Best World Vision

Κατηγορία καταλύματος: 3
Υπάρχει ξενοδοχείο σε βολική απόσταση από: Παραλία Λαμάι

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Best World Vision), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Chaweng και Παραλία Τσάουενγκ Νόι. Προσφέρονται γυμναστήριο και σάουνα, ενώ οι ανέσεις μέσα στο δωμάτιο περιλαμβάνουν ψυγεία και φούρνους μικροκυμάτων.

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Κλιματισμός
  • Γυμναστήριο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Βασικές παροχές (10)

  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Γυμναστήριο
  • Σάουνα
  • Φροντίδα παιδιών
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Βεράντα
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Κομμωτήριο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Φροντίδα παιδιών με επίβλεψη
  • Κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ιδιωτική πισίνα
  • Ξεχωριστή τραπεζαρία
  • Κήπος

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζεται 1 από 1 δωμάτιο

Best World Vision

  • Θέα στο βουνό
  • Για 20 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
6/80 Moo 3, Chaweng Noi, Koh Samui, Surat Thani Province, 84140

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Καταφύγιο Ελεφάντων Σαμούι Τσαουένγκ Νόι - 10 λεπτά με τα πόδια - 0.9 χλμ.
  • Βασιλική Λέσχη Γκολφ και Εξοχική Λέσχη Samui - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Παραλία Τσάουενγκ Νόι - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.3 χλμ.
  • Παραλία Chaweng - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.4 χλμ.
  • Παραλία Λαμάι - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.7 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Σαμούι (USM) - 26 λεπτά με το αυτοκίνητο, 9,1 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο

Εστιατόρια

  • ‪Kiree - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Mekong Fusion - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Blue Monkey Bar - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Noree - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Siam - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Best World Vision

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Best World Vision), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Chaweng και Παραλία Τσάουενγκ Νόι. Προσφέρονται γυμναστήριο και σάουνα, ενώ οι ανέσεις μέσα στο δωμάτιο περιλαμβάνουν ψυγεία και φούρνους μικροκυμάτων.

Με μια ματιά

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στο κατάλυμα μέσω ιδιωτικής εισόδου.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Παιδιά

    • Φροντίδα παιδιών με επίβλεψη

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Πρωινό διαθέσιμο (με χρέωση)

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Φροντίδα παιδιών με επίβλεψη

Υπηρεσίες

  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Κομμωτήριο

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Γυμναστήριο
  • Σάουνα

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός και θέρμανση
  • Ανεμιστήρας
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Τι θα απολαύσετε

  • Ιδιωτική πισίνα
  • Μπαλκόνι
  • Ξεχωριστές τραπεζαρίες

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Smartphone
  • Τηλέφωνο

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Κουζίνα
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος
  • Φρυγανιέρα
  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Τραπεζαρία

Τέλη και πολιτικές

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Απαιτούνται κρατήσεις για θεραπείες σπα, οι οποίες μπορούν να γίνουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα πριν την άφιξη στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης

Πολιτικές

Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και ανιχνευτής καπνού.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Best World Vision Hotel
Best World Vision Koh Samui
Best World Vision Hotel Koh Samui

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Best World Vision);

Ναι, θα βρείτε ιδιωτική πισίνα.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Best World Vision);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 2:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Best World Vision και στη γύρω περιοχή;

Το Best World Vision διαθέτει ιδιωτικές πισίνες, σάουνα, γυμναστήριο και κήπο.

Διαθέτει το Best World Vision δωμάτια εξοπλισμένα με κουζίνες ή μικρές κουζίνες;

Ναι, υπάρχει διαθέσιμη κουζίνα σε κάθε δωμάτιο που περιλαμβάνει βραστήρα για καφέ/τσάι, φρυγανιέρα και σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά.

Διαθέτει το Best World Vision εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει ιδιωτική πισίνα και μπαλκόνι.