Ολόκληρο διαμέρισμα

La Palma Experience

Κατηγορία καταλύματος: 3
Διαμέρισμα με εξωτερική πισίνα, κοντά σε Νήσοι Calzada de Amador

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (La Palma Experience), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εμπορικό Κέντρο Albrook και Νήσοι Calzada de Amador. Οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν μια βουτιά στην εξωτερική πισίνα, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν πρωινό κατά παραγγελία που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 9:30 π.μ.. Τα διαμερίσματα προσφέρουν τηλεοράσεις Smart, φούρνοι μικροκυμάτων και τραπεζαρίες.

Σχόλια

8,6 στα 10
Άριστο

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Βασικές παροχές (5)

  • 38 διαμερίσματα μη καπνιζόντων
  • Εξωτερική πισίνα
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Ψηφιακή τηλεόραση
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
Η τρέχουσα τιμή είναι 92 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Classic Σουίτα

  • Θέα στο πάρκο
  • 19 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Comfort Σουίτα, 1 Queen Κρεβάτι

  • Θέα στο θέρετρο
  • 21 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Comfort Σουίτα, 1 Queen Κρεβάτι με Καναπέ-Κρεβάτι

  • Θέα στο θέρετρο
  • 21 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Σουίτα

  • Θέα στο θέρετρο
  • 24 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Amador Downtown, Panama City, Panamá Province, 0801

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πούντα Κουλέμπρα Κέντρο Φύσης - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Συνεδριακό Κέντρο Centro de Convenciones Amador - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Στάδιο Maracana - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Βιομουσείο - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Νήσοι Calzada de Amador - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Πάναμα Σίτι (PAC-Διεθνές Αεροδρόμιο Marcos A. Gelabert) - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 7,2 χλμ.
  • Πόλη του Παναμά (PTY-Tocumen Intl.) - 48 λεπτά με το αυτοκίνητο, 30 χλμ.
  • Μπαλμπόα (BLB-Διεθνές Αεροδρόμιο Panama Pacifico) - 36 λεπτά με το αυτοκίνητο, 11,5 χλμ.
  • Επιβατικός Σταθμός της Πόλης του Παναμά - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10,3 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Prado de la Microdiversidad - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Aya La Vida - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Canal House - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Lamro - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Cafe Biomuseo - ‬7 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

La Palma Experience

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (La Palma Experience), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εμπορικό Κέντρο Albrook και Νήσοι Calzada de Amador. Οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν μια βουτιά στην εξωτερική πισίνα, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν πρωινό κατά παραγγελία που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 9:30 π.μ.. Τα διαμερίσματα προσφέρουν τηλεοράσεις Smart, φούρνοι μικροκυμάτων και τραπεζαρίες.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος καταλύματος

    • 38 διαμερίσματα
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
PETS

Κατοικίδια

    • Το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε απόσταση περίπου 5 μέτρων
VPN_KEY

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Πισίνα/Σπα

  • Εξωτερική πισίνα

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, με ταχύτητα 25+ Mbps

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης (στάθμευση χωρίς παρκαδόρο) στον χώρο του καταλύματος
  • Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε απόσταση 5 μέτρων

Φαγητό και ποτό

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι

Εστιατόρια

  • Δωρεάν πρωινό (κατά παραγγελία), διαθέσιμο καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–9:30 π.μ.
  • Τραπέζι για φαγητό

Υπνοδωμάτια

  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • Ντουζιέρα
  • Σαπούνι
  • Χαρτί υγείας
  • Σαμπουάν
  • Παρέχονται πετσέτες

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση Smart 50 ιντσών με ψηφιακά κανάλια

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Πλυντήριο με κέρμα σε κοντινή απόσταση

Άνεση

  • Κλιματισμός

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν διαμονή για κατοικίδια

Προσβασιμότητα

  • Χωρίς ασανσέρ
  • Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο

Κύρια σημεία της περιοχής

  • Στο κέντρο της πόλης
  • Στην περιοχή που είναι κατάλληλη για διασκέδαση

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)

Γενικά

  • 38 δωμάτια

Τέλη και πολιτικές

Επιστρέψιμες εγγυήσεις

  • Προκαταβολή: 100 USD ανά κατάλυμα, ανά διαμονή

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (La Palma Experience);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (La Palma Experience);

Ναι, το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (La Palma Experience);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (La Palma Experience);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο La Palma Experience και στη γύρω περιοχή;

Το La Palma Experience διαθέτει εξωτερική πισίνα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το La Palma Experience;

Το La Palma Experience βρίσκεται σε Αμαντόρ, μόλις 16 λεπτ. με τα πόδια από Πούντα Κουλέμπρα Κέντρο Φύσης.