Hof Van Stayen

Κατηγορία καταλύματος: 3
Ξενοδοχείο με 2 εστιατόρια και μπαρ/lounge - Sint-Truiden

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Hof Van Stayen), που βρίσκεται κοντά σε σταθμό τρένων, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Sint-Truiden). Αφού επισκεφτείτε το γυμναστήριο για να γυμναστείτε, μπορείτε να πάρετε κάτι να φάτε σε ένα από τα 2 εστιατόρια ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Θα βρείτε ακόμη εποχική εξωτερική πισίνα και βεράντα.

Σχόλια

8,8 στα 10
Άριστο

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Γυμναστήριο
  • Μπαρ

Βασικές παροχές (9)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • 2 εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Γυμναστήριο
  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Αποθήκευση αποσκευών

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστό καθιστικό
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Μπανιέρα ή ντουζιέρα
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
Η τρέχουσα τιμή είναι 131 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 5 από 5 δωμάτια

Σουίτα

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια

Luxury Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Δίκλινο Δωμάτιο (Twin), Κλιματισμός

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Elite Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
229 Tiensesteenweg, Sint-Truiden, 3800

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Ζυθοποιείο Wilderen - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.
  • Οινοποιείο Gloire de Duras - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
  • Δημαρχείο Sint-Truiden - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.
  • Αββαείο του Σιντ-Τρουίντεν - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.
  • Εκκλησία Onze Lieve Vrouwe - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Μάαστριχτ (MST-Μάαστριχτ - Άαχεν) - 58 λεπτά με το αυτοκίνητο, 78,2 χλμ.
  • Αερολιμένας των Βρυξελλών (BRU) - 59 λεπτά με το αυτοκίνητο, 57,3 χλμ.
  • Λιέγη (LGG) - 77 λεπτά με το αυτοκίνητο, 52,6 χλμ.
  • Σταθμός του Ζιντ-Τρουίντεν - 15 λεπτά περπάτημα, 1,3 χλμ.
  • Σταθμός του Ezemaal - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο, 14,1 χλμ.
  • Χάσελτ (QHA-Σταθμός του Χάσελτ) - 18 λεπτά με το αυτοκίνητο, 23,5 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Brouwerij & Distilleerderij Wilderen - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Grand Café - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Rest-eau-café - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪De Kanarie - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Zomercafé Leopold - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hof Van Stayen

  • Αυτό το κατάλυμα (Hof Van Stayen), που βρίσκεται κοντά σε σταθμό τρένων, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Sint-Truiden). Αφού επισκεφτείτε το γυμναστήριο για να γυμναστείτε, μπορείτε να πάρετε κάτι να φάτε σε ένα από τα 2 εστιατόρια ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Θα βρείτε ακόμη εποχική εξωτερική πισίνα και βεράντα.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 25 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email εντός 24 ώρες πριν από την άφιξή τους με οδηγίες σχετικά με το check-in. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Πριν την άφιξή σας, πρέπει να κάνετε ηλεκτρονική εγγραφή μέσω ασφαλούς συνδέσμου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ (επιπλέον χρέωση) μεταξύ 6:30 π.μ.–10:00 π.μ. τις καθημερινές και 8:00 π.μ.–11:00 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • 2 εστιατόρια
  • Μπαρ/lounge

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Βεράντα
  • Γυμναστήριο
  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Εμπορικό πολυκατάστημα στον χώρο του καταλύματος

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Τι θα απολαύσετε

  • Ξεχωριστά καθιστικά

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μπανιέρα ή ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο
  • Τοπικοί χάρτες

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ με επιπλέον χρέωση περίπου 23 EUR ανά άτομο

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η εποχική πισίνα είναι ανοιχτή την εξής περίοδο: Απρίλιος - Σεπτέμβριος

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Hof Van Stayen);

Ναι, θα βρείτε εποχική εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hof Van Stayen);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Hof Van Stayen);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hof Van Stayen);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Hof Van Stayen);

Όχι, ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά το ακόλουθο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση Καζίνο Le Vincennes (22 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Hof Van Stayen και στη γύρω περιοχή;

Το Hof Van Stayen διαθέτει εποχική εξωτερική πισίνα και γυμναστήριο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Hof Van Stayen) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχουν 2 εστιατόρια στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hof Van Stayen;

Το Hof Van Stayen βρίσκεται μόλις 6-λεπτ. με τα πόδια από Στάδιο Stadion KSTVV.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Hof Van Stayen

8,8

Άριστο

9,2

Καθαριότητα

9,4

Παροχές

9,2

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,4

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Very good hotel - recommended!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Personeel super vriendelijk alleen lag er nog een bananenschil met vleugjes in de vuilnisbak . Verder alles super
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Het was een beetje zoeken om in te checken. Privéparking gratis, mooie, propere kamer met badkamer. Basic ontbijt maar lekker. Misschien iets van oplossing zoeken om vliegen te vermijden op ontbijtkoeken en beleg(afdekken met handdoek of gesloten koelelementen. Prima verblijf, wij komen terug als we een logement zoeken in st-Truiden.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Prachtig hotel, goed ontbijt.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Hotellet är fint , rent, städat varje dag! Placeringen av hotellet gjör att man kan resa lätt till Namur, Bruxelle!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fantastic stay – highly recommended!

I had a brilliant stay at this hotel and would definitely return. The breakfast was excellent – perfectly cooked eggs and bacon, a great variety of fresh breads and rolls, and loads of pastries to enjoy. I stayed in one of the large farmhouse rooms just across the road from the main hotel (check-in is over there). The room was spacious, clean, and en-suite, with a handy kitchenette (microwave and fridge), good TV channels, and everything I needed. The hotel offers great facilities including a swimming pool, free pool table, table tennis, and table football – perfect for relaxing. The staff were incredibly friendly and helpful, and it’s conveniently located near supermarkets. Free parking is also a big bonus if you’re driving (although I think only for the farmhouse not the main hotel) The only small downside was that weekend breakfast starts at 8am, which is a bit late if you’re an early riser. A 7am option would be ideal. Other than that, it was a comfortable, well-equipped, and great-value stay in a peaceful setting. Highly recommended!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Svømmebasseng og minigolf er ekstra hyggelig med familien. Det er flere spisesteder, butikker og bakeri like ved, som kan være byttig om man vil lage mat på rommet aelv eller gå ut og spise. Kort vei til flyplassen. Veldig god frokost og restaurant på hotellet!
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Overnatting for F1 Belgia Grand Prix

Vi bodde 3 netter på Hof Van Stayen. Her er det gode muligheter for å bade, slappe av og bruke ulike aktiviteter. Vi savnet AC. Merk at det er forskjell på Hof Van Stayen og Hotel Stayen. Godt vedlikeholdt, rent og pent. Veldig store rom! Vi bodde her for å se på F1 på Spa, og det tok litt over en time å kjøre til banen.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό