Ολόκληρο διαμέρισμα

L'Equinoxe – RVMT

Κατηγορία καταλύματος: 3.5
Διαμέρισμα με άμεση πρόσβαση σε πίστες σκι και δωρεάν λεωφορειάκι μεταφοράς στο χιονοδρομικό κέντρο, και κοντά σε Σπα Scandinave Spa Mont-Tremblant

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με το αυτοκίνητο από: Σπα Scandinave Spa Mont-Tremblant, αυτό το κατάλυμα (L'Equinoxe – RVMT) προσφέρει άμεση πρόσβαση στις πίστες σκι, δίνοντάς σας περισσότερο χρόνο για αλπικό σκι, σνόουμπορντ και σκι αντοχής (cross-country). Η μπανιέρα υδρομασάζ είναι ό,τι πρέπει για να χαλαρώσετε μετά από μια μέρα στις πλαγιές, ενώ οι δωρεάν παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο είναι επιπλέον προνόμια που μπορείτε να απολαύσετε. Τα διαμερίσματα προσφέρουν μπόνους παροχές όπως κουζίνες και πλυντήρια/στεγνωτήρια, καθώς και τζάκια και τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Οι σκιέρ θα εκτιμήσουν το δωρεάν λεωφορειάκι για το χιονοδρομικό κέντρο, καθώς και την πρόσβαση στον χώρο αποθήκευσης εξοπλισμού σκι.

Σχόλια

8,4 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Κουζίνα
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Χώρος lounge

Βασικές παροχές (12)

  • 16 διαμερίσματα μη καπνιζόντων
  • Άμεση πρόσβαση σε πίστες σκι (ski-in/ski-out)
  • Δωρεάν λεωφορειάκι μεταφοράς στο χιονοδρομικό κέντρο
  • Χώρος φύλαξης εξοπλισμού σκι
  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Μπανιέρα υδρομασάζ
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Ιππασία/ενοικίαση αλόγων
  • Παιδική χαρά
  • Σκι αντοχής (cross-country)
  • Αλπικό σκι
  • Σνόουμπορντ

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Παιδική χαρά στον χώρο του καταλύματος
  • Κουζίνα
  • Ξεχωριστή τραπεζαρία
  • Σαλόνι
  • Τηλεόραση
  • Πλυντήριο/στεγνωτήριο

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Deluxe Διαμέρισμα (Condo), 3 Υπνοδωμάτια

  • 142 τ.μ.
  • 3 υπνοδωμάτια
  • Για 7 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι, 1 Queen Κρεβάτι, 2 Μονά Διώροφα Κρεβάτια και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Διαμέρισμα (Condo), 2 Υπνοδωμάτια

  • 107 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Διαμέρισμα (Condo), 3 Υπνοδωμάτια

  • 142 τ.μ.
  • 3 υπνοδωμάτια
  • Για 6 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι, 1 Queen Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Διαμέρισμα (Condo)

  • 107 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 6 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι, 1 Queen Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
6385 Montée Ryan, Mont-Tremblant, QC, J8E1S5

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Λέσχη γκολφ Le Diable - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Σπα Scandinave Spa Mont-Tremblant - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
  • Λίμνη Ουίμετ - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
  • Παραλία Λακ Ουιμέ - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
  • Ντομέν Σεντ-Μπερνάρντ - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.9 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Μοντ-Τρεμπλάν, Κεμπέκ (YTM-Διεθνής Αερολιμένας του Μον-Τρεμπλάν) - 49 λεπτά με το αυτοκίνητο, 40,1 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Trudeau (Yul) - 97 λεπτά με το αυτοκίνητο, 130,3 χλμ.
  • Δωρεάν λεωφορειάκι μεταφοράς στο χιονοδρομικό κέντρο

Εστιατόρια

  • ‪Tim Hortons - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪La Brasserie des Mercenaires Culinaires - ‬10 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Resto Pub Auberge 1939 - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Tim Hortons - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Ekki Sushi - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

L'Equinoxe – RVMT

  • Σε απόσταση μόλις 5 λεπτών με το αυτοκίνητο από: Σπα Scandinave Spa Mont-Tremblant, αυτό το κατάλυμα (L'Equinoxe – RVMT) προσφέρει άμεση πρόσβαση στις πίστες σκι, δίνοντάς σας περισσότερο χρόνο για αλπικό σκι, σνόουμπορντ και σκι αντοχής (cross-country). Η μπανιέρα υδρομασάζ είναι ό,τι πρέπει για να χαλαρώσετε μετά από μια μέρα στις πλαγιές, ενώ οι δωρεάν παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο είναι επιπλέον προνόμια που μπορείτε να απολαύσετε. Τα διαμερίσματα προσφέρουν μπόνους παροχές όπως κουζίνες και πλυντήρια/στεγνωτήρια, καθώς και τζάκια και τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Οι σκιέρ θα εκτιμήσουν το δωρεάν λεωφορειάκι για το χιονοδρομικό κέντρο, καθώς και την πρόσβαση στον χώρο αποθήκευσης εξοπλισμού σκι.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος καταλύματος

    • 16 διαμερίσματα
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 25
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Η τοποθεσία του check-in δεν είναι ίδια με την τοποθεσία του καταλύματος. Για να κάνετε check-in, πηγαίνετε στη διεύθυνση: [6385 Montée Ryan Mont Tremblant]
    • Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στο κατάλυμα μέσω ιδιωτικής εισόδου.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 25 ετών
DONE

Οδηγίες για το check-out

    • Ο οικοδεσπότης έχει ορίσει ότι πρέπει να ολοκληρώσετε τα παρακάτω πριν κάνετε check out:
    • Γεμίστε και ξεκινήστε το πλυντήριο πιάτων
    • Αφαιρέστε προσωπικά αντικείμενα, αφαιρέστε αποφάγια και ποτά που έμειναν και πετάξτε τα σκουπίδια
    • Σβήστε τα φώτα, κλειδώστε τις πόρτες και επιστρέψτε τα κλειδιά
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
PETS

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Περιορισμένος χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
DONE

Εκτός καταλύματος

    • Δωρεάν λεωφορειάκι για πίστες σκι
VPN_KEY

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Σκι

  • Άμεση πρόσβαση σε πίστες σκι (ski-in/ski-out)
  • Δωρεάν λεωφορειάκι μεταφοράς στο χιονοδρομικό κέντρο
  • Χώρος φύλαξης εξοπλισμού σκι
  • Σκι αντοχής (cross-country) κοντά στο κατάλυμα
  • Αλπικό σκι κοντά στο κατάλυμα

Πισίνα/Σπα

  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Μπανιέρα υδρομασάζ

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δωρεάν στεγασμένος χώρος στάθμευσης (στάθμευση χωρίς παρκαδόρο) στον χώρο του καταλύματος
  • Περιορισμένη στάθμευση στον χώρο του καταλύματος
  • Δωρεάν λεωφορειάκι για το χιονοδρομικό κέντρο

Κατάλληλο για οικογένειες

  • Παιδική χαρά

Κουζίνα

  • Ψυγείο (πλήρους μεγέθους)
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Πλυντήριο πιάτων
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού
  • Φρυγανιέρα
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά

Υπνοδωμάτια

  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • Μπανιέρα ή ντουζιέρα
  • Παρέχονται πετσέτες
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών

Κύριοι χώροι

  • Τζάκι
  • Σαλόνι
  • Τραπεζαρία

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 40 ιντσών με καλωδιακά κανάλια

Εξωτερικοί χώροι

  • Μπάρμπεκιου γκριλ

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Πλυντήριο/στεγνωτήριο

Άνεση

  • Θέρμανση

Κατοικίδια

  • Επιτρέπονται μόνο ζώα υπηρεσίας (δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια)

Προσβασιμότητα

  • Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Ασανσέρ
  • Ασανσέρ με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Σίδερο/σιδερώστρα
  • Δεν παρέχεται υπηρεσία οροφοκομίας

Κύρια σημεία της περιοχής

  • Δίπλα στη λίμνη
  • Στα βουνά
  • Σε χωριό

Δραστηριότητες

  • Βόλτα με χιονοπέδιλα (snowshoeing) στον χώρο του καταλύματος
  • Ιππασία στον χώρο του καταλύματος
  • Κατάβαση στο χιόνι με σαμπρέλα (snow tubing) στον χώρο του καταλύματος
  • Snowmobiling στον χώρο του καταλύματος
  • Σνόουμπορντ στον χώρο του καταλύματος
  • Βόλτες με έλκηθρο στον χώρο του καταλύματος
  • Ράφτινγκ στην περιοχή
  • Γκολφ στην περιοχή
  • Ιππασία στην περιοχή
  • Βόλτα με καγιάκ στην περιοχή
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία στην περιοχή
  • Εναέρια τροχαλία (ziplining) στην περιοχή

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)

Γενικά

  • 16 δωμάτια
  • Μοναδική διακόσμηση
  • Μοναδική επίπλωση

Τέλη και πολιτικές

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Το παρακάτω σύνολο εγκαταστάσεων είναι εποχικά κλειστό κάθε χρόνο. Αυτές οι εγκαταστάσεις θα παραμείνουν κλειστές από 1 Σεπτεμβρίου έως 19 Ιουνίου:
  • Πισίνα

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η εποχική πισίνα είναι ανοιχτή την εξής περίοδο: Ιούλιος - Αύγουστος

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Το όνομα που εμφανίζεται στην πιστωτική κάρτα που χρησιμοποιείται κατά το check-in για την πληρωμή επιπλέον χρεώσεων πρέπει να είναι το κύριο όνομα στην κράτηση του δωματίου.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αυτό το κατάλυμα καθαρίζεται επαγγελματικά.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 2024-10-31, 250902, 2025-10-31, 251204, 249631, 2025-08-31, 2026-10-31, 251812, 310632, 2027-09-19
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

L'Equinoxe Sunstar
L'Equinoxe Sunstar Condo
L'Equinoxe Tremblant Sunstar
L'Equinoxe Tremblant Sunstar Condo
L'Equinoxe – RVMT Condo
L'Equinoxe Tremblant Sunstar
L'Equinoxe – RVMT Mont-Tremblant
L'Equinoxe – RVMT Condo Mont-Tremblant

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (L'Equinoxe – RVMT);

Ναι, θα βρείτε εποχική εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (L'Equinoxe – RVMT);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια, αλλά τα ζώα υπηρεσίας είναι ευπρόσδεκτα.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (L'Equinoxe – RVMT);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Οι θέσεις στάθμευσης μπορεί να είναι περιορισμένες.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (L'Equinoxe – RVMT);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο L'Equinoxe – RVMT και στη γύρω περιοχή;

Κατά τη διάρκεια του χειμώνα, απολαύστε τις δραστηριότητες που προσφέρει το κατάλυμα, όπως σκι αντοχής (cross-country) και σνόουμπορντ. Όταν ο καιρός καλυτερεύσει, επιστρέψτε ξανά για ιππασία. Ύστερα από μια μέρα στις βουνοπλαγιές, χαλαρώστε στη μπανιέρα υδρομασάζ ή απολαύστε όλα όσα προσφέρει το κατάλυμα, όπως εποχική εξωτερική πισίνα.

Διαθέτει το L'Equinoxe – RVMT κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα που περιλαμβάνει βραστήρα για καφέ/τσάι, φρυγανιέρα και σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το L'Equinoxe – RVMT;

Το L'Equinoxe – RVMT βρίσκεται μόλις 10-λεπτ. με τα πόδια από Λέσχη γκολφ Le Diable.