Taghazout Bay Marriott Resort

Κατηγορία καταλύματος: 5 και άνω
Ξενοδοχείο πολυτελείας με 2 εστιατόρια, κοντά σε Παραλία Taghazout

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Taghazout Bay Marriott Resort) βρίσκεται σε μια φανταστική τοποθεσία, μερικά μόλις βήματα από: Παραλία Taghazout. Αφού πλατσουρίσετε σε μία από τις 4 εξωτερικές πισίνες, μπορείτε να επισκεφτείτε ένα από τα 2 εστιατόρια για να φάτε κάτι ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό σε ένα από τα 2 μπαρ/lounge. Σε αυτό το ξενοδοχείο (πολυτελείας) θα βρείτε ακόμη 2 καφετέριες, μπαρ δίπλα στην πισίνα και πισίνα για παιδιά.

Σχόλια

5,4 στα 10

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (12)

  • Κοντά στην παραλία
  • 2 εστιατόρια και 2 μπαρ/lounge
  • 4 εξωτερικές πισίνες
  • Πισίνα για παιδιά
  • Μπαρ δίπλα στην πισίνα
  • 2 καφετέριες
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Υπηρεσίες concierge
  • Πορτιέρης/θυρωρός

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • Πισίνα για παιδιά
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Ασανσέρ
Η τρέχουσα τιμή είναι 209 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
2 Οκτ - 3 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 12 από 12 δωμάτια

Δωμάτιο, 2 Μονά Κρεβάτια, Μπαλκόνι, Θέα στο Ξενοδοχείο

  • Θέα στο θέρετρο
  • 33 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Junior Σουίτα, 1 Υπνοδωμάτιο, Μπαλκόνι, Θέα στη Θάλασσα

  • Θέα στη θάλασσα
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι, Μπαλκόνι (no view)

  • 35 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι, Μπαλκόνι, Θέα στο Ξενοδοχείο

  • Θέα στο θέρετρο
  • 35 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Σουίτα, 1 Υπνοδωμάτιο, Μπαλκόνι, Θέα στη Θάλασσα

  • Θέα στη θάλασσα
  • 70 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Presidential Σουίτα, 1 Διπλό Κρεβάτι, Μπαλκόνι, Θέα στη Θάλασσα

  • Θέα στη θάλασσα
  • 210 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Superior Δωμάτιο, 2 Μονά Κρεβάτια, Μπαλκόνι, Θέα στη Θάλασσα

  • Θέα στη θάλασσα
  • 35 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Superior Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι, Μπαλκόνι, Θέα στη Θάλασσα

  • Θέα στη θάλασσα
  • 36 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 2 Μονά Κρεβάτια, Μπαλκόνι (no view)

  • 35 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Σουίτα, 1 Υπνοδωμάτιο, Θέα στη Θάλασσα

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Σουίτα, 2 Υπνοδωμάτια

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Presidential Σουίτα, 1 King Κρεβάτι

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Taghazout Bay, Km 16 Rte d'Essaouira, Taghazout, 80750

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραλία Taghazout - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • παραλία κοντά στο Anchor Point - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
  • Κέντρο Γκολφ Golf Tazegzout - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.8 χλμ.
  • Παραλία Agadir - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο - 26.4 χλμ.
  • Souk El Had - 34 λεπτά με το αυτοκίνητο - 31.1 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αγκαντίρ (AGA-Αλ Μασίρα) - 58 λεπτά με το αυτοκίνητο, 53 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Pure Passion - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Le Petit Pecheur - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Lawza - ‬7 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Windy Bay - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Machi Mouchkil - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Taghazout Bay Marriott Resort

  • Αυτό το κατάλυμα (Taghazout Bay Marriott Resort) βρίσκεται σε μια φανταστική τοποθεσία, μερικά μόλις βήματα από: Παραλία Taghazout. Αφού πλατσουρίσετε σε μία από τις 4 εξωτερικές πισίνες, μπορείτε να επισκεφτείτε ένα από τα 2 εστιατόρια για να φάτε κάτι ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό σε ένα από τα 2 μπαρ/lounge. Σε αυτό το ξενοδοχείο (πολυτελείας) θα βρείτε ακόμη 2 καφετέριες, μπαρ δίπλα στην πισίνα και πισίνα για παιδιά.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 250 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
    • Check-in νωρίς ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
    • Check-out αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 12 το μεσημέρι επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Η πιστωτική κάρτα που χρησιμοποιήθηκε για την κράτηση πρέπει να παρουσιαστεί από τον κάτοχό της κατά το check-in, μαζί με έγγραφο ταυτότητας που περιλαμβάνει φωτογραφία, και η διευθέτηση τυχόν θεμάτων πρέπει να συντονιστεί με το κατάλυμα πριν από την άφιξη
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια (συνολικά 1 κατοικίδια, έως 8 κιλά ανά κατοικίδιο)*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:00 π.μ.
  • 2 εστιατόρια
  • 2 μπαρ/lounge
  • 2 καφετέριες
  • Μπαρ δίπλα στην πισίνα

