Kumsal bungalov

Ξενοδοχείο με 6 εξωτερικές πισίνες - Ondokuzmayıs

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Kumsal bungalov) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Ondokuzmayıs). Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν σε μία από τις 6 εξωτερικές πισίνες, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία.

Σχόλια

10 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (9)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κοντά στην παραλία
  • 6 εξωτερικές πισίνες
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Υπηρεσίες concierge
  • Ψησταριά με κάρβουνα
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Καναπές-κρεβάτι
  • Μικρή κουζίνα
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ιδιωτική πισίνα
  • Μπανιέρες υδρομασάζ
Η τρέχουσα τιμή είναι 278 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
11 Αυγ - 12 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Alya 1

  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 5 άτομα
  • 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια, 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Alya 2

  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 5 άτομα
  • 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια, 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Alya 3

  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 5 άτομα
  • 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια, 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Kumsal 1

  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 5 άτομα
  • 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια, 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Kumsal 2

  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 5 άτομα
  • 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια, 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Kumsal 3

  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 5 άτομα
  • 2 Μεγάλα Μονά Κρεβάτια, 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
derekoy mahallesi, Ondokuzmayis, 19 mayis, 55420

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Ατακουμ Σαχίλ - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 14.2 χλμ.
  • Μαρίνα Γιοτ Κουρουπελίτ - 12 λεπτά με το αυτοκίνητο - 16.3 χλμ.
  • Πανεπιστήμιο Ondokuz Mayis - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 16.7 χλμ.
  • Πάρκο İskele Parkı - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο - 21.1 χλμ.
  • Πάρκο Bati - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο - 26.8 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σαμσούν (SSX) - 42 λεπτά με το αυτοκίνητο, 31,5 χλμ.
  • Σαμσούντα (SZF-Çarşamba) - 63 λεπτά με το αυτοκίνητο, 58,9 χλμ.
  • Σταθμός της Σαμψούντας - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 30,1 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪taflan merkez lokantasi - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪İBİL’İN YERİ - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Karadeniz Pide Ve Yemek Salonu - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Keyifli Cafe - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Sahil Keyifli cafe - ‬7 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Kumsal bungalov

  • Αυτό το κατάλυμα (Kumsal bungalov) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Ondokuzmayıs). Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν σε μία από τις 6 εξωτερικές πισίνες, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 3 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:30 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 10:00 π.μ. έως 6:30 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 2:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πρωινό τοπικής κουζίνας (επιπλέον χρέωση) καθημερινά μεταξύ 8:30 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Ψησταριές με κάρβουνα

Τι να κάνετε

  • Παραλία σε κοντινή απόσταση

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Υπηρεσίες concierge

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • 6 εξωτερικές πισίνες
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση LCD 45 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού

Κοιμηθείτε καλά

  • Μονό καναπές-κρεβάτι
  • Κλινοσκεπάσματα

Τι θα απολαύσετε

  • Ιδιωτική πισίνα
  • Ιδιωτική εξωτερική μπανιέρα υδρομασάζ
  • Επιπλωμένο μπαλκόνι/βεράντα
  • Αυλή
  • Τζάκι

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps)

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο/καταψύκτης κανονικού μεγέθους
  • Μικρή κουζίνα
  • Μαγειρική εστία
  • Πλάκα ψησίματος
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Μπαχαρικά

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Είδη καθαρισμού

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πρωινό τοπικής κουζίνας με επιπλέον χρέωση 15 EUR για ενήλικες και 12 EUR για παιδιά

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Αυτό το ξενοδοχείο είναι κλειστό από 30 Ιουλίου 2026 έως 10 Αυγούστου 2026 (οι ημερομηνίες ενδέχεται να μεταβληθούν).

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 20.0 EUR ανά ημέρα

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού, κουτί πρώτων βοηθειών και φωτισμός στον εξωτερικό χώρο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 55110
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι το Kumsal bungalov ανοιχτό την τρέχουσα περίοδο;

Αυτό το ξενοδοχείο είναι κλειστό από 30 Ιουλίου 2026 έως 10 Αυγούστου 2026 (οι ημερομηνίες ενδέχεται να μεταβληθούν).

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Kumsal bungalov);

Ναι, θα βρείτε 6 εξωτερικές πισίνες.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Kumsal bungalov);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Kumsal bungalov);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Kumsal bungalov);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 2:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 11:30 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Kumsal bungalov και στη γύρω περιοχή;

Το Kumsal bungalov διαθέτει 6 εξωτερικές πισίνες και κήπο.

Διαθέτει το κατάλυμα Kumsal bungalov δωμάτια με ιδιωτικές μπανιέρες υδρομασάζ;

Ναι, κάθε δωμάτιο διαθέτει εξωτερική ιδιωτική μπανιέρα υδρομασάζ.

Διαθέτει το Kumsal bungalov δωμάτια εξοπλισμένα με κουζίνες ή μικρές κουζίνες;

Ναι, υπάρχει διαθέσιμη μικρή κουζίνα σε κάθε δωμάτιο και περιλαμβάνει μαγειρική εστία, ψυγείο και σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά.

Διαθέτει το Kumsal bungalov εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει ιδιωτική πισίνα, επιπλωμένο μπαλκόνι ή αίθριο και αυλή.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Kumsal bungalov

10

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

10

Παροχές

10

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

10

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Gayet güzel temiz ve bakımlıydı sahile de yakındı
nurcan, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης