Ολόκληρη ενοικιαζόμενη κατοικία

Contemporary Country Style Gem w/ BBQ & Games Room

Κατάλυμα με 4.0 αστέρια
Κατάλυμα τύπου κατάλυμα (Dripping Springs) με ιδιωτική πισίνα και εξωτερική ιδιωτική μπανιέρα υδρομασάζ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Dripping Springs) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία). Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ένα πρωινό κολύμπι στην εξωτερική πισίνα, ενώ η μπανιέρα υδρομασάζ είναι ό,τι πρέπει για να χαλαρώσουν στο τέλος της ημέρας. Το κατάλυμα διαθέτει κήπο, ιδιωτική πισίνα και ιδιωτική εξωτερική μπανιέρα υδρομασάζ.

Ολόκληρο σπίτι

3 υπνοδωμάτια2 μπάνιαΓια 12 άτομα

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Κουζίνα
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Βασικές παροχές (6)

  • 3 καταλύματα μη καπνιζόντων
  • Εξωτερική πισίνα
  • Μπανιέρα υδρομασάζ
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Ψησταριά υγραερίου

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • 3 υπνοδωμάτια
  • Κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ιδιωτική πισίνα
  • Μπανιέρες υδρομασάζ
Η τρέχουσα τιμή είναι 505 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
2 Αυγ - 3 Αυγ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
9801 Mor Drive, Dripping Springs, TX, 78620

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Καταφύγιο Φύσης Hamilton Pool Preserve - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.9 χλμ.
  • Οινοποιείο Solaro Estate - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 12.8 χλμ.
  • Πάρκο Milton Reimers Ranch Park - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο - 11.6 χλμ.
  • Οινοποιείο Bell Springs Winery - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.7 χλμ.
  • Λέικ Τρέβις - 23 λεπτά με το αυτοκίνητο - 13.8 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Ώστιν-Bergstrom (Aus) - 46 λεπτά με το αυτοκίνητο, 51,7 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Summer Moon Coffee - ‬14 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Peaches Coffee - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪7-Eleven - ‬16 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪12 Fox Beer Co - ‬17 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Winston's : Coffee + Provisions + Pizza - ‬17 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Contemporary Country Style Gem w/ BBQ & Games Room

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Dripping Springs) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία). Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ένα πρωινό κολύμπι στην εξωτερική πισίνα, ενώ η μπανιέρα υδρομασάζ είναι ό,τι πρέπει για να χαλαρώσουν στο τέλος της ημέρας. Το κατάλυμα διαθέτει κήπο, ιδιωτική πισίνα και ιδιωτική εξωτερική μπανιέρα υδρομασάζ.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος καταλύματος

    • Ιδιωτική αγροικία
    • Εκτείνεται σε 2 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Η τοποθεσία του check-in δεν είναι ίδια με την τοποθεσία του καταλύματος. Για να κάνετε check-in, πηγαίνετε στη διεύθυνση: [We will send you the instructions]
    • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 72 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική κάρτα για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
PETS

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
VPN_KEY

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Πισίνα/Σπα

  • Ιδιωτική πισίνα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εξωτερική ιδιωτική μπανιέρα υδρομασάζ
  • Μπανιέρες υδρομασάζ
  • Μπανιέρα υδρομασάζ

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος

Κατάλληλο για οικογένειες

  • Δωρεάν κούνια/παιδικό κρεβατάκι
  • Καρεκλάκι μωρού

Κουζίνα

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Φούρνος
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Νησίδες κουζίνας
  • Μπλέντερ
  • Φρυγανιέρα
  • Καταψύκτης
  • Βραστήρας νερού
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι

Εστιατόρια

  • Τραπέζι για φαγητό

Υπνοδωμάτια

  • 3 υπνοδωμάτια
  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • 2 μπάνια
  • Μπανιέρα ή ντουζιέρα
  • Σαμπουάν
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Χαρτί υγείας
  • Σαπούνι
  • Παρέχονται πετσέτες

Κύριοι χώροι

  • Σαλόνι

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση 85 ιντσών με ψηφιακά κανάλια

Εξωτερικοί χώροι

  • Μπαλκόνι ή βεράντα
  • Αυλή
  • Ψησταριά υγραερίου
  • Κήπος
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου
  • Εστία εξωτερικού χώρου

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Πλυντήριο/στεγνωτήριο
  • Απορρυπαντικό ρούχων

Χώροι εργασίας

  • Χώρος εργασίας για λάπτοπ
  • Καρέκλα γραφείου

Άνεση

  • Κλιματισμός
  • Ανεμιστήρας οροφής
  • Θέρμανση

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών
  • Δέχεται κατοικίδια
  • 129 USD ανά κατοικίδιο, ανά διαμονή

Προσβασιμότητα

  • Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Χωρίς ασανσέρ
  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας
  • Προσβάσιμο με αναπηρικό καροτσάκι (ισχύουν περιορισμοί)
  • Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Σίδερο/σιδερώστρα
  • Κουρτίνες συσκότισης

Παροχές ασφαλείας

  • Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα)
  • Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
  • Πυροσβεστήρας
  • Φωτισμός στον εξωτερικό χώρο

Γενικά

  • 3 δωμάτια
  • 2 όροφοι

Τέλη και πολιτικές

Επιστρέψιμες εγγυήσεις

  • Προκαταβολή για ζημιές: 100.00 USD ανά διαμονή

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Παρέχεται πρόσβαση σε μπανιέρα υδρομασάζ με επιπλέον χρέωση 39 USD ανά κατάλυμα ανά διανυκτέρευση

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 129 USD ανά κατοικίδιο, ανά διαμονή

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Επιτρέπονται οι διαμονές μεγάλης διάρκειας.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και φωτισμός στον εξωτερικό χώρο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια. Ισχύει χρέωση ύψους 129 USD ανά κατοικίδιο, ανά διαμονή. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (αγροικία);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Contemporary Country Style Gem w/ BBQ & Games Room και στη γύρω περιοχή;

Το Contemporary Country Style Gem w/ BBQ & Games Room διαθέτει ιδιωτικές πισίνες, μπανιέρα υδρομασάζ καθώς και κήπο.

Διαθέτει το κατάλυμα Contemporary Country Style Gem w/ BBQ & Games Room ιδιωτικές μπανιέρες υδρομασάζ;

Ναι, αυτή η αγροικία διαθέτει εξωτερική ιδιωτική μπανιέρα υδρομασάζ.

Διαθέτει το Contemporary Country Style Gem w/ BBQ & Games Room κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα που περιλαμβάνει μηχανή εσπρέσο, μπλέντερ και βραστήρα για καφέ/τσάι.

Διαθέτει το Contemporary Country Style Gem w/ BBQ & Games Room εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, αυτή η αγροικία περιλαμβάνει ιδιωτική πισίνα, μπαλκόνι ή αίθριο και αυλή.