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Πισίνα για παιδιά
  • Ναυαγοσώστης στον χώρο του καταλύματος

Τι να κάνετε

  • Παραλία σε κοντινή απόσταση

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Πορτιέρης/θυρωρός
  • Ξαπλώστρες πισίνας

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • 4 εξωτερικές πισίνες

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Ασανσέρ με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 55 ιντσών
  • Δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Παντόφλες

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • Πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια (επιπλέον χρέωση)

Τι θα απολαύσετε

  • Μπαλκόνι

Φρεσκαριστείτε

  • Σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ
  • Τηλέφωνο
  • Καρέκλα γραφείου

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 39.60 MAD ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση. Ο φόρος αυτός δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 12 έτη.

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Το check-in νωρίς μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεται)
  • To check-out αργά μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεταιι)

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 600 MAD ανά διανυκτέρευση

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 350 MAD ανά κατοικίδιο, ανά διαμονή (το ανώτερο 350 MAD ανά διαμονή)

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η πισίνα είναι ανοιχτή από 9:00 π.μ. έως 7:00 μ.μ.

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αυτό το κατάλυμα διατηρεί το δικαίωμα να προεγκρίνει την πιστωτική κάρτα του επισκέπτη πριν από την άφιξή του.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Taghazout Bay Marriott Resort);

Ναι, υπάρχουν 4 εξωτερικές πισίνες και πισίνα για παιδιά. Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πισίνα από 9:00 π.μ. έως 7:00 μ.μ..

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Taghazout Bay Marriott Resort);

Ναι, τα κατοικίδια είναι ευπρόσδεκτα στο κατάλυμα, με συνολικό όριο τα 1 κατοικίδια και μέγιστο βάρος 8 κιλά ανά κατοικίδιο. Ισχύει χρέωση ύψους 350 MAD ανά κατοικίδιο, ανά διαμονή. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Taghazout Bay Marriott Resort);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Taghazout Bay Marriott Resort);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΙσχύει χρέωση για check-in νωρίς (βάσει διαθεσιμότητας).Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι. Υπάρχει δυνατότητα για check-out αργά έναντι χρέωσης (βάσει διαθεσιμότητας).

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Taghazout Bay Marriott Resort);

Όχι, ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά τα ακόλουθα είναι σε κοντινή απόσταση: Καζίνο Shems (20 λεπτά με το αυτοκίνητο) και Καζίνο Le Mirage (22 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Taghazout Bay Marriott Resort και στη γύρω περιοχή;

Το Taghazout Bay Marriott Resort διαθέτει 4 εξωτερικές πισίνες και 2 μπαρ.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Taghazout Bay Marriott Resort) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχουν 2 εστιατόρια στο κατάλυμα.

Διαθέτει το Taghazout Bay Marriott Resort εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει μπαλκόνι.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Taghazout Bay Marriott Resort;

Το Taghazout Bay Marriott Resort βρίσκεται μόλις 3-λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Taghazout.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Taghazout Bay Marriott Resort

5,4

10

Καθαριότητα

7,0

Παροχές

10

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

7,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

We love the place all staff are all wonderful very professionally great , buffet in the morning are wonderful and the service are good and lastly the room are clean ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

This is a place with potential. I’d describe it as “not ready to open, but in six months it might be great.” Certainly do not pay 5* prices. We paid the equivalent of $750 a night (5000 mad), and I wouldn’t have paid more $250 for what we recd. The rooms are new, but the resort overall feels like lipstick on a pig: mismatched carpet seams (many laughable construction issues), unfinished areas, and construction still underway. Our first room had electrical issues; even after reporting it, nothing was done until a second night of the same problem and us insisting on a move. The new room was accessible, but the bathroom flooded every time we showered, with nowhere to store dry towels except the toilet or sink. Room had same electrical issues. Amenities weren’t ready either…courts closed, one large pool surrounded by construction, workers still installing pool showers. Breakfast choices were minimal compared to other buffets, and hot items ran out for long stretches; I never once got scrambled eggs in five days. I tried. To top it off, billing was a mess (two stays got linked), and they had our airport driver bring us back mid-trip to “settle up,” only to call as we pulled up outside to say it could’ve been done electronically after all. I did raise these issues with the GM, who offered to meet and discuss…a kind gesture but weird, not really what I wanted to spend vacation time on when I’d already written it all out. The one genuinely great part of the stay was the staff.
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό