Diggers Country House

Κατηγορία καταλύματος: 3.5
Ξενοδοχείο στα βουνά με εξωτερική πισίνα και εστιατόριο - Τάλμπα

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Τάλμπα) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Diggers Country House). Αφού διασκεδάσετε στην εξωτερική πισίνα, μπορείτε να πάρετε κάτι να φάτε στο εστιατόριο ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge.

Σχόλια

10 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Εξωτερική πισίνα
  • Room service
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Κήπος
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Συνεδριακός χώρος
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστή μπανιέρα και ντουζιέρα
  • Κήπος
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι

Επιλογές δωματίων

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), 1 King Κρεβάτι, Θέα στον Κήπο

  • Θέα στον κήπο
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), 1 King Κρεβάτι, Θέα στον Κήπο

  • Θέα στον κήπο
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), 1 King Κρεβάτι, Θέα στον Κήπο

  • Θέα στον κήπο
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), 1 King Κρεβάτι, Θέα στον Κήπο

  • Θέα στον κήπο
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), 1 King Κρεβάτι, Θέα στον Κήπο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), 1 King Κρεβάτι, Θέα στον Κήπο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Diggers Home Road, Tulbagh, Western Cape, 6820

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Οινοποιείο Montpellier - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.9 χλμ.
  • Οινοποιείο Saronsberg Cellar - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.2 χλμ.
  • Οινοποιείο Twee Jonge Gezellen - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.8 χλμ.
  • Καταφύγιο Φύσης Tulbagh Local Nature Reserve - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.0 χλμ.
  • Εκκλησία De Oude Church - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.3 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Kole & Deeg - ‬13 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Olive Terrace Bistro & Wine Bar - ‬13 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Things I Love - ‬13 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Bush Pub - ‬14 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Readers Restaurant - ‬14 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Diggers Country House

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Τάλμπα) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Diggers Country House). Αφού διασκεδάσετε στην εξωτερική πισίνα, μπορείτε να πάρετε κάτι να φάτε στο εστιατόριο ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 6 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 7:30 π.μ. έως 7:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πλήρες πρωινό καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ.–10:00 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Ιδιωτικά πικνίκ
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Τι να κάνετε

  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία
  • Δωρεάν ενοικιάσεις ποδηλάτων σε κοντινή απόσταση
  • Ιππασία σε κοντινή απόσταση
  • Εναέρια τροχαλία (ziplining) σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Συνεδριακός χώρος (100 τετραγωνικά μέτρα)

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Πακέτο για ρομαντική διαμονή

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους
  • Εξωτερική πισίνα
  • Αυστηρά χορτοφαγικές επιλογές γεύματος
  • Χορτοφαγικές επιλογές γεύματος
  • Αίθουσα δεξιώσεων
  • Εστία εξωτερικού χώρου
  • Υπαίθριος χώρος δραστηριοτήτων αναψυχής
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Προσβασιμότητα

  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • 10 σκάλες πρόσβασης στο κατάλυμα
  • Ξύλινο δάπεδο στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 32 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια
  • Netflix
  • Υπηρεσίες streaming

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με ψύξη και κλιματισμός με θέρμανση
  • Ανεμιστήρας οροφής
  • Μίνι μπαρ
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Βραστήρας νερού
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Υποαλλεργικά κλινοσκεπάσματα
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Υπηρεσία τακτοποίησης κρεβατιού
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας

Τι θα απολαύσετε

  • Μοναδική επίπλωση και διακόσμηση

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστή μπανιέρα και ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))

Φαγητό και ποτό

  • Τοπική υπηρεσία παράδοσης φαγητού (delivery)
  • Μίνι ψυγείο
  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο που χωράει λάπτοπ
  • Ταξιδιωτικοί οδηγοί/συστάσεις
  • Τοπικοί χάρτες

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Diggers Country House);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Diggers Country House);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Diggers Country House);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Diggers Country House);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Diggers Country House και στη γύρω περιοχή;

Διασκεδάστε κατά τη διάρκεια των θερμότερων μηνών με δραστηριότητες, όπως πεζοπορία σε μονοπάτια. Απολαύστε το κολύμπι σας στην εξωτερική πισίνα ή χρησιμοποιήστε τις άλλες παροχές που προσφέρει αυτό το ξενοδοχείο, οι οποίες περιλαμβάνουν κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Diggers Country House) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Diggers Country House;

Το Diggers Country House βρίσκεται μόλις 17-λεπτ. με τα πόδια από Oude Compagnies.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Diggers Country House

10

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

10

Παροχές

10

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

10

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Exceptionally beautiful venue, well decorated and a great place to stay. Thank you to Stay and the team.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Wow. What an amazing place. My wife and I have travelled around the world extensively but we loved this place more than almost anywhere we’ve ever been to. We stayed for 3 nights and the place suited our need for a break. It was ultra clean. The staff were super helpful and took a personal interest in us and what we were doing. The views were stunning. The food and fires were good. Our room (number 2) even had its own log fire. Thank you Diggers for allowing us to stay with you. Next time we come to the Cape Town area we’ll be back and we’ll be back for longer.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ We absolutely loved our stay at Diggers Country Lodge in Tulbagh. It is a beautiful, peaceful place with a wonderfully relaxed atmosphere and the perfect base from which to explore Tulbagh and the surrounding valley. The accommodation was comfortable, welcoming and had everything we needed. The breakfasts were absolutely delicious and generous — definitely enough to keep you going for most of the day! What really stood out was the warm hospitality and the feeling of being able to simply slow down, relax and enjoy the beautiful surroundings. We had such a lovely few days here and would happily return. Highly recommended for anyone looking for a peaceful and memorable stay in Tulbagh.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό