Valtur Sardegna - Eos Costa Rei

Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Ξενοδοχείο στην παραλία με 2 εστιατόρια και beach bar - Costa Rei

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Costa Rei), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Valtur Sardegna - Eos Costa Rei ). Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν μασάζ και μετά να πάρουν κάτι να φάνε σε ένα από τα 2 εστιατόρια. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν beach bar, εποχική εξωτερική πισίνα και μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν.

Σχόλια

10 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Σπα
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (11)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Σε ιδιωτική παραλία
  • 2 εστιατόρια και beach bar
  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Υπηρεσίες σπα
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Αποθήκευση αποσκευών

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (5)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Δωμάτιο

  • 20 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Δωμάτιο

  • 20 τ.μ.
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 21 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Piazzetta Rei Marina, Costa Rei, CA, 09043

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραλία Piscina Rei - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.9 χλμ.
  • Παραλία Sant Elmo - 12 λεπτά με το αυτοκίνητο - 16.7 χλμ.
  • Παραλία Simius - 29 λεπτά με το αυτοκίνητο - 34.1 χλμ.
  • Παραλία Porto Giunco - 43 λεπτά με το αυτοκίνητο - 37.7 χλμ.
  • Παραλία Ποέτο - 56 λεπτά με το αυτοκίνητο - 64.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Κάλιαρι (CAG-Έλμας) - 65 λεπτά με το αυτοκίνητο, 65,6 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Il Molo - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Rey Oasi - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Pizzeria Su Tostoini - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Ristorante Sa Cardiga E Su Pisci - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Sa Marighedda - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Valtur Sardegna - Eos Costa Rei

  • Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Costa Rei), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Valtur Sardegna - Eos Costa Rei ). Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν μασάζ και μετά να πάρουν κάτι να φάνε σε ένα από τα 2 εστιατόρια. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν beach bar, εποχική εξωτερική πισίνα και μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 130 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 5:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια (μόνο γάτες και σκύλοι)*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • 2 εστιατόρια
  • Beach bar
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους
  • Μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν

Τι να κάνετε

  • Σε ιδιωτική παραλία

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Υπηρεσίες σπα
  • Υπαίθριος χώρος δραστηριοτήτων αναψυχής

Προσβασιμότητα

  • Γραφείο εγγραφής με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι

Παροχές δωματίου

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Ειδικά χαρακτηριστικά

Σπα

Οι πελάτες μπορούν να χαλαρώσουν απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες σπα του καταλύματος. Οι υπηρεσίες του σπα περιλαμβάνουν μασάζ.

Γεύματα

Ristorante Centrale - Onsite εστιατόριο με μπουφέ. Ανοιχτό καθημερινά
Grill/Bistrot pizzeria - Αυτό το μέρος (μπιστρό) έχει μεσογειακή κουζίνα και σερβίρει μεσημεριανό και βραδινό. Ανοιχτό καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος, ο οποίος συλλέγεται στο κατάλυμα. Αυτός ο φόρος προσαρμόζεται εποχικά και ίσως να μην ισχύει όλο το χρόνο. Ενδεχομένως να ισχύουν και άλλες εξαιρέσεις ή εκπτώσεις. Για περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: Από 1 Οκτωβρίου έως 31 Μαΐου, 1.00 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση, για έως 14 διανυκτερεύσεις. Αυτός ο φόρος δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 10 έτη.
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: Από 1 Ιουνίου έως 30 Σεπτεμβρίου, 1.50 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση, για έως 14 διανυκτερεύσεις. Αυτός ο φόρος δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 10 έτη.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Όλοι οι επισκέπτες, συμπεριλαμβανομένων των παιδιών, πρέπει να είναι παρόντες κατά το check-in και να επιδείξουν την επίσημη ταυτότητα ή το διαβατήριό τους

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 20 EUR ανά κατοικίδιο, ανά ημέρα

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η εποχική πισίνα είναι ανοιχτή την εξής περίοδο: (06) Ιουνίου - (09) Οκτωβρίου

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 5000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος IT111042A1000F2661
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Valtur Sardegna - Eos Costa Rei );

Ναι, θα βρείτε εποχική εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Valtur Sardegna - Eos Costa Rei );

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί γάτες και σκύλους. Ισχύει χρέωση ύψους 20 EUR ανά κατοικίδιο, ανά ημέρα. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Valtur Sardegna - Eos Costa Rei );

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Valtur Sardegna - Eos Costa Rei );

Ώρα έναρξης check-in: 5:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Valtur Sardegna - Eos Costa Rei και στη γύρω περιοχή;

Το Valtur Sardegna - Eos Costa Rei διαθέτει ιδιωτική παραλία, εποχική εξωτερική πισίνα καθώς και υπηρεσίες σπα.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Valtur Sardegna - Eos Costa Rei ) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχουν 2 εστιατόρια στο κατάλυμα, όπου μπορείτε να απολαύσετε μεσογειακή κουζίνα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Valtur Sardegna - Eos Costa Rei

10

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

10

Παροχές

10

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

10

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Top Aufenthalt mit super Essen, tollem Strand und sehr freundlichen Personal.