Ενοικιαζόμενο για διακοπές
Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown
Κατηγορία καταλύματος: 3
Κατάλυμα με κουζίνα, κοντά σε Falls Park on the Reedy (πάρκο)
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown





Αυτό το κατάλυμα (αγροικία) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Falls Park on the Reedy (πάρκο) και Στάδιο Bon Secours Wellness Arena. Τα καταλύματα προσφέρουν μπόνους όπως πλυντήρια και φούρνους μικροκυμάτων.
Σχόλια
8,08,0 στα 10
Πολύ καλό
Ολόκληρο σπίτι
3 υπνοδωμάτια2 μπάνιαΓια 6 άτομα
Δημοφιλείς παροχές
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Χώρος lounge
Βασικές παροχές (1)
Βασικές παροχές (1)
- Κλιματισμό
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)
- 3 υπνοδωμάτια
- Κουζίνα
- Ιδιωτικό μπάνιο
- Σαλόνι
- Τηλεόραση
- Μπανιέρα ή ντουζιέρα
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

Mint House Greenville Downtown by Kasa
Γκρίνβιλ Ντάουνταουν
Mint House Greenville Downtown by Kasa
Γκρίνβιλ Ντάουνταουν
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 881 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
881 σχόλια
Η τιμή είναι 109 €
109 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
30 Αυγ - 31 Αυγ

Urban Boutique Hotel, BW Signature Collection
Greenville
Urban Boutique Hotel, BW Signature Collection
Greenville
- Δωρεάν πρωινό
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 1.001 σχόλια
8,0
Πολύ καλό
1.001 σχόλια
Η τιμή είναι 69 €
69 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
6 Σεπ - 7 Σεπ

Holiday Inn Express & Suites Greenville - Taylors by IHG
Greenville
Holiday Inn Express & Suites Greenville - Taylors by IHG
Greenville
- Πισίνα
- Δωρεάν πρωινό
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 753 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
753 σχόλια
Η τιμή είναι 100 €
100 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Quality Inn & Suites Greenville near downtown
Greenville
Quality Inn & Suites Greenville near downtown
Greenville
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Γυμναστήριο
7.0 στα 10, Καλό, 781 σχόλια
7,0
Καλό
781 σχόλια
Η τιμή είναι 67 €
67 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
20 Σεπ - 21 Σεπ

Sleep Inn at Greenville Convention Cente
Greenville
Sleep Inn at Greenville Convention Cente
Greenville
- Δωρεάν πρωινό
- Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 1.000 σχόλια
8,0
Πολύ καλό
1.000 σχόλια
Η τιμή είναι 64 €
64 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

stayAPT Suites Greenville-Haywood Mall
Greenville
stayAPT Suites Greenville-Haywood Mall
Greenville
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 228 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
228 σχόλια
Η τιμή είναι 112 €
112 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
29 Αυγ - 30 Αυγ

Tanglewood Inn
Greenville
Tanglewood Inn
Greenville
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Μη καπνιστών
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 13 σχόλια
10
Εξαιρετικό
13 σχόλια
Η τιμή είναι 152 €
152 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
30 Αυγ - 31 Αυγ

Super 8 by Wyndham Piedmont Greenville Area
Piedmont
Super 8 by Wyndham Piedmont Greenville Area
Piedmont
- Δωρεάν πρωινό
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
5.8 στα 10, 349 σχόλια
5,8
349 σχόλια
Η τιμή είναι 64 €
64 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Ideally Located 'penne Place' w/ Deck & Grill
Greenville
Ideally Located 'penne Place' w/ Deck & Grill
Greenville
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Candlewood Suites Greenville by IHG
Greenville
Candlewood Suites Greenville by IHG
Greenville
- Πισίνα
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.8 στα 10, Άριστο, 283 σχόλια
8,8
Άριστο
283 σχόλια
Η τιμή είναι 95 €
95 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
4 Σεπ - 5 Σεπ
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή
Greenville, SC
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Διαδρομή Λαγού του Βάλτου - 9 λεπτά με τα πόδια - 0.8 χλμ.
- Πάρκο Unity - 20 λεπτά με τα πόδια - 1.7 χλμ.
- Bi Lo Center - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.1 χλμ.
- Falls Park on the Reedy (πάρκο) - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.1 χλμ.
- Στάδιο Bon Secours Wellness Arena - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.4 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Γκρίνβιλ, Νότια Καρολίνα (GSP-Διεθνές Αεροδρόμιο Greenville-Spartanburg) - 26 λεπτά με το αυτοκίνητο, 25,8 χλμ.
- Σταθμός του Γκρίνβιλ - 23 λεπτά περπάτημα, 1,9 χλμ.
Εστιατόρια
- Swamp Rabbit Cafe & Grocery - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο
- McDonald's - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Starbucks - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Dairy Queen - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Woodside Bistro - 9 λεπτά με τα πόδια
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown
- Αυτό το κατάλυμα (αγροικία) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Falls Park on the Reedy (πάρκο) και Στάδιο Bon Secours Wellness Arena. Τα καταλύματα προσφέρουν μπόνους όπως πλυντήρια και φούρνους μικροκυμάτων.
Με μια ματιά
Μέγεθος καταλύματος
- Ιδιωτική αγροικία
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
- Διατίθεται ανέπαφο check-in
- Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
- Διατίθεται ανέπαφο check-out
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Η τοποθεσία του check-in δεν είναι ίδια με την τοποθεσία του καταλύματος. Για να κάνετε check-in, πηγαίνετε στη διεύθυνση: [apartment]
- Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κα τάλυμα για πληροφορίες σχετικά με το check-in.
- Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 48 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
Χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
- Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε κοντινή απόσταση
Άλλες πληροφορίες
- Κατάλυμα για μη καπνίζοντες
Παροχές καταλύματος
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Στάθμευση και μετακινήσεις
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος
- Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος
Κουζίνα
- Μαγειρική εστία
- Φούρνος μικροκυμάτων
- Φούρνος
- Πλυντήριο πιάτων
- Χαρτοπετσέτες
- Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
Υπνοδωμάτια
- 3 υπνοδωμάτια
- Παρέχονται κλινοσκεπάσματα
Μπάνια
- 2 μπάνια
- Μπανιέρα ή ντουζιέρα
Κύριοι χώροι
- Σαλόνι
Ψυχαγωγία
- Τηλεόραση
Υπηρεσίες πλυντηρίου
- Πλυντήριο
Άνεση
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια
Προσβασιμότητα
- Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν
Παροχές ασφαλείας
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα)
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
Τέλη και πολιτικές
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος N/A-Greenville County doesn't require a bus. lic;screen shot of main GVL county page
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Επίσης γνωστό ως
Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown Cottage
Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown Greenville
Συχνές ερωτήσεις
Προσφέρει το Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;
Ναι, το κατάλυμα (Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία);
Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (αγροικία);
Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία);
Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.
Διαθέτει το Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown κουζίνα ή μικρή κουζίνα;
Ναι, υπάρχει κουζίνα και περιλαμβάνει σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά και φούρνο μικροκυμάτων.
Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown;
Το Charming Greenville Home w/ Yard: 3 Mi to Downtown απέχει μόλις 10 λεπτ. με τα πόδια από Διαδρομή Λαγού του Βάλτου και 17 λεπτ. με τα πόδια από Πάρκο Unity.