Terra Art Zen Hotel

Κατηγορία καταλύματος: 3.5
Ξενοδοχείο με εστιατόριο που συνδέεται με ένα εμπορικό κέντρο και βρίσκεται κοντά σε: Οδός Jinli

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Terra Art Zen Hotel) διαθέτει βεράντα στο ρετιρέ και βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από: Οδός Jinli. Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi και το δωρεάν πρωινό σε μπουφέ που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 10:30 π.μ.. Επίσης, σε απόσταση 5 λεπτών με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Εμπορικό Κέντρο Taikoo Li και Ναός Wuhou. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Gaoshengqiao βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Yiguanmiao βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών.
VIP Access

Σχόλια

10 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια
  • Βεράντα στο ρετιρέ
  • Καφετέρια
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Υπηρεσία ενοικίασης λιμουζίνας ή αυτοκινήτου
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Ενοικίαση αυτοκινήτων στο κατάλυμα
  • Κοινόχρηστο σαλόνι

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Τηλεόραση
  • Κήπος
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Μίνι μπαρ (γεμάτο, δωρεάν είδη)
Η τρέχουσα τιμή είναι 62 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
26 Αυγ - 27 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 9 από 9 δωμάτια

Superior Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 30 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δωμάτιο, Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μεγάλο Μονό Φουτόν
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 30 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Premium Τετράκλινο Δωμάτιο, Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Superior Δίκλινο Δωμάτιο (Twin), Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Premier Σουίτα, Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 80 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Classic Μονόκλινο Δωμάτιο, Θέα στην Πόλη

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • Θέα στην πόλη
  • 35 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Twin), Θέα στην Πόλη

  • Θέα στην πόλη
  • 30 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
No.244-5.,Wuhouci Street Wuhou Distict, Chengdu, SiChuan, 610041

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Νότιο Προάστιο Πάρκο του Τσενγκντού - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Οδός Jinli - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Ναός Wuhou - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Πάρκο του Λαού - 2 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.1 χλμ.
  • Πάρκο Μπαϊχουατάν - 2 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.1 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Τσενγκντού (CTU-Διεθνές Αεροδρόμιο Shuangliu) - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο, 14,8 χλμ.
  • Τσενγκντού (TFU-Διεθνές Αεροδρόμιο της Τιανφού) - 59 λεπτά με το αυτοκίνητο, 68,6 χλμ.
  • Σταθμός Χονγκπαϊλού - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο, 4,1 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός της Τσενγκντού - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο, 7,4 χλμ.
  • Σταθμός Chengdu West - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10,1 χλμ.
  • Σταθμός Gaoshengqiao - 13 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Σταθμός Yiguanmiao - 14 λεπτά περπάτημα, 1,2 χλμ.
  • Σταθμός του Επαρχιακού Ορθοπεδικού Νοσοκομείου - 19 λεπτά περπάτημα, 1,6 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)

Εστιατόρια

  • 朗御
  • ‪飘香火锅 - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪大碗面 - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • 武侯区政务中心
  • ‪Homeplate - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Terra Art Zen Hotel

  • Αυτό το κατάλυμα (Terra Art Zen Hotel) διαθέτει βεράντα στο ρετιρέ και βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από: Οδός Jinli. Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi και το δωρεάν πρωινό σε μπουφέ που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 10:30 π.μ.. Επίσης, σε απόσταση 5 λεπτών με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Εμπορικό Κέντρο Taikoo Li και Ναός Wuhou. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Gaoshengqiao βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Yiguanmiao βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 35 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Γρήγορο check-out
    • Check-in νωρίς ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 15
    • Ώρα check-out: 1:00 μ.μ.
    • Check-out αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μεταφορά από το αεροδρόμιο (ίσως να ισχύουν επιπλέον χρεώσεις). Για να κανονίσουν τη μεταφορά, οι πελάτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα 24 ώρες πριν από την άφιξη χρησιμοποιώντας τα στοιχεία επικοινωνίας που περιλαμβάνονται στην επιβεβαίωση της κράτησης.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι επισκέπτες που φτάνουν οδηγώντας στο κατάλυμα πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα (π.χ. για να πάρουν οδηγίες)
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 15 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα
    • Ισχύουν περιορισμοί στο ύψος των οχημάτων για τη στάθμευση στο κατάλυμα
    • Το κατάλυμα επίσης παρέχει τη δυνατότητα στάθμευσης εκτός του δρόμου
    • Δωρεάν χώρος στάθμευσης όλο το 24ωρο εκτός του καταλύματος σε απόσταση περίπου 100 μέτρων
DONE

Μεταφορές

    • Λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο κατόπιν αιτήματος διαθέσιμο 24 ώρες το 24ωρο*
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Καφετέρια
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κοινόχρηστος φούρνος μικροκυμάτων
  • Κοινόχρηστο ψυγείο

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία ενοικίασης λιμουζίνας/αυτοκινήτου
  • Ενοικίαση αυτοκινήτων στον χώρο του καταλύματος
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πολύγλωσσο προσωπικό

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Βεράντα στο ρετιρέ
  • Tαρατσόκηπος
  • Κήπος
  • Κοινόχρηστο καθιστικό
  • Χώρος στάθμευσης ποδηλάτων
  • Αυστηρά χορτοφαγικές επιλογές γεύματος
  • Χορτοφαγικές επιλογές γεύματος

Προσβασιμότητα

  • Δάπεδο με πλακάκια στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση 55 ιντσών
  • Δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν είδη από το μίνι μπαρ
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού

Κοιμηθείτε καλά

  • Πουπουλένιο πάπλωμα
  • Κρεβάτι Select Comfort

Φρεσκαριστείτε

  • Τουαλέτα με ηλεκτρονικό μπιντέ
  • Επώνυμα προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές))

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Μόνο ντουζιέρες εξοικονόμησης νερού
  • Μόνο τουαλέτες εξοικονόμησης νερού

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Η υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι αεροδρομίου παρέχεται με επιπλέον χρέωση 258 CNY ανά όχημα (απλή διαδρομή). Η μέγιστη χωρητικότητα είναι 3
  • To check-out αργά μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεταιι)

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Τις εξής ημέρες: Δευτέρα και Κυριακή παραμένουν κλειστές οι ακόλουθες εγκαταστάσεις:
  • Χώροι εστίασης

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Το λεωφορειάκι για μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο για παιδιά ηλικίας 1-18 ετών κοστίζει 258 CNY (απλή διαδρομή)

Στάθμευση

  • Για τον χώρο στάθμευσης ισχύουν περιορισμοί στο ύψος των οχημάτων

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Όλοι οι επισκέπτες που διαμένουν σε δωμάτια του ξενοδοχείου θα πρέπει να έχουν δηλωθεί στο ξενοδοχείο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Terra Art Zen Hotel);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Terra Art Zen Hotel);

Δυστυχώς όχι, αλλά υπάρχει δωρεάν χώρος στάθμευσης σε κοντινή απόσταση.

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (Terra Art Zen Hotel);

Ναι, προσφέρεται λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο. Η χρέωση είναι 258 CNY ανά όχημα (απλή διαδρομή).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Terra Art Zen Hotel);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 1:00 μ.μ.. Υπάρχει δυνατότητα για check-out αργά έναντι χρέωσης (βάσει διαθεσιμότητας). Γρήγορο check-out είναι διαθέσιμο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Terra Art Zen Hotel και στη γύρω περιοχή;

Το Terra Art Zen Hotel διαθέτει κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Terra Art Zen Hotel) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Terra Art Zen Hotel;

Το Terra Art Zen Hotel απέχει μόλις 4 λεπτ. με τα πόδια από Οδός Jinli και 15 λεπτ. με τα πόδια από Ναός Wuhou.