Muckrach Country House

Κατάλυμα με 3.0 αστέρια
Ξενοδοχείο σε εθνικό πάρκο - Grantown-On-Spey

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Muckrach Country House), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εθνικό πάρκο Cairngorms. Οι επισκέπτες που θέλουν να μείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία, ποδηλασία βουνού και σνόουμπορντ σε κοντινή απόσταση, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο, ενώ το δωρεάν πλήρες πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ. και 10:00 π.μ.. Θα βρείτε ακόμη βεράντα και κήπο.

Σχόλια

10 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Βεράντα
  • Κήπος
  • Βιβλιοθήκη
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Κοινόχρηστο σαλόνι
  • Υπηρεσίες concierge
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
Η τρέχουσα τιμή είναι 211 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Ιουλ - 28 Ιουλ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 5 από 5 δωμάτια

Classic Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

  • Θέα στον κήπο
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • Θέα στον κήπο
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

  • Θέα στον κήπο
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • Θέα στον κήπο
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Executive Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Θέα στον Κήπο

  • Θέα στον κήπο
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Muckrach Country House, Dulnain Bridge, Grantown-on-Spey, Scotland, PH26 3LY

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εθνικό πάρκο Cairngorms - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.0 χλμ.
  • Loch an Eilein - 26 λεπτά με το αυτοκίνητο - 30.9 χλμ.
  • Κέντρο Ταράνδων Κέρνγκορμ - 35 λεπτά με το αυτοκίνητο - 37.7 χλμ.
  • Όρος CairnGorm Mountain - 41 λεπτά με το αυτοκίνητο - 44.2 χλμ.
  • Κάστρο του Ινβερνές - 59 λεπτά με το αυτοκίνητο - 62.9 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ινβερνές (INV) - 56 λεπτά με το αυτοκίνητο, 58,6 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Κάρμπριτζ - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο, 11,3 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Άβιμορ - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο, 20,7 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪The Boat Country Inn & Restaurant - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Cairn Hotel - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪KJ’s Bothy Bakery - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪CRAYMORE BAR - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Craig Bar - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Muckrach Country House

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Muckrach Country House), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εθνικό πάρκο Cairngorms. Οι επισκέπτες που θέλουν να μείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία, ποδηλασία βουνού και σνόουμπορντ σε κοντινή απόσταση, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο, ενώ το δωρεάν πλήρες πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ. και 10:00 π.μ.. Θα βρείτε ακόμη βεράντα και κήπο.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 13 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 8:00 π.μ. έως 10:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 8:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi στα δωμάτια (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές), όριο 1 συσκευής/ών)
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πλήρες πρωινό καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ.–10:00 π.μ.

Τι να κάνετε

  • Ενοικιάσεις ποδηλάτων σε κοντινή απόσταση
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση
  • Ιππασία σε κοντινή απόσταση
  • Κοντά σε πίστες σκι
  • Ενοικίαση σκούτερ/μοτοποδηλάτων σε κοντινή απόσταση
  • Ενοικιάσεις/περιηγήσεις με segway σε κοντινή απόσταση
  • Ελεύθερη πτώση με αλεξίπτωτο (skydiving) σε κοντινή απόσταση
  • Εναέρια τροχαλία (ziplining) σε κοντινή απόσταση
  • Σνόουμπορντ σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Κοινόχρηστοι χώροι εργασίας

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Υπηρεσίες γάμου

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Βιβλιοθήκη
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κοινόχρηστο καθιστικό
  • Τουλάχιστον το 80% των τροφών από ντόπιους παραγωγούς
  • Αυστηρά χορτοφαγικές επιλογές γεύματος
  • Χορτοφαγικές επιλογές γεύματος
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Προσβασιμότητα

  • Ρεσεψιόν με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Εστιατόριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Lounge με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 42 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Θέρμανση
  • Φορητός ανεμιστήρας
  • Μπουρνούζια
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού

Τι θα απολαύσετε

  • Μοναδική επίπλωση

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν Wi-Fi (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές) και μέγιστος αριθμός συσκευών: 1)
  • Καρέκλα γραφείου

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Ταξιδιωτικοί οδηγοί/συστάσεις
  • Τοπικοί χάρτες

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος HC/INBS/282
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Muckrach Country House);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια, αλλά τα ζώα υπηρεσίας είναι ευπρόσδεκτα.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Muckrach Country House);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Muckrach Country House);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Muckrach Country House και στη γύρω περιοχή;

Διασκεδάστε με χειμερινές δραστηριότητες σε κοντινή απόσταση, όπως σνόουμπορντ και σκι. Όταν ο καιρός καλυτερεύσει, επιστρέψτε και απολαύστε δραστηριότητες, όπως ποδηλασία και πεζοπορία. Επίσης, μπορείτε να απολαύσετε δραστηριότητες σε κοντινή απόσταση, όπως εξερεύνηση σπηλαίων, ενοικιάσεις/περιηγήσεις με segway και κυνήγι. Επίσης, το Muckrach Country House διαθέτει κήπο.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Muckrach Country House

10

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

10

Παροχές

10

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

10

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Can’t say enough good things about Muckrach Country House. The home is absolutely gorgeous. Our room was stunning. We had absolutely the best nights sleep of our whole trip! More importantly Donnie and the staff are the sweetest people! We only got to stay one night but wish we had more time to stay. Absolutely book it, you won’t be disappointed.
Douglas, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

It reopened 6 weeks before our stay and nearly everywhere was refurbished. It was so nice to go back and stay again. It is fantastic and we will be back again soon.
Richie, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης