Park Motel

Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Μοτέλ στο κέντρο της πόλης - Hope

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Hope) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Park Motel). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Σχόλια

8,4 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (8)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Μηχάνημα αυτόματης πώλησης
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Χώρος για πικνίκ
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Κήπος
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
Η τρέχουσα τιμή είναι 70 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
16 Οκτ - 17 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 6 από 6 δωμάτια

Family Σουίτα, Περισσότερα από 1 Κρεβάτια, Μπάνιο στο δωμάτιο, Θέα στο Βουνό

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 6 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια και 1 Queen Κρεβάτι

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double), 2 Queen Κρεβάτια, Μη Καπνιστών, Θέα στο Βουνό

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(9 σχόλια)
  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια

Deluxe Μονόκλινο Δωμάτιο, Μη Καπνιστών, Θέα στο Βουνό

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(6 σχόλια)
  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Standard Μονόκλινο Δωμάτιο, 1 Queen Κρεβάτι, Μη Καπνιστών, Θέα στο Βουνό

9,2 στα 10
Θαυμάσιο
(11 σχόλια)
  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Σουίτα, 2 Queen Κρεβάτια, Κουζίνα, Ισόγειο

  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια

Standard Δωμάτιο, 1 Queen Κρεβάτι

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
832 4 Ave, Hope, BC, V0X1L2

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πάρκο Memorial Park - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.1 χλμ.
  • Περίπατος Τέχνης - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Δημαρχείο του Ντίστρικτ οβ Χόουπ - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Κέντρο Αναψυχής του Χόουπ εντ Ντίστρικτ - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Λέσχη Γκολφ Χόουπ - 18 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Άμποτσφορντ, Βρετανική Κολούμπια (YXX-Διεθνές Αεροδρόμιο του Άμποτσφορντ) - 66 λεπτά με το αυτοκίνητο, 92,2 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο του Βανκούβερ (Yvr) - 118 λεπτά με το αυτοκίνητο, 157,9 χλμ.
  • Βανκούβερ, Βρετανική Κολούμπια (CXH-Βάση Υδροπλάνων Λιμένα του Βανκούβερ) - 119 λεπτά με το αυτοκίνητο, 152,7 χλμ.
  • Σταθμός του Αγκάσιζ - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο, 33 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪McDonald's - ‬13 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Starbucks - ‬15 λεπτά με τα πόδια
  • ‪7-Eleven - ‬19 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Tim Hortons - ‬11 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Home Restaurant - ‬15 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Park Motel

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Hope) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Park Motel). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 19 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 21
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 10:00 π.μ. έως 10:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 21 ετών
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in κατά τη διάρκεια των ανοιξιάτικων διακοπών είναι 21 ετών

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Πολύγλωσσο προσωπικό

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Χώρος για πικνίκ
  • Τζάκι στο λόμπι

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Συνδυασμός ντουζιέρας/μπανιέρας
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Πρόσβαση μέσω εξωτερικών διαδρόμων

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Όλοι οι επισκέπτες που διαμένουν σε δωμάτια του ξενοδοχείου θα πρέπει να έχουν δηλωθεί στο ξενοδοχείο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Park Motel Hope
Park Motel Hope
Park Motel Motel
Park Motel Motel Hope

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Park Motel δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Park Motel) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Park Motel);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Park Motel);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Park Motel);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Park Motel και στη γύρω περιοχή;

Το Park Motel διαθέτει χώρο για πικνίκ και κήπο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Park Motel;

Το Park Motel βρίσκεται στην καρδιά της πόλης (Hope), μόλις 1 λεπτ. με τα πόδια από Πάρκο Memorial Park και 2 λεπτ. με τα πόδια από Δημαρχείο του Ντίστρικτ οβ Χόουπ.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Park Motel

8,4

Πολύ καλό

8,8

Καθαριότητα

7,2

Τοποθεσία

8,8

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

8,2

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Good clean basic motel room, better than most in Hope BC. Great location downtown and away from the highways. Will stay again.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Für ein Motel war es ziemlich modern und sauber. Für einen Zwischenstopp sehr gut. Würden wieder kommen.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Basic accommodations - quiet and safe area.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice clean room. Good value.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice budget motel, renovated, close to everything , very good value
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

We had a great time staying at the Park Motel!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great place to stay, very reasonable!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Close to shopping and restaurants
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Easy parking, friendly staff, clean rooms
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Good location relative to restaurants, groceries and other services as well as car charging stations close by.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean, good bed, beautiful location
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fräscht ställe med trevligt folk
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Spent one night here - check in was super quick, room was large and very clean.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

I was very surprised by this place, our room was nice and clean and it was very roomy, The beds were very comfortable and l would definitely stay here again
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Really nice room very clean, great staff 👍
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Perfect for what we needed. Not fancy but was clean and safe for the night. Would stay again!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very nice property. Clean and was perfect for us for the overnight.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Very spacious clean room.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Somewhat surprising to see beds on wheels! They roll around when you move. For 211 a night, I expected a bit better. But the location is good, very close to the downtown area.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Enjoyed our stay here, the rooms were decently clean and the staff was great. Will stay here again.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Room was clean, staff were friendly.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Despite this hotel being
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

clean room good location
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

It is nice for overnight on a long trip.to start if you come from the Inland.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

clean room parking by room good for transit