Ολόκληρο διαμέρισμα

Makai Club Vacation Resort by Resort Stay

Κατηγορία καταλύματος: 3
Διαμέρισμα στα βουνά με κουζίνα, κοντά σε Κόλπος Hanalei

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα) διαθέτει γήπεδο γκολφ και βρίσκεται 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Κόλπος Hanalei. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ένα πρωινό κολύμπι στην εξωτερική πισίνα, ενώ η μπανιέρα υδρομασάζ είναι ό,τι πρέπει για να χαλαρώσουν στο τέλος της ημέρας. Το κατάλυμα διαθέτει κήπο, κουζίνα και πλυντήριο/στεγνωτήριο.

Σχόλια

8,8 στα 10
Άριστο

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Κουζίνα
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Χώρος lounge
  • Ρεσεψιόν 24/7
  • Ψυγείο

Βασικές παροχές (12)

  • Γήπεδο γκολφ
  • Κοντά στην παραλία
  • Εξωτερική πισίνα
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Πετσέτες θαλάσσης
  • Μπανιέρα υδρομασάζ
  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κήπος
  • Βιβλιοθήκη
  • Υπηρεσίες concierge
  • Χώρος για πικνίκ

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστή τραπεζαρία
  • Σαλόνι

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 2 από 2 δωμάτια

Family Κατάλυμα σε Αγροικία, 2 Υπνοδωμάτια, Κουζίνα

  • Θέα στο βουνό
  • 137 τ.μ.
  • Για 6 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια και 1 Queen Καναπές-Κρεβάτι

Family Διαμέρισμα (Condo), 1 Υπνοδωμάτιο, Κουζίνα

  • Θέα στο βουνό
  • 54 τ.μ.
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
4180 Lei O Papa Road, Princeville, HI, 96722

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Λέσχη Γκολφ Princeville Makai - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Σημείο με Θέα Hanalei Valley Lookout - 17 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Ποταμός Χαναλέι - 17 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Princeville Center - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Παραλία Hideaways Beach - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.4 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Λιχούε, Χαβάη (LIH) - 48 λεπτά με το αυτοκίνητο, 46,2 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Hanalei Poke - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Kalypso Island Bar & Grill - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪1 Kitchen - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Tiki Iniki - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Hanalei Bread Company - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Makai Club Vacation Resort by Resort Stay

  • Αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα) διαθέτει γήπεδο γκολφ και βρίσκεται 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Κόλπος Hanalei. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ένα πρωινό κολύμπι στην εξωτερική πισίνα, ενώ η μπανιέρα υδρομασάζ είναι ό,τι πρέπει για να χαλαρώσουν στο τέλος της ημέρας. Το κατάλυμα διαθέτει κήπο, κουζίνα και πλυντήριο/στεγνωτήριο.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος καταλύματος

    • 1 διαμέρισμα
    • Εκτείνεται σε 3 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 6:30 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 21
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email με ειδικές οδηγίες σχετικά με το check-in πριν από την άφιξή τους. Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 21 ετών
PETS

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
VPN_KEY

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Παραλία

  • Κοντά στην παραλία
  • Πετσέτες θαλάσσης
  • Ομπρέλες θαλάσσης

Πισίνα/Σπα

  • Εξωτερική πισίνα
  • Ξαπλώστρες
  • Μπανιέρα υδρομασάζ

Κατάλληλο για οικογένειες

  • Δωρεάν κούνια/παιδικό κρεβατάκι

Κουζίνα

  • Ψυγείο (πλήρους μεγέθους)
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Φούρνος
  • Πλυντήριο πιάτων
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι

Υπνοδωμάτια

  • 2 υπνοδωμάτια
  • Καναπές-κρεβάτι

Μπάνια

  • 1 μπάνιο
  • Ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Παρέχονται πετσέτες
  • Πιστολάκι μαλλιών

Κύριοι χώροι

  • Σαλόνι
  • Τραπεζαρία
  • Βιβλιοθήκη
  • Καθιστικό

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη με καλωδιακά κανάλια

Εξωτερικοί χώροι

  • Επιπλωμένη βεράντα
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Κήπος
  • Χώρος για πικνίκ

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Πλυντήριο/στεγνωτήριο

Χώροι εργασίας

  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Γραφείο

Άνεση

  • Ανεμιστήρας οροφής

Κατοικίδια

  • Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια

Προσβασιμότητα

  • Χωρίς ασανσέρ
  • Καθορισμένοι χώροι για άτομα που καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Χρηματοκιβώτιο
  • Σίδερο/σιδερώστρα
  • Τηλέφωνο
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Λέσχη γκολφ
  • Κατάστημα ειδών γκολφ
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Δεν παρέχεται υπηρεσία οροφοκομίας

Κύρια σημεία της περιοχής

  • Στα βουνά

Δραστηριότητες

  • Μπαστούνια του γκολφ
  • Γήπεδο γκολφ στον χώρο του καταλύματος
  • Ιππασία στον χώρο του καταλύματος
  • Ενοικίαση ποδηλάτων στον χώρο του καταλύματος
  • Κολύμπι με αναπνευστήρα στην περιοχή
  • Σέρφινγκ/body boarding στην περιοχή
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία στην περιοχή
  • Μαθήματα γκολφ στην περιοχή
  • Εναέρια τροχαλία (ziplining) στην περιοχή
  • Οικολογικές περιηγήσεις στην περιοχή
  • Βόλτα με καγιάκ στην περιοχή
  • Περιηγήσεις με πλοία στην περιοχή
  • Γουίντ σέρφινγκ στην περιοχή

Παροχές ασφαλείας

  • Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα)
  • Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
  • Πυροσβεστήρας
  • Κουτί πρώτων βοηθειών
  • Κάγκελα παραθύρων

Γενικά

  • 3 όροφοι
  • 9 κτήρια

Τέλη και πολιτικές

Επιστρέψιμες εγγυήσεις

  • Προκαταβολή: 100.00 USD ανά διαμονή

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Τέλη θερέτρου: 17.25 USD ανά κατάλυμα, ανά διανυκτέρευση
  • Στα τέλη θερέτρου περιλαμβάνονται:
    • Επιπλέον παροχές
    • Ξαπλώστρες παραλίας
    • Πετσέτες παραλίας
    • Φύλαξη ποδηλάτων
    • Χρήση επιχειρηματικού κέντρου/υπολογιστή
    • Πρόσβαση σε παιδική λέσχη/χώρο ηλεκτρονικών παιχνιδιών
    • Υπηρεσία θυρωρού/παρκαδόρου
    • Φαξ
    • Καφές στο δωμάτιο
    • Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
    • Εγκαταστάσεις πλυντηρίου
    • Πρόσβαση σε δανειστική βιβλιοθήκη
    • Στάθμευση
    • Τηλεφωνικές κλήσεις (ενδέχεται να ισχύουν περιορισμοί)
    • Χρήση πισίνας
    • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
    • Χρήση μπανιέρας υδρομασάζ
    • Χρήση αθλητικών εγκαταστάσεων ή εξοπλισμού
    • WiFi (ενδέχεται να ισχύουν περιορισμοί)

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, κουτί πρώτων βοηθειών και κάγκελα στα παράθυρα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αυτό το κατάλυμα καθαρίζεται επαγγελματικά.
Πολιτειακός ΑΦΜ - TA-161-300-8896-01
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 540060020000
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Makai Club Vacation Resort Resort Stay Princeville
Makai Club Vacation Stay Princeville
Makai Club Vacation Resort
Makai Club Vacation By Stay
Makai Club Vacation Resort by Resort Stay Condo
Makai Club Vacation Resort by Resort Stay Princeville
Makai Club Vacation Resort by Resort Stay Condo Princeville

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 6:30 π.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Makai Club Vacation Resort by Resort Stay και στη γύρω περιοχή;

Απολαύστε τις δραστηριότητες που προσφέρει το κατάλυμα, όπως ιππασία, και μη χάσετε την ευκαιρία να εξασκηθείτε στο γήπεδο γκολφ. Απολαύστε επιπλέον δραστηριότητες αναψυχής, όπως οικολογικές περιηγήσεις, σε κοντινή απόσταση. Βυθιστείτε στη μπανιέρα υδρομασάζ και απολαύστε ένα αναζωογονητικό κολύμπι στην εξωτερική πισίνα. Επίσης, το Makai Club Vacation Resort by Resort Stay διαθέτει χώρο για πικνίκ και κήπο.

Διαθέτει το Makai Club Vacation Resort by Resort Stay κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα που περιλαμβάνει βραστήρα για καφέ/τσάι, σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά και ψυγείο.

Διαθέτει το Makai Club Vacation Resort by Resort Stay εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνει επιπλωμένη βεράντα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Makai Club Vacation Resort by Resort Stay;

Το Makai Club Vacation Resort by Resort Stay απέχει μόλις 6 λεπτ. με τα πόδια από Λέσχη Γκολφ Princeville Makai και 11 λεπτ. με τα πόδια από Ποταμός Χαναλέι.