Ambassador Villa - An Experiential stay

Κατηγορία καταλύματος: 3.5
Ξενοδοχείο στυλ Αρ Ντεκό με εστιατόριο - Άγκρα

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Ambassador Villa - An Experiential stay) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Ταζ Μαχάλ και Οχυρό Άγκρα. Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 10:00 π.μ.. Αυτό το ξενοδοχείο (στυλ Αρ Ντεκό) βρίσκεται επίσης σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο από: Εργαστήριο Μαρμάρινων Ειδών Agra Marble Emporium και Jami Masjid (τζαμί).

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια
  • Room service
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλιματισμό
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Υπηρεσίες concierge
  • Αποθήκευση αποσκευών

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστό καθιστικό
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
Η τρέχουσα τιμή είναι 22 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
24 Οκτ - 25 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 3 από 3 δωμάτια

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι

Superior Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • Θέα στην πόλη
  • 28 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Luxury Τρίκλινο Δωμάτιο

  • Θέα στην πόλη
  • 38 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
30/k -258/P, Agra, UP, 282006

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εμπορικό Κέντρο TDI - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.6 χλμ.
  • Πολιτιστικό και Συνεδριακό Κέντρο Καλακρίτι - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.0 χλμ.
  • Οχυρό Άγκρα - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.8 χλμ.
  • Εργαστήριο Μαρμάρινων Ειδών Agra Marble Emporium - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.6 χλμ.
  • Ταζ Μαχάλ - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.7 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Ίντιρα Γκάντι (Del) - 185 χλμ.
  • Άγκρα (AGR-Kheria) - 35 λεπτά με το αυτοκίνητο, 13,5 χλμ.
  • Σταθμός Pathauli - 18 λεπτά με το αυτοκίνητο, 18,4 χλμ.
  • Σταθμός Karaundhana - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο, 17,6 χλμ.
  • Σταθμός Bichpuri - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19,6 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)

Εστιατόρια

  • ‪The Salt Cafe - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Onyx at Courtyard Marriott Hotel - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Momo Cafe - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Molecule - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪McDonald's - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Ambassador Villa - An Experiential stay

  • Αυτό το κατάλυμα (Ambassador Villa - An Experiential stay) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Ταζ Μαχάλ και Οχυρό Άγκρα. Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 10:00 π.μ.. Αυτό το ξενοδοχείο (στυλ Αρ Ντεκό) βρίσκεται επίσης σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο από: Εργαστήριο Μαρμάρινων Ειδών Agra Marble Emporium και Jami Masjid (τζαμί).

Με μια ματιά

CHECK-IN
12:00 μ.μ.
CHECK-OUT
11:00 π.μ.

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 7 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 2 ορόφους

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μεταφορά από το αεροδρόμιο (ίσως να ισχύουν επιπλέον χρεώσεις). Για να κανονίσουν τη μεταφορά, οι πελάτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα 24 ώρες πριν από την άφιξη χρησιμοποιώντας τα στοιχεία επικοινωνίας που περιλαμβάνονται στην επιβεβαίωση της κράτησης.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Μεταφορές

    • Λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο μεταξύ 10:00 π.μ. και 9:00 μ.μ.*

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:00 π.μ.
  • Προσφέρεται βραδινό γεύμα καθημερινά με πρόσθετη χρέωση (απαιτείται κράτηση)
  • Εστιατόριο
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους
  • Απογευματινό τσάι
  • Δωρεάν καθημερινή υποδοχή
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Τι να κάνετε

  • Βραδινή διασκέδαση
  • Μαθήματα μαγειρικής

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2025
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Διαθέσιμες θυρίδες
  • Αρχιτεκτονική Αρ Ντεκό

Προσβασιμότητα

  • Αποσπώμενο τηλέφωνο ντους
  • Τηλεόραση με υπότιτλους
  • Μεγεθυντικός καθρέφτης
  • Σταθερό κάθισμα ντουζιέρας
  • Ηλεκτρικές πρίζες σε χαμηλό ύψος στο μπάνιο
  • Χαλιά σε κοινόχρηστους χώρους
  • Χαλιά στο δωμάτιο
  • Λείο δάπεδο σε κοινόχρηστους χώρους
  • Δάπεδο με πλακάκια σε κοινόχρηστους χώρους
  • Δάπεδο με πλακάκια στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 32 ιντσών
  • Δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Ανεμιστήρας οροφής
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού

Κοιμηθείτε καλά

  • Υποαλλεργικά κλινοσκεπάσματα
  • Κατάλογος επιλογής μαξιλαριών
  • Πουπουλένιο πάπλωμα
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Κρεβάτι Select Comfort
  • Πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια (επιπλέον χρέωση)

Τι θα απολαύσετε

  • Μοναδική επίπλωση και διακόσμηση
  • Ξεχωριστά καθιστικά

Φρεσκαριστείτε

  • 6 μπάνια
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps)
  • Καρέκλα γραφείου

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Η υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι αεροδρομίου παρέχεται με επιπλέον χρέωση 500 INR ανά όχημα (απλή διαδρομή). Η μέγιστη χωρητικότητα είναι 4
  • Το βραδινό γεύμα κοστίζει 400 INR

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 500 INR ανά ημέρα
  • Παρέχεται υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο για παιδιά ηλικίας 5-18 ετών, η οποία κοστίζει 400 INR

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, σύστημα ασφαλείας, κουτί πρώτων βοηθειών και φωτισμός στον εξωτερικό χώρο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, πληρωμές μέσω κινητών συσκευών και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Ambassador Villa - An Experiential stay);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Ambassador Villa - An Experiential stay);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (Ambassador Villa - An Experiential stay);

Ναι, προσφέρεται λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο από 10:00 π.μ. έως 9:00 μ.μ.. Η χρέωση είναι 500 INR ανά όχημα (απλή διαδρομή).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Ambassador Villa - An Experiential stay);

Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Ambassador Villa - An Experiential stay και στη γύρω περιοχή;

Μερικά προτεινόμενα σημεία που μπορείτε να επισκεφτείτε είναι τα εξής: Ταζ Μαχάλ (3,7 mi) και Οχυρό Άγκρα (4,8 mi). Επίσης, καλές επιλογές είναι τα εξής: Εργαστήριο Μαρμάρινων Ειδών Agra Marble Emporium (4,8 mi) και Σάνταρ Μπαζάρ (5,3 mi).

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Ambassador Villa - An Experiential stay) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Ambassador Villa - An Experiential stay;

Το Ambassador Villa - An Experiential stay βρίσκεται στην καρδιά αυτής της πόλης: Άγκρα. Ένα από τα πιο δημοφιλή σημεία ενδιαφέροντος είναι το ακόλουθο: Ταζ Μαχάλ, το οποίο απέχει 8 λεπτ. με το αυτοκίνητο.