Ιδιώτης οικοδεσπότης

Te Dalu Resort & Spa

Κατηγορία καταλύματος: 4.5
Θέρετρο πολυτελείας με εξωτερική πισίνα και εστιατόριο - Kumbalwela

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Te Dalu Resort & Spa) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Kumbalwela). Μπορείτε να πλατσουρίσετε στην εξωτερική πισίνα, να φάτε κάτι γρήγορο στην καφετέρια ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Σε αυτό το θέρετρο (πολυτελείας) θα βρείτε ακόμη χαμάμ και πισίνα για παιδιά.

Σχόλια

9,2 στα 10
Θαυμάσιο

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Εξωτερική πισίνα
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Χαμάμ
  • Πισίνα για παιδιά
  • Room service
  • Καφετέρια
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Πισίνα για παιδιά
  • Τηλεόραση
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ασανσέρ
  • Μπουρνούζια
Η τρέχουσα τιμή είναι 255 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
29 Αυγ - 30 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 3 από 3 δωμάτια

Superior Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), Μπαλκόνι, Θέα στο Βουνό

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Premier Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Μπαλκόνι, Θέα στο Βουνό

  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Τετράκλινο Δωμάτιο, Μπαλκόνι, Θέα στο Βουνό

  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Koswattha Wellawaya Road, Ella, UP, 90090

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εργοστάσιο Τσαγιού Κινέλαν - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 0.6 χλμ.
  • Μονοπάτι Φύσης Ella - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.4 χλμ.
  • Κορυφή του Μικρού Αδάμ - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.0 χλμ.
  • Γέφυρα Nine Arches Bridge - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.0 χλμ.
  • Εθνικό πάρκο Horton Plains - 55 λεπτά με το αυτοκίνητο - 47.8 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Έλα - 24 λεπτά περπάτημα, 2 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Χαπουτάλε - 43 λεπτά με το αυτοκίνητο, 20 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪UFO - ‬19 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Barista - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Dream Café - ‬19 λεπτά με τα πόδια
  • ‪One Love - ‬17 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Ellement Hiking Bar - ‬17 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Te Dalu Resort & Spa

  • Αυτό το κατάλυμα (Te Dalu Resort & Spa) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Kumbalwela). Μπορείτε να πλατσουρίσετε στην εξωτερική πισίνα, να φάτε κάτι γρήγορο στην καφετέρια ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Σε αυτό το θέρετρο (πολυτελείας) θα βρείτε ακόμη χαμάμ και πισίνα για παιδιά.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 18 μονάδες
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 1:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πλήρες πρωινό (επιπλέον χρέωση) καθημερινά μεταξύ 7:00 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Καφετέρια
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Δωρεάν καθημερινή υποδοχή
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Πισίνα για παιδιά

Τι να κάνετε

  • Τμήματα γιόγκα
  • Μαθήματα μαγειρικής

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου

Εγκαταστάσεις

  • Εξωτερική πισίνα
  • Χαμάμ
  • Διαθέσιμες θυρίδες
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 76
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Μπουρνούζια και παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Υπηρεσία τακτοποίησης κρεβατιού
  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Μπιντές

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές))
  • Τηλέφωνο

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πλήρες πρωινό με επιπλέον χρέωση 20 USD για ενήλικες και 10 USD για παιδιά

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η πισίνα είναι ανοιχτή από 8:30 π.μ. έως 7:00 μ.μ.

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός ιδιώτη οικοδεσπότη (ο οποίος δεν ενεργεί εντός των πλαισίων της ελεύθερου επαγγέλματός του, της επιχειρηματικής του δραστηριότητας ή της εργασίας του). Συνεπώς, η ευρωπαϊκή νομοθεσία για την προστασία του καταναλωτή, συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος υπαναχώρησης, δεν θα ισχύει για την κράτησή σας. Για την κράτησή σας θα ισχύει η πολιτική ακύρωσης που ορίζει ο ιδιώτης οικοδεσπότης.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Te Dalu Resort & Spa);

Ναι, υπάρχουν εξωτερική πισίνα και πισίνα για παιδιά. Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πισίνα από 8:30 π.μ. έως 7:00 μ.μ..

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Te Dalu Resort & Spa);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Te Dalu Resort & Spa);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Te Dalu Resort & Spa);

Ώρα έναρξης check-in: 1:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Te Dalu Resort & Spa και στη γύρω περιοχή;

Οι δραστηριότητες αναψυχής στο Te Dalu Resort & Spa περιλαμβάνουν μαθήματα γιόκα. Απολαύστε το κολύμπι σας στην εξωτερική πισίνα ή χρησιμοποιήστε τις άλλες παροχές που προσφέρει αυτό το θέρετρο, οι οποίες περιλαμβάνουν χαμάμ.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Te Dalu Resort & Spa) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Te Dalu Resort & Spa;

Το Te Dalu Resort & Spa απέχει μόλις 8 λεπτ. με τα πόδια από Εργοστάσιο Τσαγιού Κινέλαν και 19 λεπτ. με τα πόδια από Suwadivi Ayurveda Health Care.