Tamarina Bed and Beyond

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο με εξωτερική πισίνα, κοντά σε Παραλία Choeng Mon

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Tamarina Bed and Beyond), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Αποβάθρα Bangrak και Χωριό του Ψαρά. Οι επισκέπτες μπορούν να πλατσουρίσουν στην εξωτερική πισίνα ή να πάρουν κάτι να φάνε στο εστιατόριο. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Παραλία Chaweng και Παραλία Choeng Mon.

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (3)

  • Εστιατόρια
  • Εξωτερική πισίνα
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
14/22 Moo 5 Ban Plai Leam, Koh Samui, Surat Thani (province), 84320

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραλία Μεγάλου Βούδα - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Ναός του Μεγάλου Βούδα - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.
  • Αποβάθρα Bangrak - 9 λεπτά με τα πόδια - 0.8 χλμ.
  • Wat Plai Laem (Θρησκευτική τοποθεσία) - 12 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Παραλία Plai Laem - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.6 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Σαμούι (USM) - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο, 2,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Big Buddha Coffee - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪79 Beach Club & Resort - ‬12 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Wine Passion - ‬15 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Sabienglae Restaurant - ‬17 λεπτά με τα πόδια
  • ‪ร้านข้าวหอม (Khao Hom) - ‬9 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Tamarina Bed and Beyond

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Tamarina Bed and Beyond), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Αποβάθρα Bangrak και Χωριό του Ψαρά. Οι επισκέπτες μπορούν να πλατσουρίσουν στην εξωτερική πισίνα ή να πάρουν κάτι να φάνε στο εστιατόριο. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Παραλία Chaweng και Παραλία Choeng Mon.

Με μια ματιά

DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Εστιατόριο

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Εξωτερική πισίνα

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Tamarina Bed Beyond Hotel Koh Samui
Tamarina Bed Beyond Hotel
Tamarina Bed Beyond Koh Samui
Tamarina Bed Beyond
Tamarina Bed Beyond
Tamarina Bed and Beyond Hotel
Tamarina Bed and Beyond Koh Samui
Tamarina Bed and Beyond Hotel Koh Samui

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Tamarina Bed and Beyond);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Tamarina Bed and Beyond);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Tamarina Bed and Beyond και στη γύρω περιοχή;

Το Tamarina Bed and Beyond διαθέτει εξωτερική πισίνα.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Tamarina Bed and Beyond) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Tamarina Bed and Beyond;

Το Tamarina Bed and Beyond απέχει μόλις 4 λεπτ. με τα πόδια από Ναός του Μεγάλου Βούδα και 11 λεπτ. με τα πόδια από Wat Plai Laem (Θρησκευτική τοποθεσία).