Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam

Κατηγορία καταλύματος: 5 και άνω
Ξενώνας πολυτελείας δίπλα σε γήπεδο γκολφ - Λ'Ιλ-Αντάμ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam), που βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Λ'Ιλ-Αντάμ). Οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi και το δωρεάν πλήρες πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 10:30 π.μ..

Σχόλια

10 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών
  • Σημείο φόρτισης ηλεκτρικού οχήματος

Βασικές παροχές (7)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κήπος
  • Κοινόχρηστο σαλόνι
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Φούρνος μικροκυμάτων σε κοινόχρηστο χώρο
  • Ψυγείο σε κοινόχρηστο χώρο
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Premium τηλεοπτικά κανάλια
  • Κήπος
  • Επιπλωμένο μπαλκόνι ή βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας

Γιατί αγαπάμε αυτό το κατάλυμα

Συμπεριλαμβάνεται πρωινό
Ξυπνήστε με ένα χορταστικό ξεκίνημα σε αυτόν τον ξενώνα. Το δωρεάν πλήρες πρωινό δημιουργεί την ιδανική ατμόσφαιρα για συναρπαστικές μέρες που έρχονται.
Ονειρική όαση ύπνου
Ονειρευτείτε βαθύτερα με σεντόνια από αιγυπτιακό βαμβάκι και κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας σε στρώματα με επίστρωμα pillow-top. Βρείτε ηρεμία σε επιμελημένα δωμάτια με κουρτίνες συσκότισης.

Επιλογές δωματίων

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Αίθριο, Θέα στον Κήπο

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • Θέα στον κήπο
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Θέα στο Πάρκο

  • Θέα στο πάρκο
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
15 bis Rue Martel, L'Isle-Adam, Val-d'Oise, 95290

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Περιφερειακό Φυσικό Πάρκο του Γαλλικού Vexin - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Σταντ Ντε Φρανς (Στάδιο) - 43 λεπτά με το αυτοκίνητο - 39.2 χλμ.
  • Λα Ντεφάνς - 48 λεπτά με το αυτοκίνητο - 43.5 χλμ.
  • Ηλύσια Πεδία - 58 λεπτά με το αυτοκίνητο - 43.7 χλμ.
  • Αψίδα του Θριάμβου (8ο) - 58 λεπτά με το αυτοκίνητο - 43.7 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Ρουασί-Σαρλ Ντε Γκολ (Cdg) - 37 λεπτά με το αυτοκίνητο, 40,5 χλμ.
  • Παρίσι (BVA - Μποβέ) - 42 λεπτά με το αυτοκίνητο, 50,2 χλμ.
  • Αεροδρόμιο Ορλί (Ory) - 86 λεπτά με το αυτοκίνητο, 57,3 χλμ.
  • Σταθμός Butry-sur-Oise Valmondois - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο, 4,2 χλμ.
  • Σταθμός Champagne-sur-Oise - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο, 4,8 χλμ.
  • Σταθμός Parmain L'Isle-Adam-Parmain - 10 λεπτά περπάτημα, 0,8 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪McDonald's - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Le Balto - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Le Relais des Peintres - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Palais d'Auvers - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Le Handi - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam

  • Αυτό το κατάλυμα (Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam), που βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Λ'Ιλ-Αντάμ). Οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi και το δωρεάν πλήρες πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 10:30 π.μ..

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 2 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 4:00 μ.μ. έως 10:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα
    • Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε απόσταση περίπου 100 μέτρων
    • Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πλήρες πρωινό καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Κοινόχρηστος φούρνος μικροκυμάτων
  • Κοινόχρηστο ψυγείο

Τι να κάνετε

  • Ενοικιάσεις ποδηλάτων σε κοντινή απόσταση
  • Οικολογικές περιηγήσεις
  • Μαθήματα γκολφ σε κοντινή απόσταση
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση
  • Ιππασία σε κοντινή απόσταση
  • Περιηγήσεις με καραβάκι σε κοντινή απόσταση
  • Μαρίνα σε κοντινή απόσταση

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Πακέτο για ρομαντική διαμονή

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Κήπος
  • Κοινόχρηστο καθιστικό
  • Δίπλα σε γήπεδο γκολφ
  • Χώρος στάθμευσης ποδηλάτων
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Προσβασιμότητα

  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Ξύλινο δάπεδο στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση 38 ιντσών
  • Premium δορυφορικά κανάλια
  • Netflix
  • Υπηρεσίες streaming

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με ψύξη και κλιματισμός με θέρμανση
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Βραστήρας νερού
  • Μπουρνούζια και παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Κατάλογος επιλογής μαξιλαριών
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Ανώστρωμα

Τι θα απολαύσετε

  • Επιπλωμένο μπαλκόνι/βεράντα
  • Μοναδική επίπλωση και διακόσμηση

Φρεσκαριστείτε

  • 2 μπάνια
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Χώρος εργασίας για λάπτοπ
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές))
  • Προσαρμογείς πρίζας/φορτιστές

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Καταψύκτης
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Κοινόχρηστη κουζίνα
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος
  • Φρυγανιέρα
  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Πλυντήριο πιάτων
  • Χαρτοπετσέτες

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο
  • Παρέχονται οικολογικά καθαριστικά προϊόντα
  • Είσοδος με κλειδί μέσω κινητού

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 2.37 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση. Ο φόρος αυτός δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 18 έτη.

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Αυτό το ξενοδοχείο είναι κλειστό από 23 Ιουλίου 2026 έως 31 Μαΐου 2028 (οι ημερομηνίες ενδέχεται να μεταβληθούν).

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 1000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Είναι το Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam ανοιχτό την τρέχουσα περίοδο;

Αυτό το ξενοδοχείο είναι κλειστό από 23 Ιουλίου 2026 έως 31 Μαΐου 2028 (οι ημερομηνίες ενδέχεται να μεταβληθούν).

Προσφέρει το Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam);

Δυστυχώς όχι, αλλά υπάρχει δωρεάν χώρος στάθμευσης σε κοντινή απόσταση.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam και στη γύρω περιοχή;

Διασκεδάστε με δραστηριότητες, όπως ποδηλασία, περιηγήσεις με καραβάκι και ψάρεμα. Μην παραλείψετε να εξασκηθείτε στο γκολφ σε ένα από τα κοντινά γήπεδα. Απολαύστε επιπλέον δραστηριότητες αναψυχής, όπως οικολογικές περιηγήσεις, σε κοντινή απόσταση. Επίσης, το Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam διαθέτει κήπο.

Διαθέτει το Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει επιπλωμένο μπαλκόνι ή αίθριο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam;

Το Nouveau - En plein centre de l'Isle Adam βρίσκεται στην καρδιά της πόλης (Λ'Ιλ-Αντάμ), μόλις 10 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός Parmain L'Isle-Adam-Parmain και 8 λεπτ. με τα πόδια από Περιφερειακό Φυσικό Πάρκο του Γαλλικού Vexin.