Enping Jinzhou Holiday Hotel

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο με health club - Jiangmen

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Jiangmen) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Enping Jinzhou Holiday Hotel). Άλλες παροχές περιλαμβάνουν health club και κήπο.

Δημοφιλείς παροχές

  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Γυμναστήριο
  • Φροντίδα παιδιών

Βασικές παροχές (8)

  • Δωρεάν παραλαβή από το αεροδρόμιο
  • Health club
  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Room service
  • Μπέιμπι-σίτινγκ
  • Κήπος
  • Καταστήματα δώρων/περίπτερα με εφημερίδες
  • Χώρος για πικνίκ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 6 από 6 δωμάτια

Boutique Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Boutique Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Executive One-bedroom Suite

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Deluxe Single Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Deluxe Twin Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Earl Suite Two-Bedroom One-Living Room

  • Για 6 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια και 1 Διπλό Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
No. 15, Building 2, Jinzhou Huacheng,, No. 7 Wenquan Road, Enping, Jiangmen, Guangdong

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πρώην Κατοικία του Τζενγκ Τζινμπό - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.5 χλμ.
  • Ζωολογικός Κήπος Ζουτόνγκ - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.9 χλμ.
  • Αθλητικό Κέντρο Ενπίνγκ - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.6 χλμ.
  • Μουσείο Enping - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.0 χλμ.
  • Φοίνιξ Έκο-παραντάις - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο - 14.7 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ζουχάι (ZUH-Jinwan) - 126 λεπτά με το αυτοκίνητο, 184,9 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Μπαϊγιούν (Can) - 144 λεπτά με το αυτοκίνητο, 214,5 χλμ.
  • Δωρεάν λεωφορειάκι από το αεροδρόμιο προς το ξενοδοχείο

Εστιατόρια

  • ‪浩品点心专家(锦江国际广场店) - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪椰小凤·椰子鸡(恩城锦江国际广场店) - ‬7 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Pizza Hut 必胜客 - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪大观园沙煲香饭 - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪银星大酒店 - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Enping Jinzhou Holiday Hotel

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Jiangmen) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Enping Jinzhou Holiday Hotel). Άλλες παροχές περιλαμβάνουν health club και κήπο.

Με μια ματιά

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Παιδιά

    • Μπέιμπι-σίτινγκ

Χώρος στάθμευσης

    • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα (ισχύουν τέλη)

Μεταφορές

    • Δωρεάν παραλαβή από το αεροδρόμιο

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Υπηρεσίες μπέιμπι-σίτινγκ

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Χώρος για πικνίκ
  • Health club

Τέλη και πολιτικές

Στάθμευση

  • Με επιπλέον χρέωση προσφέρεται στάθμευση χωρίς παρκαδόρο

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Enping Jinzhou Holiday Hotel Jiangmen
Enping Jinzhou Holiday Jiangmen
Enping Jinzhou Holiday
Enping Jinzhou Jiangmen
Enping Jinzhou Hotel Jiangmen
Enping Jinzhou Holiday Hotel Hotel
Enping Jinzhou Holiday Hotel Jiangmen
Enping Jinzhou Holiday Hotel Hotel Jiangmen

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Enping Jinzhou Holiday Hotel);

Ναι, διατίθεται στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος (ισχύουν χρεώσεις).

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (Enping Jinzhou Holiday Hotel);

Ναι, προσφέρεται δωρεάν λεωφορειάκι παραλαβής από το αεροδρόμιο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Enping Jinzhou Holiday Hotel και στη γύρω περιοχή;

Το Enping Jinzhou Holiday Hotel διαθέτει κέντρο ευεξίας/γυμναστήριο, χώρο για πικνίκ καθώς και κήπο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Enping Jinzhou Holiday Hotel;

Το Enping Jinzhou Holiday Hotel βρίσκεται μόλις 5-λεπτ. με τα πόδια από Μουσείο Enping.