Ολόκληρο διαμέρισμα
Apartamentos Playa 76
Κατηγορία καταλύματος: 3
Υπάρχει διαμέρισμα σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από: Παραλία Καριουέλα
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Apartamentos Playa 76





Αυτό το κατάλυμα (Apartamentos Playa 76) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Καριουέλα και Μαρίνα της Benalmadena. Όλα τα διαμερίσματα προσφέρουν μπόνους παροχές όπως πλυντήρια, ψυγεία και φούρνους μικροκυμάτων.
Σχόλια
7,67,6 στα 10
Καλό
Δημοφιλείς παροχές
- Μικρή κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Μη καπνιστών
- Ψυγείο
Βασικές παροχές (2)
Βασικές παροχές (2)
- 5 διαμερίσματα μη καπνιζόντων
- Κλιματισμό
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (5)
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (5)
- Μικρή κουζίνα
- Τηλεόραση
- Βραστήρας για καφέ/τσάι
- Κουρτίνες συσκότισης
- Πιστολάκι μαλλιών
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Ρετιρέ, Βεράντα

Ρετιρέ, Βεράντα
- Θέα στην πόλη
- 1 υπνοδωμάτιο
- Για 2 άτομα
- 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Προβολή όλων των φωτογραφ ιών για Family Στούντιο, Μπαλκόνι (2 A)

Family Στούντιο, Μπαλκόνι (2 A)
- Θέα στην πόλη
- 1 υπνοδωμάτιο
- Για 2 άτομα
- 1 Queen Κρεβάτι
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Στούντιο, Βεράντα (2 B)

Στούντιο, Βεράντα (2 B)
- 30 τ.μ.
- 1 υπνοδωμάτιο
- Για 2 άτομα
- 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή

Bulto 76, Torremolinos, Malaga, 29620
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Παραλία Καριουέλα - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
- Πάρκο La Bateria - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
- Παραλία Μπαχοντίγιο - 18 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.
- Πλατεία Νογαλέρα - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.8 χλμ.
- Calle San Miguel - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.2 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Αεροδρόμιο της Μάλαγα (AGP) - 29 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10,3 χλμ.
- Σταθμός του Ελ Πινίγιο - 17 λεπτά περπάτημα, 1,4 χλμ.
- Σταθμός του Τορεμολίνος - 21 λεπτά περπάτημα, 1,7 χλμ.
- Τορρεμολίνος (UTL-Σιδηροδρομικός Σταθμός του Τορρεμολίνος) - 25 λεπτά περπάτημα, 2,1 χλμ.
Εστιατόρια
- Playa Miguel Beach Club - 7 λεπτά με τα πόδια
- El Mojito - 1 λεπτό με τα πόδια
- Sabores Club - 6 λεπτά με τα πόδια
- La Caleta Beach Club - 5 λεπτά με τα πόδια
- Horno Beach Club - 5 λεπτά με τα πόδια
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Apartamentos Playa 76
- Αυτό το κατάλυμα (Apartamentos Playa 76) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Καριουέλα και Μαρίνα της Benalmadena. Όλα τα διαμερίσματα προσφέρουν μπόνους παροχές όπως πλυντήρια, ψυγεία και φούρνους μικροκυμάτων.
Με μια ματιά
Μέγεθος καταλύματος
- 5 διαμερίσματα
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
- Γρήγορο check-out
- Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
- Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
- Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in και πληροφορίες για το lockbox. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
- Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
- Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
- Η ελάχιστη ηλικία για check-in κατά τη διάρκεια των ανοιξιάτικων διακοπών είναι 18 ετών
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
Χώρος στάθμευσης
- Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα
Άλλες πληροφορίες
- Κατάλυμα για μη καπνίζοντες
Παροχές καταλύματ ος
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Στάθμευση και μετακινήσεις
- Δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα
Μικρή κουζίνα
- Ψυγείο
- Μαγειρική εστία
- Φούρνος μικροκυμάτων
- Μηχανή εσπρέσο
- Βραστήρας νερού
- Φρυγανιέρα
- Βραστήρας για καφέ/τσάι
- Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
Υπνοδωμάτια
- Παρέχονται κλινοσκεπάσματα
Μπάνια
- Ντουζιέρα
- Παρέχονται πετσέτες
- Πιστολάκι μαλλιών
Ψυχαγωγία
- Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη με καλωδιακά κανάλια
Υπηρεσίες πλυντηρίου
- Πλυντήριο
Χώροι εργασίας
- Χώρος εργασίας για λάπτοπ
Άνεση
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια
Προσβασιμότητα
- Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
- Χωρίς ασανσέρ
- Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας
- Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
- Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν
Υπηρεσίες και ανέσεις
- Χρηματοκιβώτιο
- Τοπικοί χάρτες
- Σίδερο/σιδερώστρα
- Κουρτίνες συσκότισης
- Δεν παρέχεται υπηρεσία οροφοκομίας
Παροχές ασφαλείας
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα)
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
- Πυροσβεστήρας
- Κουτί πρώτων βοηθειών
- Σύστημα ασφαλείας
Γενικά
- 5 δωμάτια
Τέλη και πολιτικές
Υποχρεωτικά τέλη
Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
- Τέλος καθαριότητας: 85 EUR ανά κατάλυμα, ανά διαμονή
Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
- Τα κρεβατάκια για μωρά προσφέρονται για 10.0 EUR ανά ημέρα
- Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με αυτό το κατάλυμα εκ των προτέρων, για να κλείσουν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Όλοι οι επισκέπτες που διαμένουν σε δωμάτια του ξενοδοχείου θα πρέπει να έχουν δηλωθεί στο ξενοδοχείο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, σύστημα ασφαλείας και κουτί πρώτων βοηθειών.
Το όνομα που εμφανίζεται στην πιστωτική κάρτα που χρησιμοποιείται κατά το check-in για την πληρωμή επιπλέον χρεώσεων πρέπει να είναι το κύριο όνομα στην κράτηση του δωματίου.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 1000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα καθαρίζεται επαγγελματικά.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος CTC-2017094723, ctc-2017093478
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Επίσης γνωστό ως
Apartamentos Playa 76 Apartment Torremolinos
Apartamentos Playa 76 Torremolinos
Apartamentos 76 Torremolinos
Apartamentos 76 Torremolinos
Apartamentos Playa 76 Apartment
Apartamentos Playa 76 Torremolinos
Apartamentos Playa 76 Apartment Torremolinos
Συχνές ερωτήσεις
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Apartamentos Playa 76);
Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Apartamentos Playa 76);
Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Apartamentos Playa 76).
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Apartamentos Playa 76);
Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Γρήγορο check-out είναι διαθέσιμο.
Διαθέτει το Apartamentos Playa 76 κουζίνα ή μικρή κουζίνα;
Ναι, υπάρχει μικρή κουζίνα που περιλαμβάνει μαγειρική εστία, ψυγείο και φούρνο μικροκυμάτων.
Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Apartamentos Playa 76;
Το Apartamentos Playa 76 απέχει μόλις 1 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Καριουέλα και 17 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Μπαχοντίγιο.