Double A Cozy Living

Κατάλυμα με 3.0 αστέρια
Πανσιόν με εξωτερική πισίνα - Tumbak Bayuh

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Double A Cozy Living), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Batu Bolong και Παραλία Berawa. Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν στην εξωτερική πισίνα, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Δρόμος με Εστιατόρια Eat Street και Ναός Τανάχ Λοτ.

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (3)

  • Εξωτερική πισίνα
  • Κλιματισμό
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (5)

  • Μικρή κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Εξωτερικές πισίνες
  • Μίνι ψυγείο
Η τρέχουσα τιμή είναι 26 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
31 Ιουλ - 1 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Βεράντα

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
1 Gg. Pandan Arum, Tumbak Bayuh, Bali, 80351

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Λάβ Άνκορ Μπαζάρ - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.9 χλμ.
  • Λα Μπρίσα Σάντεϊ Μάρκετ - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.5 χλμ.
  • Παραλία Seseh - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.6 χλμ.
  • Παραλία Περερενάν - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.6 χλμ.
  • Παραλία Batu Bolong - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.2 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ντενπασάρ (DPS-Διεθνές Αεροδρόμιο Ngurah Rai) - 63 λεπτά με το αυτοκίνητο, 20,6 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Butter Protein Club - ‬18 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Iam Bakar Mager - ‬17 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Burger Brothers Perenenan - ‬12 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Tappo Tapas - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Della Terra - ‬18 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Double A Cozy Living

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Double A Cozy Living), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Batu Bolong και Παραλία Berawa. Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν στην εξωτερική πισίνα, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Δρόμος με Εστιατόρια Eat Street και Ναός Τανάχ Λοτ.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 15 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 17
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 8:00 π.μ. έως 11:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 17 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Εγκαταστάσεις

  • Εξωτερική πισίνα

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 32 ιντσών

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Μπιντές
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών (κατόπιν αιτήματος)
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Χώρος εργασίας για λάπτοπ
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps)

Φαγητό και ποτό

  • Μίνι ψυγείο
  • Μικρή κουζίνα
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 9120005441692, 55900
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Double A Cozy Living);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Double A Cozy Living);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Double A Cozy Living);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Double A Cozy Living);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Double A Cozy Living και στη γύρω περιοχή;

Το Double A Cozy Living διαθέτει εξωτερική πισίνα.

Διαθέτει το Double A Cozy Living δωμάτια εξοπλισμένα με κουζίνες ή μικρές κουζίνες;

Ναι, υπάρχει μικρή κουζίνα σε κάθε δωμάτιο που περιλαμβάνει σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά.