Motel 6 Merritt BC

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο με 2 εστιατόρια και μπαρ/lounge - Merritt

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Motel 6 Merritt BC) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Merritt). Για να πάρουν κάτι να φάνε, οι επισκέπτες μπορούν να πάνε σε αυτό το εστιατόριο (Mughal Garden), ένα από τα 2 εστιατόρια που λειτουργούν, το οποίο σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό.

Σχόλια

6,2 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός
  • Μπαρ

Βασικές παροχές (4)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • 2 εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστό υπνοδωμάτιο
  • Premium τηλεοπτικά κανάλια
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια
Η τρέχουσα τιμή είναι 107 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
18 Σεπ - 19 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Deluxe Δωμάτιο, 1 Queen Κρεβάτι, Μη Καπνιστών, Ψυγείο & Φούρνος Μικροκυμάτων

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δωμάτιο, 2 Διπλά Κρεβάτια, Μη Καπνιστών, Ψυγείο & Φούρνος Μικροκυμάτων

  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Σουίτα, 2 Queen Κρεβάτια, Μη Καπνιστών, Κουζινούλα

  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια, Μη Καπνιστών, Κουζινούλα

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
2350 Voght Street, Merritt, BC, V1K 1H2

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Baillie House - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Νίκολα Βάλεϊ Μεμόριαλ Αρίνα - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Δημαρχείο Merritt - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Κέντρο Τέχνης Κοιλάδας Nicola - 4 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Μουσείο και Αρχεία Νίκολα Βάλεϊ - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.2 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Κάμλουπς, Βρετανική Κολούμπια (YKA) - 70 λεπτά με το αυτοκίνητο, 102,6 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Tim Hortons - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪A&W Restaurant - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪McDonald's - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Starbucks - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Kekuli Cafe - ‬6 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Motel 6 Merritt BC

  • Αυτό το κατάλυμα (Motel 6 Merritt BC) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Merritt). Για να πάρουν κάτι να φάνε, οι επισκέπτες μπορούν να πάνε σε αυτό το εστιατόριο (Mughal Garden), ένα από τα 2 εστιατόρια που λειτουργούν, το οποίο σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 25 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Ένα παιδί (17 ετών και κάτω) μπορεί να φιλοξενηθεί δωρεάν, όταν διαμένει στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια
    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν πρόσβαση σε ασύρματο και ενσύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • 2 εστιατόρια
  • Μπαρ/lounge

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο

Εγκαταστάσεις

  • Αποβάθρα

Προσβασιμότητα

  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη
  • Premium καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Βαθιά μπανιέρα
  • Συνδυασμός ντουζιέρας/μπανιέρας
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν Wi-Fi και ενσύρματο ίντερνετ
  • Τηλέφωνο

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Ειδικά χαρακτηριστικά

Γεύματα

Mughal Garden - Αυτό το μέρος (εστιατόριο) σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ποτά στο μπαρ. Ανοιχτό καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται μόνο μετρητά.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Merritt Desert
Merritt Desert Inn Hotel
Merritt Desert Inn Merritt
Merritt Desert Inn Hotel Merritt

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Motel 6 Merritt BC);

Ναι, το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Motel 6 Merritt BC);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Motel 6 Merritt BC);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 3:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Motel 6 Merritt BC) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχουν 2 εστιατόρια στο κατάλυμα.

Διαθέτει το κατάλυμα Motel 6 Merritt BC δωμάτια με ιδιωτικές μπανιέρες υδρομασάζ;

Ναι, κάθε δωμάτιο διαθέτει βαθιά μπανιέρα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Motel 6 Merritt BC;

Το Motel 6 Merritt BC απέχει μόλις 3 λεπτ. με τα πόδια από Νίκολα Βάλεϊ Μεμόριαλ Αρίνα και 4 λεπτ. με τα πόδια από Δημαρχείο Merritt.