Ενοικιαζόμενο για διακοπές
Bahiban 404 in Nayarit
Κατηγορία καταλύματος: 2
Διαμέρισμα στην παραλία - Λα Κρους ντε Ουανακάξτλε
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Bahiban 404 in Nayarit





Σε αυτό το κατάλυμα (Bahiban 404 in Nayarit), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πλάγια Μπουκερίας και Όρμος Banderas.
Ολόκληρο διαμέρισμα
3 υπνοδωμάτια3 μπάνιαΓια 6 άτομα
Δημοφιλείς παροχές
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Χώρος lounge
Βασικές παροχές (2)
Βασικές παροχές (2)
- 6 διαμερίσματα
- Στην παραλία
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (4)
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (4)
- 3 υπνοδωμάτια
- Ιδιωτικό μπάνιο
- Σαλόνι
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τ η διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

Tizate Sea Sanctuary by Monyxbnb
La Cruz de Huanacaxtle
Tizate Sea Sanctuary by Monyxbnb
La Cruz de Huanacaxtle
- Πισίνα
- Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Park Life Tizate
Nuevo Nayarit
Park Life Tizate
Nuevo Nayarit
- Κουζίνα
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
6.8 στα 10, 3 σχόλια
6,8
3 σχόλια
Η τιμή είναι 152 €
152 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
12 Σεπ - 13 Σεπ
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή

La Cruz de Huanacaxtle, NAY
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Πλάγια Μπουκερίας - 15 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.
- Πλατεία La Cruz - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
- Μαρίνα Marina Riviera Nayarit at La Cruz - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.9 χλμ.
- Κυριακάτικη Αγορά La Cruz - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.9 χλμ.
- Ελ Τίγρε Γκολφ στο Παράδεισο Βίλατζ - 18 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.5 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Διεθνές Λεωφορείο Gustavo Diaz Ordaz) - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο, 39,4 χλμ.
Εστιατόρια
- La peska - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Iguanacaxtle Restaurante - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Cevicheria La Cruz - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Mariscos García - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Osos Oyster Bar - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Bahiban 404 in Nayarit
- Σε αυτό το κατάλυμα (Bahiban 404 in Nayarit), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πλάγια Μπουκερίας και Όρμος Banderas.
Με μια ματιά
Μέγεθος καταλύματος
- 6 διαμερίσματα
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 5:00 μ.μ.
- Ελάχιστη ηλικία για check-in: 25
- Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
- Διατίθεται ανέπαφο check-out
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα για πληροφορίες σχετικά με το check-in.
- Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαί ωση κράτησης
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
- Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 25 ετών
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνε τ στους κοινόχρηστους χώρους
Χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
- Ο χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα είναι προσβάσιμος με αναπηρικό καροτσάκι
- Διατίθεται γκαράζ στο κατάλυμα
- Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο
Παροχές καταλύματος
Παραλία
- Στην παραλία
Πισίνα/Σπα
- Κοινόχρηστη πισίνα
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Στάθμευση και μετακινήσεις
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης προσβάσιμος με αναπηρικό καροτσάκι
- Οι επιλογές στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος περιλαμβάνουν γκαράζ
- Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο
Κύριοι χώροι
- Σαλόνι
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια
Προσβασιμότητα
- Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επι κοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
- Χωρίς ασανσέρ
- Χώρος στάθμευσης προσβάσιμος για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
- Διαθέσιμα αναπηρικά καροτσάκια στον χώρο του καταλύματος
Παροχές ασφαλείας
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα)
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
Γενικά
- 6 δωμάτια
Τέλη και πολιτικές
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κ άρτες.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αυτό το κατάλυμα καθαρίζεται επαγγελματικά.
Συμπεριλαμβάνεται υποχρεωτικό τέλος καθαρισμού στην τιμή ενοικίασης αυτού του καταλύματος.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Επίσης γνωστό ως
Bahiban 404 in Nayarit Apartment
Bahiban 404 in Nayarit La Cruz de Huanacaxtle
Bahiban 404 in Nayarit Apartment La Cruz de Huanacaxtle
Συχνές ερωτήσεις
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Bahiban 404 in Nayarit);
Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Bahiban 404 in Nayarit);
Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Οι επιλογές στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος περι λαμβάνουν γκαράζ.
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Bahiban 404 in Nayarit);
Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 5:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Ανέπαφο check-out είναι διαθέσιμο.