
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 469 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
469 σχόλια
Η τιμή είναι 95 €
95 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
7 Σεπ - 8 Σεπ

Candlewood Suites WAKE FOREST RALEIGH AREA by IHG
Wake Forest
Candlewood Suites WAKE FOREST RALEIGH AREA by IHG
Wake Forest
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 728 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
728 σχόλια
Η τιμή είναι 104 €
104 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
21 Σεπ - 22 Σεπ

Days Inn by Wyndham Raleigh Midtown
Νορθ Χιλς
Days Inn by Wyndham Raleigh Midtown
Νορθ Χιλς
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 1.018 σχόλια
8,0
Πολύ καλό
1.018 σχόλια
Η τιμή είναι 70 €
70 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
13 Σεπ - 14 Σεπ

Hilton Raleigh North Hills
Νορθ Χιλς
Hilton Raleigh North Hills
Νορθ Χιλς
- Πισίνα
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 2.005 σχόλια
8,0
Πολύ καλό
2.005 σχόλια
Η τιμή είναι 107 €
107 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
7 Σεπ - 8 Σεπ

Fairfield Inn & Suites by Marriott Raleigh Wake Forest
Wake Forest
Fairfield Inn & Suites by Marriott Raleigh Wake Forest
Wake Forest
- Δωρεάν πρωινό
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 414 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
414 σχόλια

WoodSpring Suites Raleigh Northeast Wake Forest
Βορειοανατολικό Ράλεϊ
WoodSpring Suites Raleigh Northeast Wake Forest
Βορειοανατολικό Ράλεϊ
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
6.0 στα 10, 693 σχόλια
6,0
693 σχόλια
Η τιμή είναι 86 €
86 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
25 Αυγ - 26 Αυγ

Red Roof Inn Raleigh North-Crabtree Mall/Lenovo Center
Νορθ Χιλς
Red Roof Inn Raleigh North-Crabtree Mall/Lenovo Center
Νορθ Χιλς
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
8.2 στα 10, Πολύ καλό, 1.006 σχόλια
8,2
Πολύ καλό
1.006 σχόλια
Η τιμή είναι 68 €
68 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
25 Αυγ - 26 Αυγ

Holiday Inn Express & Suites Raleigh North - Wake Forest by IHG
Νορθ Ράλεϊ
Holiday Inn Express & Suites Raleigh North - Wake Forest by IHG
Νορθ Ράλεϊ
- Πισίνα
- Δωρεάν πρωινό
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
8.6 στα 10, Άριστο, 999 σχόλια
8,6
Άριστο
999 σχόλια
Η τιμή είναι 111 €
111 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
1 Σεπ - 2 Σεπ
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή

Wake Forest, NC
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Θεολογική Σχολή Southeastern Baptist Theological Seminary - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
- Αγορά Wake Forest Farmers Market - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.
- Συνεδριακός Χώρος Wake Forest Renaissance Centre - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
- Μουσείο Wake Forest Historical Museum - 12 λεπτά με τα πόδια - 1.0 χλμ.
- Πάρκο E. Carroll Joyner Park - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.7 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Διεθνές Αεροδρόμιο Raleigh-Durham (RDU) - 35 λεπτά με το αυτοκίνητο, 44,3 χλμ.
- Σταθμός του Ράλεϊ - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 29,9 χλμ.
Εστιατόρια
- Wegmans - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Chick-fil-A - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Panera Bread - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Chick-fil-A - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Cook Out - Wake Forest - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
Πληροφορίες για το κατάλυμα
NEW Luxury Condo Rooftop Terrace EV Charger
- Αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Wake Forest).
Με μια ματιά
Μέγεθος καταλύματος
- 6 διαμερίσματα
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
- Ελάχιστη ηλικία για check-in: 25
- Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα για πληροφορίες σχετικά με το check-in.
- Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
- Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 25 ετών
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
Παροχές καταλύματος
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Υπνοδωμάτια
- 4 υπνοδωμάτια
Μπάνια
- 2.5 μπάνια
- Χαρτί υγείας
- Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
Ψυχαγωγία
- Παιχνίδια
Χώροι εργασίας
- Γραφείο
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια
Προσβασιμότητα
- Χωρίς ασανσέρ
Παροχές ασφαλείας
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα)
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
- Πυροσβεστήρας
- Κουτί πρώτων βοηθειών
Γενικά
- 6 δωμάτια
Τέλη και πολιτικές
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Τα πάρτι και οι ομαδικές εκδηλώσεις στους χώρους του καταλύματος απαγορεύονται αυστηρώς.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και κουτί πρώτων βοηθειών.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Συμπεριλαμβάνεται υποχρεωτικό τέλος καθαρισμού στην τιμή ενοικίασης αυτού του καταλύματος.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Συχνές ερωτήσεις
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);
Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);
Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..
Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το NEW Luxury Condo Rooftop Terrace EV Charger;
Το NEW Luxury Condo Rooftop Terrace EV Charger απέχει μόλις 5 λεπτ. με τα πόδια από Αγορά Wake Forest Farmers Market και 9 λεπτ. με τα πόδια από Θεολογική Σχολή Southeastern Baptist Theological Seminary.