Tsai Hang B&B

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Luodong

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Luodong) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Tsai Hang B&B).

Δημοφιλείς παροχές

  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (2)

  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
Η τρέχουσα τιμή είναι 52 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
4 Οκτ - 5 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 5 από 5 δωμάτια

Falmer Double

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Standard Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

VIP Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Superior Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Family Room

  • Για 4 άτομα
  • 3 Queen Κρεβάτια

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
No.87 Section 2 of Zhongshan Road, Yilan, Taiwan, 26561

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Δασικό Πολιτιστικό Πάρκο Λουοντόνγκ - 18 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.
  • Εργοστάσιο Τουρισμού Yilan - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Νυχτερινή Αγορά Luodong - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.
  • Κέντρο Φυσικής Εκπαίδευσης Λουοντόνγκ - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.3 χλμ.
  • Luodong Cultural Factory - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.4 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ταϊπέι (TSA-Σονγκσάν) - 64 λεπτά με το αυτοκίνητο, 65,9 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Ταογιούαν (ΤΡΕ) - 90 λεπτά με το αυτοκίνητο, 108 χλμ.
  • Σταθμός Zhongli της Γουτζιέ - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,5 χλμ.
  • Σταθμός Erjie της Γουτζιέ - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο, 5,1 χλμ.
  • Σταθμός του Λουοντόνγκ - 18 λεπτά περπάτημα, 1,5 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο

Εστιατόρια

  • ‪くら寿司 藏壽司 羅東中山路店 - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪早安吐司 - ‬13 λεπτά με τα πόδια
  • ‪山喜和食 - ‬14 λεπτά με τα πόδια
  • ‪The Roof 190 - ‬11 λεπτά με τα πόδια
  • ‪炭燒呷LOBA滷肉飯小館 - ‬13 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Tsai Hang B&B

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Luodong) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Tsai Hang B&B).

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 5 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μεταφορά από τον σιδηροδρομικό σταθμό. Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα προκειμένου να δώσουν τα στοιχεία της άφιξής τους πριν ταξιδέψουν, χρησιμοποιώντας τα στοιχεία επικοινωνίας που περιλαμβάνονται στην επιβεβαίωση της κράτησης.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Πρωινό διαθέσιμο (με χρέωση)

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2002

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Tsai Hang B&B Hotel
Tsai Hang B&B Yilan
Tsai Hang B&B Hotel Yilan

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Tsai Hang B&B);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Tsai Hang B&B);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Tsai Hang B&B;

Το Tsai Hang B&B βρίσκεται μόλις 20-λεπτ. με τα πόδια από Νυχτερινή Αγορά Luodong.